9543 відвідувача онлайн
23 742 269

"Формула Штайнмаєра" до миру на Донбасі не приведе, - Кучма

"Формула Штайнмаєра" до миру на Донбасі не приведе, - Кучма

Так звана формула Штайнмаєра до миру на Донбасі не приведе, оскільки вона не є формулою миру.

Про це у Чернігові, після традиційного вручення стипендій Благодійного фонду "Україна" кращим студентам Чернігівського національного технологічного університету, сказав експрезидент України Леонід Кучма, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Формула Штайнмаєра до миру на Донбасі не призведе, бо це не формула миру. Це формула на якийсь час політично чи так - а раптом ми дотиснемо українців, вони на неї погодяться, і ми розвернемося... Це взагалі "здати нас із потрохами", так би мовити", - зазначив політик.

За словами Кучми, проведення виборів на Донбасі без попереднього виведення військ, роззброєння, відновлення українського кордону - це повний абсурд. Бо за нинішніх умов контролювати виборчий процес туди не поїдуть ні спостерігачі, ні журналісти.

Не може бути мови і про особливий статус Донбасу, вважає експрезидент, тому що це - шлях до конфедераційного устрою України, який для нашої держави є неприйнятним.

Ще одним нюансом, який треба враховувати, перш ніж погоджуватись на якісь умови, зауважив Кучма, є стан окупованої території.

"Цей регіон практично зруйнований. За найскромнішими розрахунками, на його відновлення потрібно 100 млрд євро", - сказав він.

Відтак, додав політик, відновлення миру на Донбасі - процес тривалий, відповідальний і значною мірою залежить від позиції лідерів європейських країн, а, особливо, від позиції Президента США Дональда Трампа.

"Бо сьогодні тільки ця країна більш-менш має вплив на Росію", - зауважив Кучма.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 1 жовтня заявив, що Україна погодила текст "формули Штайнмаєра".

Топ коментарі
+59
Так що ж ти тоді, курва рижа, там підписала ?
показати весь коментар
25.10.2019 16:23 Відповісти
+50
"Формула Штайнмайера" к миру на Донбассе не приведет, - Кучма - Цензор.НЕТ 2995
показати весь коментар
25.10.2019 16:33 Відповісти
+38
Так а для чого тоді її запроваджувати якщо миру не буде ?
В нас там у владі мазохісти позбирались ? Чи просто дурні ?
показати весь коментар
25.10.2019 16:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Чому Ви ви дивитесь тільки на Закони ВР України та укази ЗЕ.А Вам що позакладало як вони виконуються?А все теж саме було і із часів першого президента,всі *** забіли на Президента і на кабінет разом із міністрами адже всі вони і жили на чемоданні гроші із периферії.
показати весь коментар
25.10.2019 19:50 Відповісти
кучма, походу, переобулся
показати весь коментар
25.10.2019 19:29 Відповісти
Лучше ети 100млрд. Евро потратить на современное вооружение и благополучие украинцев и тогда больше шансов будет вернуть крым и дамбас уже на наших условиях чем сейчас пойти на поклон кремлю.
показати весь коментар
25.10.2019 19:45 Відповісти
Гарно сказано, ще б так було зроблено як сказано
показати весь коментар
25.10.2019 19:54 Відповісти
Та якого біса ти, Кучма її підписав? - Шантажували справою Гонгадзе?
Полегши відхід душі у світ кращий- покайся і зізнайся. А то зі страху покарання за гріх ще більших гріхів скоїш. Україну вбиваєшь!
показати весь коментар
25.10.2019 19:58 Відповісти
Кучмо сказал,что формула Штанмаера это п&здець,и ни какого мира она не дает.
Старик,тебя пытали?Зачем ты ее подписывал?
показати весь коментар
25.10.2019 20:01 Відповісти
Другой формулы нет и ее нужно выполнить.
показати весь коментар
25.10.2019 20:03 Відповісти
2+2 = 5
как тебе такая ?
не хуже формулы Штангенцыркуля
показати весь коментар
25.10.2019 23:09 Відповісти
https://lenta.ru/news/2019/10/25/mensk/
показати весь коментар
25.10.2019 20:10 Відповісти
Фффф петяботы нагнули Кучму )
показати весь коментар
25.10.2019 20:48 Відповісти
показати весь коментар
25.10.2019 21:18 Відповісти
Учи их Данилович, учи этих зелебобиков уму-разуму и грамоте)
показати весь коментар
25.10.2019 20:51 Відповісти
"Формула Штайнмаєра" до миру на Донбасі не приведе, - Кучма - Цензор.НЕТ 5964
показати весь коментар
25.10.2019 20:51 Відповісти
Наша взяла! Не будет никакой формулы Штайнмаера, а Пристайко скоро будет уволен.
показати весь коментар
25.10.2019 20:52 Відповісти
это тупик. точнее узел и развяжет его путин. и за это ему ничего не будет. эй, победители! вы уже собрали свои вещь мешки? вы готовы к новому походу (котлу)? это плохая новость. скоро принуждение к миру повторится т.к. цели своей он не добился.
показати весь коментар
25.10.2019 21:08 Відповісти
так після "мінських угод" , всі розумні люди казали , що влада Соєвого загнала Україну в пастку - тепер примушувати Україну їх виконувати будуть і Захід і РФія !
показати весь коментар
25.10.2019 21:20 Відповісти
Соєвий не мав особливого вибору - Україні треба було виграти час -і Порошенку це вдалося.
показати весь коментар
25.10.2019 21:23 Відповісти
Який час - навіщо його вигравати ?
Насправді , все виявилось зовсім навпаки - це сєпарам треба було виграти час і вони цим на 100% скористалися !
показати весь коментар
25.10.2019 21:25 Відповісти
Україні треба було час, щоби наростити ресурси , навчити людей, якось поставити на ноги техніку.
Мабуть, у Порошенка було достатньо інформації про загрози та наші можливості.
показати весь коментар
25.10.2019 21:27 Відповісти
Ну Пуйло як гебист взял Петю на понт,а опытный гопарь,яка вторая натура Пуйла взяла на испуг.А за испуг,полагается саичка
показати весь коментар
25.10.2019 21:58 Відповісти
"взять на понт" - значит угрожать тем, чего на самом деле нет. А у Путина был далеко не голый понт, а целая РОССИЙСКАЯ АРМИЯ.

