6721 відвідувач онлайн

"Те, що зробив "95 квартал", не відповідає поняттю цивілізованого суспільства", - Гонтарева

Ексглава НБУ Валерія Гонтарева прокоментувала ситуацію, пов'язану з номером "95-го кварталу" із залученням Національного хору імені Г.Верьовки, де згадувалося її ім'я в жарті, за який перед нею вже вибачився міністр культури.

Як передає Цензор.НЕТ, текст Валерії Гонтаревої розміщено на сайті thepage.com.ua

Ексглава НБУ написала: "Бізнес-клімат, інвестори, ВВП і курс гривні - це єдине ціле. Ці речі не розділяються на частини. Тим часом країна перетворюється на балаган.

Те, що зробив "95 квартал", не відповідає поняттю цивілізованого суспільства. Сам факт цинізму і низькопробного гумору "кварталу" - це питання до смаку споживачеві, і це одне. Але той факт, що вони залучили до номера Національний заслужений академічний народний хор України ім. Верьовки, який співає на українських офіційних заходах - це ганьба. Адже вони куражилися не тільки наді мною. Ще й з'ясувалося, що гонорар становив 30 тис. грн. Це показово, як 30 срібняків для Юди Іскаріота.

Дуже рада, що і міністр культури, і директор хору вибачилися. Я сподіваюся, це буде для них уроком, щоб не ганьбити пам'ять Григорія Верьовки. Знаково, що сьогодні виповнилося 55 років від дня смерті знаменитого диригента, і мені вчора виповнилося 55 років. Вони ж не просто так це зробили, вони вгадали ще і дату.

Ця стилістика знущань продовжилася заявою Ігоря Коломойського про те, що не останнє моє майно згоріло. Отже, мені слід очікувати подальших переслідувань, бо звучить це як погроза. Вони ж взагалі заявляють, що я сама спалила будинок.

Повертаючись до економіки, жодна економіка в Україні ще не будувалася на такому політичному балагані і ганьбі. Зараз вони або отямляться, або пожинатимуть плоди.

Інвестори все бачать. Ключовою, звичайно, є історія з Приватбанком. Дуже добре, що МВФ знову їде в Україну. Ще є час у президента вийти і виступити, пояснивши судам, що визнання націоналізації недійсною може привести тільки до повторної націоналізації, інакше банк не зможе існувати.

Суди мають зрозуміти, що ми не можемо поставити всю країну в залежність від любові до одного олігарха, навіть якщо президент вважає, що він йому (Коломойському - прим. Ред.) щось винен. Якщо ти взяв відповідальність за країну - треба її нести.

З одного боку, Кабмін реформаторів міг би працювати, але з продажними судами, олігархами на задньому дворі і ситуацією з Приватбанком наслідки не змусять себе чекати. Для міжнародного співтовариства це - червона лінія. Зе-команда отримала країну на хвилі макростабільності і на цьому вони можуть якийсь час протриматися. Але за таких політичних потрясінь все швидко полетить вниз.

Тут треба врахувати, що це відбудеться не миттєво - кореляція між політичним свавіллям і реакцією економіки становить 3-6 місяців.

У відео "95 кварталу" я бачила в залі людей, які плескали в долоні і сміялися. Люди самі не захотіли бачити реформаторів і вибрали ту команду, яку ми бачимо зараз. Їм же доведеться зіткнутися з наслідками".

Нагадаємо, 19 жовтня учасники "Вечірнього кварталу" заспівали жартівливу пісню про підпал будинку колишньої глави Нацбанку Валерії Гонтаревої. Пісню виконували співачки Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки і гуморист Євген Кошовий. Зокрема, прозвучали такі рядки: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала", "Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валєрія думає на Валєріча (Ігоря Коломойського. - Ред.)", "Мораль проста – хата згоріла від стида", "Люди вогонь побачили - допомагати почали, відра схопили й прибігли, у вогонь соляру плескали".

Виступ "Кварталу" з хором Верьовки викликав гостру критику. Зокрема, міністр культури Володимир Бородянський заявив, що висміювання "95 Кварталом" підпалу будинку колишньої глави Нацбанку Валерії Гонтаревої є моделлю поведінки, яку потрібно припиняти. Його заступник Ірина Подоляк поставила під сумнів доцільність держпідтримки хору імені Верьовки.

Також міністр економіки Милованов заявив, що номер "95 Кварталу" про Гонтареву негативно впливає на інвестиційний клімат в Україні, а лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук зазначив, що "історія з Кварталом і хором - дно".

