4069 відвідувачів онлайн
1 336 13

Держстат перейде в управління секретаріату Кабміну, - Дубілет

Держстат перейде в управління секретаріату Кабміну, - Дубілет

Державна служба статистики, яка нині перебуває в управлінні Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, перейде в підпорядкування секретаріату Кабінету Міністрів.

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на зустрічі з бізнес-спільнотою в Клубі Кабміну в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми домовилися, що від Міністерства економіки до секретаріату переходить Держстат", - сказав він.

Крім того, за словами Дубілета, секретаріат Кабміну передасть Національне космічне агентство України в підпорядкування Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Топ коментарі
+10
Ну тогда рост экономики можно и 400% в год нарисовать. Да что там в год, в месяц!
показати весь коментар
11.10.2019 14:12 Відповісти
+6
А что так? Статистика мешает "концу эпохи бедности"?
показати весь коментар
11.10.2019 14:26 Відповісти
+3
Вот еще одна реформочка от клоцнов. Все быстро и хорош. Можно отдохнуть.
показати весь коментар
11.10.2019 14:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну все, щяс рождаемость попрет!
показати весь коментар
11.10.2019 14:08 Відповісти
Вот еще одна реформочка от клоцнов. Все быстро и хорош. Можно отдохнуть.
показати весь коментар
11.10.2019 14:10 Відповісти
У Дубилета хотелось бы спросить.Что с мотор-сичью и Системами управления Ракетами?Искусственным интеллектом на поле боя и в слежке за ВРУ.?
показати весь коментар
11.10.2019 14:11 Відповісти
Ну тогда рост экономики можно и 400% в год нарисовать. Да что там в год, в месяц!
показати весь коментар
11.10.2019 14:12 Відповісти
апередил
показати весь коментар
11.10.2019 14:14 Відповісти
Зачем? Все и так видно.
показати весь коментар
11.10.2019 14:12 Відповісти
А Герус умеет считать, если он раньше считал Роттердам+ плохим и в судах против него боролся?
показати весь коментар
11.10.2019 14:12 Відповісти
Ну тепер точно усё будет чікі-пікі!
показати весь коментар
11.10.2019 14:15 Відповісти
А что так? Статистика мешает "концу эпохи бедности"?
показати весь коментар
11.10.2019 14:26 Відповісти
но раньше надо поменять состав сотрудников
показати весь коментар
11.10.2019 14:29 Відповісти
будет считать, как надо Кабмину?
показати весь коментар
11.10.2019 14:45 Відповісти
"Ми домовилися..."-це хто з ким,і з якою метою ???
показати весь коментар
11.10.2019 15:19 Відповісти
Супер, буде Міністерство розвитку економіки, торгівлі, сільського господарства і польотів у космос? Оце широта профілю!
показати весь коментар
11.10.2019 16:14 Відповісти