Улавливаешь разницу?
показати весь коментар
25.10.2019 22:47 Відповісти
И шо?
показати весь коментар
25.10.2019 23:23 Відповісти
Взяли на понт
СОБР выводит в лес Космоса(Олланда), Пчелку(Меркель) и Шмидта(Петю).https://youtu.be/EuF3Y20gJhs
показати весь коментар
25.10.2019 23:59 Відповісти
извечная дилемма, - быть или не быть перед настоящим Человеком, Мужчиной, Мужем не стоит. она им решена раз и навсегда - только Быть.
показати весь коментар
25.10.2019 21:41 Відповісти
И ты ее решил став быдлом
показати весь коментар
26.10.2019 01:58 Відповісти
сам ты быдло.
показати весь коментар
26.10.2019 09:25 Відповісти
Удалось отбросить Украину на 30 лет назад
показати весь коментар
25.10.2019 22:01 Відповісти
Кацапа, ты уже сегодня молилось на *****? Замироточил?))
показати весь коментар
26.10.2019 01:57 Відповісти
Боже!!!!! Які є дебільні форумчани. Досі хають Пороха,а в самих окрім здачі інтересів України нічогісенько немає!!!! В цій ситуації Порох діяв ВІРНО на всі 100!!!! Вихід один,тягнути ризину і заставляти,просити,шантажувати,лякати--одним словом все що завгодно,АЛЕ Захід і США повині нарощувати і нарощувати санкції---другого виходу НЕМАЄ!!!! Рано чи пізно 73% дойде,що НАШІ(ті що в середині) колобранти,розвели їх ,як сліпих котят і більш того,що і самого ВЕЛИКОГО ЗЕ---ТЕЖ!!!!! Я спілкувався сьогодні з одним таким,так він аж сяяв від гордості,що детектори брехні підтвердили чесність його візаві,а коли я йому показав висновки НЕЗАЛЕЖНИХ спеців цього діла,так в нього глаза на лоба полізли,все йшов і бурмотів,ну як це так!!!!! А отак,взули з аналізами,а тепер і з детекторами!!!!
показати весь коментар
25.10.2019 21:19 Відповісти
К миру не приведет, но отклонив его Зе-леные будут кричать "Нам не дали освободить Донбасс".
показати весь коментар
25.10.2019 21:21 Відповісти
До кого вони будуть "крічать"? До тих, кого вони кличуть "порохоботамі"? Так *** на них. Ці всі лівакуваті покидьки заслуговують лише на зневагу до них.
показати весь коментар
26.10.2019 07:28 Відповісти
"Формула Штайнмайера" к миру на Донбассе не приведет, потому что это не формула мира. Это формула на какоето время политически или так - а вдруг мы дожмем украинцев, они на нее согласятся, и мы развернемся ... Это вообще "сдать нас с потрохами" , так сказать",