Пізніше керівник хору імені Верьовки Корінець заявив, що виступити в номері "Кварталу 95" про Гонтареву запропонував нардеп від "СН" Корявченков.

Топ коментарі
+69
А вместе с подельником всю страну до костей ободрать - это нормально?
показати весь коментар
21.10.2019 20:37 Відповісти
+41
Тварина яка обікрала мільони українців має сидіти в одній в"язниці з Мародером Барижним біля параші і перестукуватися через стіну
показати весь коментар
21.10.2019 20:40 Відповісти
+41
Почему пользователи Цензора в один момент стали вдруг поклонниками Валерии Гонтаревой, которая будучи главой НБУ искусственно обвалила курс гривни в 3 раза?
С её слов, видите-ли, песня Квартала отпугивает инвесторов.
А курс национальной валюты, летящий в пропасть, разве не отпугивает?
Здесь же были статьи на Цензоре - про истоки инфляции в 2014-2015 годах.
Ведь всё было сделано в связке с российскими банками, которые закидывали украинский рынок своими свеженапечатанными ******* и скупали валюту под корень с рынка.
И кто-то, как вы понимаете, был в доле.
Неужели память коротка?
Она недвижимость в Лондоне серьёзную купила.
Вы понимаете, что на зарплату главы НБУ ей надо было работать на эту недвижимость 200 лет - и не пить, и не есть...
Кто бросит тренд: "Гонтарева - светоч Украины", что толпа его подхватила?
К истории с Коломойским и Приватом работа Гонтаревой по обвалу гривны не имеет, кстати, никакого отношения.
показати весь коментар
21.10.2019 20:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
Гонтарева спасла гривню , подала 3000 исков на 300 млрд гривен на воров , прекратила схемы по воровству денег банкирами - ворами , поэтому её обливают грязью , чтобы миллиарды не отдавать назад НБУ
показати весь коментар
22.10.2019 00:06 Відповісти
Лондонский суд определил, что Гонтарева спасла Украине пару млрд. долларов.
Когда украинские суды не будут зависеть от власти, Гонтарева вернется.
Кстати, почему президент Сааеашвили не едет на родину? По той же причине!
показати весь коментар
21.10.2019 23:53 Відповісти
А в Лондонському суді нічого не казали про те кого вона ще врятувала збільшивши разом з Мальдівським Баригою втричі державний борг України до 2.1 трильйонів грн.?
показати весь коментар
22.10.2019 00:45 Відповісти
Кстати , благодаря усилиям Гонтаревой , девальвация гривни была остановлена , а в 2019 гривня даже укрепилась до 25 за доллар .Это всё долгие и сложные процессы , поэтому кто не в теме , сидите и молчите в тряпочку , иксперды хреновы
показати весь коментар
22.10.2019 00:08 Відповісти
Ага, з 8-ми гривня "укріпилась" до 12 при Кубіві, а вже при Гонтаревій "украпилась" аж до 25-ти.
показати весь коментар
22.10.2019 00:41 Відповісти
да не трынди , придурок , 28 млрд ЗВР для поддержки курса " по восемь" кь=то потратил ? Почему 103000 гривен осталось 22 февраля 2104 года на Казначейском счету Украины ? Почему Беларуский рубль девальвировал в пять раз , а при этом Беларусь ещё и осталась должна касапам 7,5 млрд баксов на сегодня ? И нас это ждало неминуемо
показати весь коментар
27.10.2019 00:20 Відповісти
Сьогодні що в дурдомі вихідний, чи ти з нього таки втік? Станом на 01.03.14 р. ЗВР складали 15,5 млрд.дол., а на 01.01.10 р. 26,5 млрд., то ж звідки взялись 28 млрд.? І на казначейскому рахунку на 01.02.14 р. обліковувалось 4,7 млрд.грн., а на 01.03.14 - 3,6 млрд.грн., то ж ти хоч уявляєш як за тиждень можна зібрати таку суму? А Білорусь тут яким боком, чому не Буркіна-Фасо? Краще повертайся назад, там тебе вилікують.
показати весь коментар
27.10.2019 03:24 Відповісти
Экс -глава НБУ Стельмах поддерживает мою версию почему -то.https://gordonua.com/news/money/stelmah-dlya-podderzhaniya-kursa-grivny-rezhim-yanukovicha-szheg-bolshe-20-mlrd-dollarov-zolotovalyutnogo-rezerva-48731.html
По ЕКС это слова премьер -министра https://gordonua.com/news/politics/yacenyuk-kogda-ya-stal-premerom-na-edinom-kaznacheyskom-schetu-bylo-108-tys-grn-kogda-uhodil-ostavil-90-mlrd-158134.html Ниже привожу график падения белорусского рубля к доллару , как пример того , что было бы с украинской гривней , если бы Украина оставалась вассалом и придатком мацковии как Беларусь .http://kurs-dollar-euro.ru/kurs-belki.html Так кто из нас брехло , сепар ?
показати весь коментар
28.10.2019 18:12 Відповісти
Обидели мышку - написали в норку !!!
показати весь коментар
22.10.2019 00:13 Відповісти
Так возвращайся,гадина,и подай в суд😂😂😂
показати весь коментар
22.10.2019 00:19 Відповісти
Так беда в том, что ближе Лондона нет судов, куда можно было бы подавать на власть имущих в Украине. Или ты думаешь, что в Окружной Админ можно?
показати весь коментар
22.10.2019 00:41 Відповісти
Точно!!! Надо было ролик снять, как бабу Леру Камаз сбивает!!!
показати весь коментар
22.10.2019 00:25 Відповісти
Так обратись к своим московским друзьям, которые и первый снимали, пусть повторят.
показати весь коментар
22.10.2019 00:43 Відповісти
Осталось только сделать логическую цепочку между юмористическим шоу и инвест климатом и ВВП, но у подбарыжников это что то не получается.
показати весь коментар
22.10.2019 00:27 Відповісти
"Инвесторы все видят. Ключевой, конечно, является история с Приватбанком."

