4042 відвідувача онлайн
1 402 13

Держстат перейде в управління секретаріату Кабміну, - Дубілет

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на зустрічі з бізнес-спільнотою в Клубі Кабміну в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми домовилися, що від Міністерства економіки до секретаріату переходить Держстат", - сказав він.

Крім того, за словами Дубілета, секретаріат Кабміну передасть Національне космічне агентство України в підпорядкування Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Топ коментарі
+10
Ну тогда рост экономики можно и 400% в год нарисовать. Да что там в год, в месяц!
показати весь коментар
11.10.2019 14:12 Відповісти
+6
А что так? Статистика мешает "концу эпохи бедности"?
показати весь коментар
11.10.2019 14:26 Відповісти
+3
Вот еще одна реформочка от клоцнов. Все быстро и хорош. Можно отдохнуть.
показати весь коментар
11.10.2019 14:10 Відповісти

Завантаження...