- oтметил Кучма ранее подписав формулу Штайнмайера"
показати весь коментар
25.10.2019 21:34 Відповісти
Подписывать или нет - решал клоун, а не Кучма. Кучме что приказали, то он и сделал.
показати весь коментар
25.10.2019 22:25 Відповісти
не кажіть дурниць - Зєлупа нічого там не "рєшаєт". Рєшаєт Ігор Валєрійович, а Зєлупа виконує. Рівень Зєлупи вирішувати, на якій заправці він шаурму їстиме, на цій, чи іншій. На все решта у Зєлупи просто бракує елементарної компетенції. Навіть якщо уявити собі, що Зєлупа щось там вирішив самостійно, але воно все одно ніколи не запрацює.
показати весь коментар
26.10.2019 08:11 Відповісти
При всій моїй неповазі до цієї людини,зараз він таки сказав правду...
показати весь коментар
25.10.2019 21:34 Відповісти
Цап старий неа який же луй ти те підписував. Хто і що тебе могло примусити.
показати весь коментар
25.10.2019 22:15 Відповісти
Так на хрена ты её падло подписывал?????????
показати весь коментар
25.10.2019 22:27 Відповісти
, за деньги .за преференции для бизнесов Пинчука , еще при Порошенке ,
показати весь коментар
26.10.2019 11:47 Відповісти
Даже Кучма понимает, но зеленый дурень диплом за КВН получил, - знания там и не ночевали
показати весь коментар
25.10.2019 22:34 Відповісти
Кучма впершу чергу повинен був розуміти . Він старий лис. Йому нічого втрачати По великому рахунку ніхто нічого йомузробити не може. Від слова абсолютно. Він повинен був розуміти що формула нічого доброго не принесе ніякої користі лише багато шкоди. Все те він , якщо порядна людина повинен був чітко і ясно пояснити Зеленському. Якщо Зеленський не дурень він може і згодився б з ним . Якщо ні, то Кучма повинен був вийти в студію якогось ТВ канала чи просто перед репортерами і сказати щось типу такого : "Люди добрі наш презедент займається справами які принесуть велику шкоду країні. Я в такій луйні приймити участі не хочу і не буду. Підписувати нічого не буду, Ось моя заява про відставку".
показати весь коментар
26.10.2019 09:50 Відповісти
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!!! МЫ ЕЩЕ ВЕРИМ В ВАШУ ПОРЯДОЧНОСТЬ И НАДЕЕМСЯ ,ЧТО У ВАС ВСЕГО ЛИШ ПЛОХИЕ СОВЕТНИКИ!!!!!! ВКЛЮЧИТЕ МОЗГ-НЕУЖЕЛИ ВЫ ДУМАЕТЕ ЧТО СТРАНА 5 ЛЕТ ВОЕВАЛА ЗА ТО ЧТОБЫ ПО НЕЛЕПОЙ ШУТКЕ (ЗЕ-КОМАНДЫ ) СДАТЬСЯ??????
показати весь коментар
25.10.2019 22:50 Відповісти
Туфта !!! Цар хороший - бояри погані. Бояри це і є цар.
показати весь коментар
26.10.2019 09:34 Відповісти
Олексію! Якщо якась річ на колір лайно , на дотик лайно, на запах лайно - то це і є лайно. Не можна сказати типу: " Це не лайно бо лежить на золотій таці".
показати весь коментар
26.10.2019 09:57 Відповісти
Судя по тому что Зе уговорил Кучму вернуться в комиссию по минскому соглашению, Данилыч для Зе непрерикаемый авторитет. Может теперь гарант прислушается и не будет идти по пути капитуляции. Признание по Штанмайеру, лугандона как отдельная российская автономия в составе Украины это путь к третьему уже вооруженному майдану, краху страны как суверенного, монолитного государства.
показати весь коментар
25.10.2019 22:58 Відповісти
А чому б не запропонувати лугандонії відокремлення від України? Це був би прекрасний вихід -- нам буфер від раші. І нехай з допомогою раші відбудовують і господарюють. Та тільки вони не хочуть, бо плани їхні, це зруйнувати всю Україну.
показати весь коментар
26.10.2019 08:01 Відповісти
Зеленский КРЕТИН!!!
Кучма прямым текстом об этом говорит! Власть доверили дибилу!
показати весь коментар
