Калуську ТЕЦ повернули в держвласність, - Гончарук

Про це прем'єр-міністр Олексій Гончарук сказав після засідання уряду, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
Попередній уряд передав її в комунальну власність.
"Хтось каже, що в такий спосіб над нею хотіли встановити контроль, хтось пов'язує це з рейдерськими атаками. Ми ухвалили рішення повернути цей дуже важливий об'єкт у державну власність - щоб бути впевненими, що люди будуть у теплі взимку і будуть захищені від якихось несподіванок під час опалювального сезону", - сказав він.
Топ коментарі
+15 Baden
показати весь коментар
16.10.2019 16:02 Відповісти Посилання +6 Укроп Инь
показати весь коментар
16.10.2019 16:04 Відповісти Посилання +4 Диды Выпивали
показати весь коментар
16.10.2019 16:00 Відповісти Посилання