11622 відвідувача онлайн
7 443 23

Скалецька запросила чотирьох нових радників

Скалецька запросила чотирьох нових радників

Міністерство охорони здоров'я повідомило про призначення чотирьох осіб на посади радників міністра: Олексія Яременка, Віктора Ляшка, Матвія Хренова і Серго Кітіашвілі.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку МОЗ.

"Команда радників зосередить свою увагу на продовженні реформ, програмі державних гарантій, системі громадського здоров’я, фармполітиці, запровадженні лікарського самоврядування. Перед радниками поставлене завдання напрацювати проєкти рішень та законопроєктів задля ефективного продовження реформи охорони здоров’я", - наголошується в повідомленні.

Скалецька запросила чотирьох нових радників 01

Топ коментарі
+21
Кого пригласила то?
Медиков или юристов, как сама Скалецкая?
Эй, ЗЕбобики, а ничего у вашей Скалецкой нет медицинского образования даже на уровне санитарки?
А то вас очень образование Супрун не устраивало.

Эй, бобики, а как вы собиратесь управлять государством, когда у вас в правительстве все одни юристы? У вас ведь ни одного хозяйственника нет
показати весь коментар
14.10.2019 06:46 Відповісти
+14
ЗЕбобик выполняет обещание -- никаких кумов сватов, всё па конкурсу, и сокращение штата чиновников. Кстати кого там с Шапито 95 ещё не пристроили -- уборщицы, охранники хотите помошниками министра??? Ну есно строго па конкурсу..как же иначе.
показати весь коментар
14.10.2019 01:58 Відповісти
+9
Маникюрщица, визажист, массажист...
показати весь коментар
14.10.2019 08:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЗЕбобик выполняет обещание -- никаких кумов сватов, всё па конкурсу, и сокращение штата чиновников. Кстати кого там с Шапито 95 ещё не пристроили -- уборщицы, охранники хотите помошниками министра??? Ну есно строго па конкурсу..как же иначе.
показати весь коментар
14.10.2019 01:58 Відповісти
Ляшко и Хренов....ну да, эти насоветуют.
показати весь коментар
14.10.2019 02:01 Відповісти
Хіба не звучить ?: Хрєнов Котіашвілі !
показати весь коментар
14.10.2019 08:46 Відповісти
Тобто про обіцянки радиться з народом влада забула. Я не здивуюся, якщо виявиться те, що за цими радними стоять родинні зв'язки з владою.
показати весь коментар
14.10.2019 06:05 Відповісти
Кого пригласила то?
Медиков или юристов, как сама Скалецкая?
Эй, ЗЕбобики, а ничего у вашей Скалецкой нет медицинского образования даже на уровне санитарки?
А то вас очень образование Супрун не устраивало.

Эй, бобики, а как вы собиратесь управлять государством, когда у вас в правительстве все одни юристы? У вас ведь ни одного хозяйственника нет
показати весь коментар
14.10.2019 06:46 Відповісти
Маникюрщица, визажист, массажист...
показати весь коментар
14.10.2019 08:04 Відповісти
Вова від армії відкосив, а диви- цілий головнокомандувач.
показати весь коментар
14.10.2019 08:06 Відповісти
Ну если у неё лысый татарин Раимов в советниках-то дело пойдёт)
показати весь коментар
14.10.2019 07:00 Відповісти
А для чого ти підкреслюєш, що він татарин?
показати весь коментар
14.10.2019 07:08 Відповісти
радуется что не еврей как обычно....
показати весь коментар
14.10.2019 07:16 Відповісти
Если бы я хотел подчеркнуть, то выделил бы жирным или подчеркнутым, а так я просто констатирую факт
показати весь коментар
14.10.2019 07:37 Відповісти
"Боря ти шось не то робиш" (О. Ляшко)
показати весь коментар
14.10.2019 07:18 Відповісти
Особливо *цінний кадр *..Мотя Хренофф..
.Працюючи на посаді міського голови Житомира вже тоді прокручував свої *гешефти * з медобладнвнням ...Та і свого брательніка ********** з бурштином він підставив ..за що і получав по іпалу . ..Хуцла ..чистої води .
показати весь коментар
14.10.2019 07:39 Відповісти
Ти зробив це разом, Дмитре. Пишайся.
показати весь коментар
14.10.2019 08:04 Відповісти
Пук ?
показати весь коментар
14.10.2019 08:15 Відповісти
Та щось на кшталт цього у тебе й вийшло...
показати весь коментар
14.10.2019 08:40 Відповісти
https://www.zhitomir.info/news_186237.html Житомир.info | Заступниці мера Житомира, через халатність якої переплатили 800 тис. грн за медтехніку, оголосили про підозру
показати весь коментар
14.10.2019 08:14 Відповісти
Трохи подивився чим же таким цікавим вже відзначилися ці "радники" за попередні роки в галузі охорони здоров'я і однозначно стало зрозумілим - тішитися нічому. Якщо припустити поза увагою анонсовані всілякі там бла бла бла на кшталт "продовження реформ, лікарське самоврядування, програма державних гарантій, система громадського здоров'я" то залишається головна ціль для "слуг урода- - фармполітика. А це щоб всі розуміли є колосальні кошти з державного бюджету , які через корупційні схеми будуть просто тупо вкрадені у хворих. Це те, проти чого успішно боролася Уляна Супрун і що викликало шалену ненависть фармацевтичної мафії. В цьому світлі повернення в Україну бувшого міністра Раїси Богатирьової багато що пояснює... Так що, "вітаю" всіх зєбілів - ВИ це зробили 😕
показати весь коментар
14.10.2019 08:17 Відповісти
***,сколько названий у этих ненужных должностей,и каждый считает своим долгом пристоиться и доить скудный бюджет до посинения.
показати весь коментар
14.10.2019 08:43 Відповісти
Цей радник (кгм !) по кунілінгусу.Соромлюся спитати ,в чому інші -специ ?
Скалецкая пригласила четырех новых советников - Цензор.НЕТ 6686
показати весь коментар
14.10.2019 08:51 Відповісти
І !
"Ну шо чувак https://twitter.com/ZelenskyyUa ZelenskyyUa
далі таке терпіти вже не можна! Горезвісна міністерка МОЗ Скалецька, як юристка за освітою, внесла з голосу на закритому засіданні КМУ про звільнення держсекретаря МОЗ Артема Янчука, який зараз у відпустці по догляду за дитиною. І дебіли, його звільнили!" ЗеБєня
показати весь коментар
14.10.2019 08:53 Відповісти
На фига было идти в министры, если не умеешь работать без громенного числа советников?
показати весь коментар
14.10.2019 11:23 Відповісти