"Те, що зробив "95 квартал", не відповідає поняттю цивілізованого суспільства", - Гонтарева - Цензор.НЕТ 3194
показати весь коментар
22.10.2019 00:29 Відповісти
Не нужно удивляться тому, как рвутся пуканы у порохосрани на форуме. Все дело в том, что лерка-воровка - ближайшая подельница соевого мародера, его правая рука и бухгалтер всей соевой ОПГ в 2014-2015 годах, когда вся эта мразь разграбила банковскую систему Украины. Эта лярва могла бы слить массу компромата как на самого падлашенка, так и на его подручных. Поэтому главарям шоколадной хунты жизненно важно, что бы лерка не попала в руки правоохранительных органов Украины и имела в глазах мировой общественности образ жертвы новой власти. Отсюда и самоподжоги дома и машины, и фиктивный перелом ноги, которая будет срастаться еще года два. Поэтому свиноферме был отдан приказ представить невинную шутку в исполнении квартала в очередную нечувану зраду
показати весь коментар
22.10.2019 00:33 Відповісти
Не захлебнулся хоть, сердешный, в своём собственном г...?
Страна победившей гопоты. И на Западе это ясно видят.
показати весь коментар
22.10.2019 00:50 Відповісти
точно.ты соевая гопота.
показати весь коментар
22.10.2019 06:43 Відповісти
ну давай посмеемся над сгоревшими домами Дамбасса, сгоревшим домом престарелых, сгоревшим детским домом - все впереди. поле для шуток неисчерпаемо.
ты входишь в те 15%, кому понравилось - а остальные сидели с гримасой отвращения на лице
показати весь коментар
22.10.2019 21:23 Відповісти
уровень морали ниже плинтуса. Запад удивляется дебилизму украинцев. и кто после этого протянет руку Украине? Вот так без войны и выстрелов Украина сдалась Пукину.
и смеяться над женщиной с переломом ноги... за свою ногу не боитесь или ногу вашей жены и детей?
показати весь коментар
22.10.2019 21:28 Відповісти
Хрень какая то происходит.
Никто не погиб,никто не ранен. Хозяйна дома его наверняка застраховала как и имущество в нем, да и еще она весьма богатая женщина. Где здесь трагедия над которой нельзя пошутить?
показати весь коментар
22.10.2019 02:42 Відповісти
над любой трагедией не шутят.
показати весь коментар
22.10.2019 21:20 Відповісти
Слово "Трагедия" подразумевает катастрофический исход чего либо.

