Держстат перейде в управління секретаріату Кабміну, - Дубілет

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на зустрічі з бізнес-спільнотою в Клубі Кабміну в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми домовилися, що від Міністерства економіки до секретаріату переходить Держстат", - сказав він.
Крім того, за словами Дубілета, секретаріат Кабміну передасть Національне космічне агентство України в підпорядкування Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
Топ коментарі
+10 Иннокентий beer
показати весь коментар
11.10.2019 14:12 Відповісти Посилання +6 Snegaksu
показати весь коментар
11.10.2019 14:26 Відповісти Посилання +3 Диды Выпивали
показати весь коментар
11.10.2019 14:10 Відповісти Посилання