8850 відвідувачів онлайн
2 790 20

В ужгородському університеті припинили навчальний процес через дифтерію

В ужгородському університеті припинили навчальний процес через дифтерію

В Ужгородському національному університеті припинили навчальний процес, щоб не допустити подальшого поширення дифтерії.

Про це на брифінгу 24 жовтня розповів директор Центру громадського здоров’я при МОЗ Володимир Курпіта, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

Він повідомив, що діагноз підтвердили вже у чотирьох студентів.

"Станом на сьогодні на Закарпатті 15 госпіталізованих, з них четверо хворих. Інші кваліфіковані як носії. Чотирьом введено по 20 тисяч одиниць протидифтерійної сироватки", - сказав Курпіта.

Він підкреслив, що ситуація із захворюваністю в Ужгороді має локальний характер.

За словами Курпіти, в Закарпатську областьз інших регіонів направили 20 флаконів протидифтерійної сироватки. Вони мають прибути в область до кінця тижня.

Всього в Україні є в наявності 192 флакони препарату, повідомив директор ЦГЗ.

Дифтерія - гостре інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом і через предмети побуту, посуд та іграшки. Найчастіше вражає ротоглотку, можуть постраждати гортань, бронхи, шкіра, інші органи.

Смертність досягає 50%. Єдиною профілактикою інфекції є вакцинація.

Топ коментарі
+5
Цензор, а где новость про барыгу и мародера ЗЕленского??
В ужгородском университете прекратили учебный процесс из-за дифтерии - Цензор.НЕТ 5775
показати весь коментар
24.10.2019 21:13 Відповісти
+4
"і летальність в 50 % випадків" - это типа оправдание что можно загаживать эту новость политикой?
показати весь коментар
24.10.2019 21:41 Відповісти
+3
докерувались свыня с супрунихой
показати весь коментар
24.10.2019 21:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://gordonua.com/publications/doktor-komarovskiy-u-nas-na-kazhdom-uglu-apteki-gde-vmesto-lekarstv-prodaetsya-dermo-no-etu-temu-strashno-podnimat-grohnut-rech-idet-o-milliardah-dollarov-185011.html Доктор Комаровский: У нас на каждом углу аптеки, где вместо лекарств продается дерьмо. Но эту тему страшно поднимать - грохнут. Речь идет о миллиардах долларов .
показати весь коментар
24.10.2019 21:10 Відповісти
В ужгородском университете прекратили учебный процесс из-за дифтерии - Цензор.НЕТ 2050
показати весь коментар
24.10.2019 21:11 Відповісти
Так це вона про Путіна.
показати весь коментар
24.10.2019 21:14 Відповісти
Сказочные персонажи.
показати весь коментар
24.10.2019 21:27 Відповісти
точно как порощенки..один в один..только имена другие лепят))
показати весь коментар
24.10.2019 22:11 Відповісти
Дифтерия не разбирает, "порощенки" или зелепузики - употребит каждого, кто непривит.
показати весь коментар
25.10.2019 22:49 Відповісти
Цензор, а где новость про барыгу и мародера ЗЕленского??
В ужгородском университете прекратили учебный процесс из-за дифтерии - Цензор.НЕТ 5775
показати весь коментар
24.10.2019 21:13 Відповісти
Не на часі)
показати весь коментар
24.10.2019 21:29 Відповісти
А что в универе малые дети учатся? У взрослых должен быть имунитет!
показати весь коментар
24.10.2019 21:14 Відповісти
звідки ????
це не хвороба малюків. бактерії все одно чий організм заселяти.
показати весь коментар
24.10.2019 21:20 Відповісти
в даже 25 лет заболеть этим не проблема.
показати весь коментар
24.10.2019 21:20 Відповісти
зачем им там вообще универы? все равно потом на вокзалах ходят на руках гадают и бабло тырят))
показати весь коментар
24.10.2019 22:12 Відповісти
коли вже вовочка повернеться ?
новин в країні немає.
показати весь коментар
24.10.2019 21:19 Відповісти
а вот тут ты мимо, дифтерия это по сути инвалидность для человека. сильнейшие осложнения на сердце и мозг, а ты гадишь мелко про политику
показати весь коментар
24.10.2019 21:24 Відповісти
неправда. захворювання тяжке, має кілька форм і летальність в 50 % випадків, але інвалідами мало хто стає.
до того ж, вакцина є давно, можна було би і зробити.
показати весь коментар
24.10.2019 21:33 Відповісти
"і летальність в 50 % випадків" - это типа оправдание что можно загаживать эту новость политикой?
показати весь коментар
24.10.2019 21:41 Відповісти
докерувались свыня с супрунихой
показати весь коментар
24.10.2019 21:32 Відповісти
это они индусов заразили, насрав, как и вам, в штаны??
показати весь коментар
24.10.2019 21:34 Відповісти
Не відповідайте тупому кацапському тролю. Напишіть у відповіді "СПАМ" і самі заспамте.
показати весь коментар
25.10.2019 00:14 Відповісти
Значит выспимся