11459 відвідувачів онлайн

Терористи обстріляли дрон ОБСЄ, - штаб ООС

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на сторінку штабу ООС в фейсбуці.

"Учора в районі населеного пункту Петрівське, з боку НЗФ РФ, зі стрілецької зброї, було обстріляно безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ. У зв’язку із загрозою втрати БПЛА – його було посаджено. Дрон пошкоджень не зазнав.

Варто зазначити, що незаконні збройні формування регулярно відкривають вогонь по безпілотних літальних апаратах Місії та протидіють роботі таких апаратів засобами радіо-електронної боротьби. Це свідчить про намагання противника не допустити виявлення представниками міжнародних організацій озброєння, забороненого Мінськими домовленостями, та інших порушень. При цьому, незаконні збройні формування нерідко намагаються звинуватити у власних діях українську сторону.
Українські військові, дотримуючись чинного законодавства та міжнародних зобов'язань успішно виконують завдання зі стримування російської агресії і готові діяти за будь-якого варіанту змін обстановки", - сказано в повідомленні.

Топ коментарі
+8
Без паники. Скорее зелю прикопают в посадке чем наши воины: ветераны, добровольцы и ВСУ сдадут свои позиции. Мелкий А.У.Е.-гопник вован для них не авторитет!!!
показати весь коментар
27.10.2019 12:51 Відповісти
+4
Им за ненадобностью. Теперь украинскую землю зеля им за так отдаст, после опроса сепаров. Ветераны-атошники не пользуются уважением в этой стране, спасибо вам зебилы, низкий поклон.
показати весь коментар
27.10.2019 12:49 Відповісти
+4
терористам можна.
показати весь коментар
27.10.2019 12:50 Відповісти

Завантаження...