Так что, это слово подразумевает, что как минимум госпожа Гонтарева, после вот этого случая, начнет жить в картонной коробке на улице, и вот наступают морозы, она голодная, дети голодные, работы нет, безвыходность, отчаянье...
показати весь коментар
22.10.2019 21:40 Відповісти
Все так. Якщо суспільство не бачить різницю між жартом і глумом - це хворе суспільство.
показати весь коментар
22.10.2019 05:29 Відповісти
+++++
показати весь коментар
22.10.2019 07:51 Відповісти
Манька-аблигация строит из себя жертву. Надо узнать достоверно, кто поджег дом и тогда можно ещё не такое пропеть.
показати весь коментар
22.10.2019 06:42 Відповісти
посмотрите на преза и подумай о какой цивилизации ты лера говоришь))
показати весь коментар
22.10.2019 07:09 Відповісти
У зеботни один ответ. Мародер, обокрали нищебродов, свинарчуки,
показати весь коментар
22.10.2019 08:35 Відповісти
А то що робила Гонтарева, оформлення Порошенку офшорів під час війни і виведення грошей через Центробанк в ті самі офшори- пік цивілізації.
показати весь коментар
22.10.2019 09:10 Відповісти
настало время удивителтных историй ))))))

Лахта, нет в Украине центробанка, палишся )))))
показати весь коментар
22.10.2019 09:55 Відповісти
Він дурник просто.
показати весь коментар
22.10.2019 10:50 Відповісти
Над Лерой обворовавших до нитки Украину не смеяться надо, а требовать у Великобритании экстрадицию Гонтаревой в Украину и здесь допрашивать куда дела наворованные миллиарды. Сейчас она тратит украденные деньги на проплату продажных тролей на форуме Цензора, поднявших вой в ее защиту? Гонтарева должнаы быть в СИЗО, а не в Лондоне! А 95 кварталу респект и уважуха, что еще раз обратили внимание народа на эту воровку, которая обокрала Украину и продолжает гадить, как паршивая дранная кошка
показати весь коментар
22.10.2019 09:19 Відповісти
Сколько миллиардов украла Гонтарева, не подскажете?
показати весь коментар
22.10.2019 09:56 Відповісти
Узнайте за сколько она недвижимость в Лондоне приобрела - так вот это не большая часть украденного.
показати весь коментар
22.10.2019 10:29 Відповісти
Воровка рассуждает о морали... Наследие Вальцмана в деле
показати весь коментар
22.10.2019 10:50 Відповісти
в цивилизованном обществе не принято путать свой карман с карманом общества.
а песня очень классная дальше может имя валерии нужно будет поменять на имя простого пети
показати весь коментар
22.10.2019 11:15 Відповісти
а лера говнотарьова причисляет себя к цивилизованному обществу? забавно
показати весь коментар
22.10.2019 12:39 Відповісти
Да, у Гонтаревой одноэтажный деревянный домик, с которого она сняла охрану именно в день пожара. И маленькая машина, которая была припаркована на улице
показати весь коментар
22.10.2019 17:11 Відповісти
Как же плохо Гонтарева ступила с вами и вашим хозяином, зелебобики несчастные!
Беня поимел вас всего то на $5-6млрд, и тут пришла подлая Лера и прервала такой увлекательный процесс, который вам так нравился. Зря, зря, Лера, надо было дать Бене продолжить. Его поклонники выдержали бы и 10, и 20 миллиардов, и дефолт, и развал страны, лишь бы Бене было хорошо.
Но ничего, теперь всё идёт на поправку, скоро вы всё отдадите своему любимцу, как вы и мечтали, мухи зелёные.
показати весь коментар
22.10.2019 18:52 Відповісти
А видео, на котором фура сбивает Зеленского соответствует понятию цивилизованного общества?
показати весь коментар
22.10.2019 19:50 Відповісти
Ты до сих пор вздрагиваешь во сне от того ролика? Бедный. Так ты это... пожалуйся в Кремль, этот ролик же в Москве снимали, ты знал?
А как насчёт рассказа Януковоща, как по его машине кто-то стрелял перед его забегом в Ростов? Уже справился с этим или ещё мучает?
показати весь коментар
22.10.2019 21:34 Відповісти
Так пэтя в мацкве ролики заказывает.Кстати,кацапушко соево-псиный, я не рашку ни москву с большой буквы не величаю.
показати весь коментар
22.10.2019 22:35 Відповісти
Редкая сволочь, жертву с себя корчит " погорелица" Теперь Лондон процветает за наворованные деньги в Украине.Там не только гонтарева с Луценко, а и многие другие та детки получают образование Это вам не сельское хозяйство подымать, это денежный кругооборот.
показати весь коментар
22.10.2019 20:32 Відповісти
у этой мрази ещё не отсохла нога???
показати весь коментар
22.10.2019 20:43 Відповісти
Сторінка 6 з 6