5012 відвідувачів онлайн
2 014 125

В Україні може з'явитися День митника: його пропонують відзначати 25 червня

В Україні може з'явитися День митника: його пропонують відзначати 25 червня

Українські митники можуть отримати власне професійне свято, яке відзначатимуть 25 червня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Держмитслужба повідомила в фейсбуці з посиланням на відповідний указ президента Володимира Зеленського.

"Нарешті є день митника! Чекаємо привітання на 25 червня", - йдеться в повідомленні.

В Україні може зявитися День митника: його пропонують відзначати 25 червня 01

На сайті Офісу президента указу поки немає.

Також слід зазначити, що в Україні на даний момент існує День працівника податкової та митної справи України, який щороку відзначається 18 березня.

В Україні може зявитися День митника: його пропонують відзначати 25 червня 02

Топ коментарі
+19
І надати офіційну назву: "День митників і контрабандистів (їхніх колег)"!
показати весь коментар
26.10.2019 10:12 Відповісти
+18
В Україні для митників кожний день - день митника )))
показати весь коментар
26.10.2019 10:09 Відповісти
+10
Таможня это золотое корыто, посмотрите как живут таможенники, крутые машины, крутые дома.
показати весь коментар
26.10.2019 10:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
а день КОНТРАБАНДИСТА? 24 или 26 июня ???
))))))))))))))))))))))))) тоже надо ))))
показати весь коментар
26.10.2019 12:38 Відповісти
пропоную перенести на 29 лютого, їм хвате і того.
показати весь коментар
26.10.2019 13:04 Відповісти
Вернее день контрабандиста и взяточника!
показати весь коментар
26.10.2019 13:06 Відповісти
А день убийц, педофилов, воров? Чем они хуже???
показати весь коментар
26.10.2019 13:09 Відповісти
А день зеленого клоуна когда будет? и обязательно красным в календаре...
показати весь коментар
26.10.2019 13:14 Відповісти
Коли тобі підлікують те місце де повинен бути мозок а не свинне рило.
показати весь коментар
26.10.2019 13:20 Відповісти
1:18https://censor.net/news/3156111/v_chernomorske_sred_bela_dnya_podojgli_mashinu_tamojennika_i_dorogostoyaschiyi_skaner_gruzov_video_kamery Краще 25 жовтня в честь спаленого сканера.

8
показати весь коментар
26.10.2019 13:19 Відповісти
Есть поговорка: когда собаке нечего делать, она яйца лижет. Как и зе-бобики. Не жизнь, а сплошные праздники. Днище...
показати весь коментар
26.10.2019 13:20 Відповісти
Нужно, чтоб вся Украина состояла из воров типа таможенников, налоговиков и гэбни, и праздновала их дни каждый день. Великие люди с великими пробелами совести.
показати весь коментар
26.10.2019 13:27 Відповісти
Отлично сказано!


Как в том анекдоте про НР и гаишников.
показати весь коментар
26.10.2019 13:41 Відповісти
А что отмечать??? Будет то что называется таможней,будет не запятнанная история этой организации-тогда может быть.А пока причин нету!
показати весь коментар
26.10.2019 15:42 Відповісти
В цей день таможня буде приймати хабарі за весь попредній рік.
показати весь коментар
26.10.2019 13:57 Відповісти
нах он нужен..охренели совсем..вот есть день шахтера...но нет дня-ГРОЗа ,проходчика,слесаря, машиниста,горного мастера..а у мусаров - и день следователя, и день участкового, и день уголовного розыска- и при этом еще есть и общий для мусоров-день мусора..
показати весь коментар
26.10.2019 14:08 Відповісти
Взагалі не розумію навіщо потрібне це свято, як і будь яке чисто професійне. Замість усіх професійних свят досить ввести "День професіонала" напередодні Різдва в який роздавати погони, грамоти, премії та підвищення по службі.
показати весь коментар
26.10.2019 14:32 Відповісти
день митника треба святкувати в день гендерної рівності...
показати весь коментар
26.10.2019 15:14 Відповісти
Давай день корупціонера, раз така спека пішла))))
показати весь коментар
26.10.2019 15:41 Відповісти
У НИХ И ТАК ПРАЗДНИК КАЖДЫЙ ДЕНЬ!
показати весь коментар
26.10.2019 17:28 Відповісти
улыбнуло... это всёравно что назначить день КОРУПЦИОНЕРА.... НУ ТАМ ЖЕ БОЛЬШАЯ ПОЛОВИНА СЛУЖАЩИХ БОЛЬШАЯ!!!!! взяточники и корупционеры контрабандисты! три в одном сразу...
показати весь коментар
26.10.2019 17:45 Відповісти
Це бкде чррний день календаря! Чи зелений?!
показати весь коментар
26.10.2019 18:37 Відповісти
А можна замість святкового концерту - показувати публічний розстріл митників, спійманих на хабарях за попередній рік? Таке шоу, навіть рейтинг "Сватів" перекриє!
показати весь коментар
26.10.2019 19:30 Відповісти
У НИХ И ТАК ПРАЗДНИК КАЖДЫЙ ДЕНЬ!
показати весь коментар
27.10.2019 09:58 Відповісти
А 25 червня, ми будемо відзначати День корумпованого митника, чі ні?
А коли призначать Дату навпаки?
показати весь коментар
27.10.2019 18:45 Відповісти
А поки нема чесних митників, то яке може бути свято?
А може зробимо свято надання "ордло" особливого стутуту, чі може " свято" розведення військ і здачі земель по Зеленському?
Які можуть бути свята, коли в Україні йде війна з московським агрессором, ТО МОЖЕ ПОРА НАЗВАТИ МОСКОВІЮ АГРЕССОРОМ?
А то ходите хороводом, як малі біля ялинки.
За тебе 73% українців проголосувало і ім не 42, і не роби з них лохів.
показати весь коментар
27.10.2019 19:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2