25.10.2019 23:02 Відповісти
Ни формула Штайнмайера, ни нормандский формат, ни разведение войск, ни выборы на оккупированных территориях к миру не приведут. Это все болтовня для отвода глаз. Мордор хочет, чтобы там была вечная стрельба. А то еще ненароком станут сланцевый газ в Европу качать.
показати весь коментар
26.10.2019 00:29 Відповісти
Единственная здравая місль на форуме!
показати весь коментар
26.10.2019 10:31 Відповісти
Если Украина хочет вернуть свои земли, то дипломатическим путем РФ никогда не отдаст Украине ничего, а если Украина хочет действительно вернуть свои земли, то Украина должна за свои земли воевать! У Украины сейчас есть армия численностью уже 500 000 человек, а в начале войны было 50 тысяч и почти освободили Донбасс. Сейчас же во время перемирия удалось восстановить Армию и ее численность пол миллиона человек и можно еще больше сделать! Украина сейчас может этой армией освободить свои земли потому что это одна из мощнейших армий сейчас. И РФ уже не пойдет на схватку с такой армией потому что русские этого не примут и потери у них будут сумасшедшие и просто народу русскому никак не смогут объяснить за что гибнут их граждане! Украинцы воюют за свою землю и тут все понятно, а русским не объяснить не возможно будет за что сумасшедшие потери русских.Плюс власти РФ понимают, что США введут санкции о которых не так давно заявили США, что в случае полномасштабной агрессии против Украины, против РФ введут санкции уже не те слабые, а введут санкции, которые уничтожат экономику РФ на второй день. Украина может готовить полномасштабную операцию и освобождать Донбасс! Нужно мобилизовать 500 000 человек с применением всех вооружений освобождать Донбасс! Только это нужно делать по учебнику, что такие операции проводятся мгновенно и по времени меньше недели! И главнокомандующий должен отдать армии захваченные вооружения на деребан! Так главнокомандующий подымет еще больше боевой дух и свою боевую славу, как великого полководца!
показати весь коментар
26.10.2019 01:41 Відповісти
А починати треба з середини країни. Доти, доки Україною керують україножери, махінатори-хуцпісти, які ненавидять все українське і втілюють новітню формулу повзучого гібридного геноциду українського народу, годі на щось сподіватись.
показати весь коментар
26.10.2019 07:11 Відповісти
Вони не "русские", а москалі. Руські -- це ми, і нашу назву украли москалі у 18-му столітті Петром 1, з його реформами. І це ганьба нашим тодішнім "зебілам".
показати весь коментар
26.10.2019 08:16 Відповісти
Всё так ! Московиты - жители Московии
показати весь коментар
26.10.2019 10:51 Відповісти
мобилизовать ? Это хорошо. А вот ты пойдёшь воевать против агрессора, или надеешься у мамки под юбкой отсидеться ? И что мешает тебе прямо сейчас пойти в военкомат и записаться добровольцем ? Или ты только языком чесать, патриот диванный ?
показати весь коментар
26.10.2019 10:49 Відповісти
Куда еще увеличивать. Считается, что армия это 1% от населения. При большем количестве экономика страны начнет проседать. А украинская экономика слишком слаба чтобы содержать огромную армию. Не армию нужно увеличивать, а готовить на местах резервистов. Чтобы не дай Бог в случае полномасштабной войны призывались обученные танкисты, снайпера, артилеристы, а не просто пушечное мясо.
показати весь коментар
27.10.2019 21:38 Відповісти
Ой, какая красота. Как кучма кацапам дал отсосать. Можно будет даже за Гонгадзе ему чуть срок скосить. Главное, чтобы зеленский сейчас, срочно кучму на дрестайко не заменил. А так это просто главная новость на сегодня. Сейчас у кацапчиков поменяется сдержанный оптимизм на недержание сероводорода.
показати весь коментар
26.10.2019 01:42 Відповісти
Який "Гонгадзе", він живий та здоровий. Тулуб мати не признала, а голова десь загубилася... Совпадение? Яка вина Кучми, він тільки сказав, щоб йому "штани зняли". За такі проплачені кремлем хамські пасквілі в Українській правді, можна було б його і вбити.
показати весь коментар
26.10.2019 08:27 Відповісти
О це на))))? А Володя К. каже , що приведе .., він сам сценарій читав ....і судячи вивчив ....)... тільки хто цей твір хоче втілити в життя ?) зняти фільм ... реальний ..
показати весь коментар
26.10.2019 02:48 Відповісти
Всё таки люди прочистили мозги, хотя бы некоторым из "вершителей, судеб".
показати весь коментар
26.10.2019 04:18 Відповісти
РФ не отдаст ничего из захваченного. Никакая Европа и США не намерены РЕАЛЬНО принуждать Кремль уйти из ЛуганДона. И все, кто реально мыслит, это понимают, рано или поздно, все, кроме паразитирующих на им политически выиграшным амплуа партріЙОтів, придут к неизбежности ОТГОРОДИТЬСЯ, до иных времен, от этой раковой опухли ЛуганДон, минимизировать потери жизней людей... А всякие "Формула Штайнмайера", Минск и "нормандские" форматы ходы, этапы длительного дипломатического процесса, который в далеком будущем приведет к единственно справедливому итогу: восстановление суверенитета Украины над оккупированными территориями: ЛуганДон, Крым. Обещание быстрых решений КРОВАВЫЙ обман...
показати весь коментар
26.10.2019 10:12 Відповісти
в целом согласен, но только вот вся Европа и США топят за "минск", называя его единственным путём к миру. И принуждать к его выполнению будут именно Украину. А там всё прописано - и закон об особом статусе, и амнистия, и выборы. Контроль над границей идёт последним пунктом.
показати весь коментар
26.10.2019 10:44 Відповісти
минский сходняк предполагает выборы после того,как будет восстановлен контроль Украины за границей с рашистом и востановлена деятельность украинской власти и партий в ордло...а фот формула куйла озвученая хлеборезкой фрица"штанмаера,предполагает впихнуть прорашистскую инфекционую ордло в Украину без контроля границы ,,но если рашист был в ордло 5 лет ,то теперь дабы проводить там выборы по украинским законам дать время прожить 25 лет с украинскими законами без выборов...куда спешить то?Дело говорит Кучма ,низяяяяяя принимать "прорашистского штанмаера ...."
показати весь коментар
26.10.2019 11:27 Відповісти
"Штаны майера" не для Украины.Для Украины или постепенное "дожатие" оккупанта или временная "заморозка" ситуации такой,какая есть,а освобождение оставить до времени укрепления украинского оружия и украинской экономики..Рост жизненного уровня контролируемой территории спонукает оккупированных самим давить на оккупанта и скинуть его власть с себя.Хватит уже носиться с этой "торбой"-двойными пенсиями для жителей оккупированных районов,оплатой за них потребление газа и электроэнергии и других,ну очень нравящихся "в позе оккупированных" льгот и привилегий.Пусть начнут давить сами оккупационную власть и С НИХ требовать то,что сейчас требуют от Украины.
показати весь коментар
26.10.2019 11:15 Відповісти
это который Кучма,который подписал Будапештский меморандум и гарантировал целостность Украины?
показати весь коментар
26.10.2019 12:46 Відповісти
Сторінка 3 з 3