12267 відвідувачів онлайн

Справи про можливі розкраданні, скоєні колишніми власниками "Приватбанку", передано для розслідування в НАБУ, - Рябошапка

Справи про можливі розкраданні, скоєні колишніми власниками

Кримінальні провадження, що стосуються можливих розкрадань, скоєних колишніми власниками "Приватбанку", передані для розслідування в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ)

Про це повідомив Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Нині ця справа нашими силами майже не здійснюється, залишилося дві експертизи, які ми завершуємо. Паралельно декілька проваджень ми передаємо до НАБУ, оскільки з 20 листопада ми взагалі не зможемо розслідувати справи, тому ми маємо консолідувати всі матеріали в одних руках, і майже всі матеріали вже в НАБУ", - сказав він журналістам у п'ятницю в Києві.

Нагадаємо, що на момент націоналізації "Приватбанку" найбільшими його акціонерами були Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

18 грудня 2016 року стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". За даними НБУ, загальна потреба "Приватбанку" в капіталі становить 148 млрд гривень.

Рішення про націоналізацію "Приватбанку" підтримали в МВФ і ЄБРР, а також країни G7, Євросоюз і США.

Раніше стало відомо, що держава виграла апеляцію в Лондоні у справі "ПриватБанку" проти колишніх власників.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною.

19 квітня Ігор Коломойський подав 5 нових позовів до Господарського суду Києва до Національного банку України та "Приватбанку".

Джерело: 
Топ коментарі
+4
Значит, недолго Рябошапке генпрокурорствовать. Кто зебуину дороже, отец родной беня или какой-то там рябошапка?
показати весь коментар
01.11.2019 15:51
+3
Вот почему Бенина собачка Дубинский требует снятия Рябошапки! Бене могут сделать чуть больно!)
показати весь коментар
01.11.2019 15:48
+2
А Ха Ха Ха Ха Ха класс инфа для зебилов . Ты это как найдешь хищение посадишь беню так и оглашай свои достижения а так это пук в воду впрочем как и вся ваша деятельность сплошная шляпа
показати весь коментар
01.11.2019 15:54
Коментувати
Сортувати:
Молодец!

Соевые, запевай!!
показати весь коментар
01.11.2019 15:46 Відповісти
Отлично, зачет! Возьми с полки пирожок порцию шаурмы.
показати весь коментар
01.11.2019 15:52 Відповісти
Ну вот, первый пошёл. Истерика ваше все.
показати весь коментар
01.11.2019 16:02 Відповісти
Истерика? Где? Это навас слово Порох действует как красное на быка. А лично я сижу и гадаю, как долго этот цирк продлится.
показати весь коментар
01.11.2019 16:10 Відповісти
Справа в ГПУ майже не рухалася протягом майже трьох років. Тепер на Набу єдина надія. Справа покаже , чи виросло вже НАБУ із дитячих штанців.
показати весь коментар
01.11.2019 15:52 Відповісти
Беня-- верни денежку трудовому народу
показати весь коментар
01.11.2019 17:15 Відповісти
- Это грабеж! - завизжал Паниковский. Кто такой Козлевич, чтобы с ним делиться! Я не знаю никакого Козлевича! (С)
показати весь коментар
01.11.2019 15:46 Відповісти
Вот почему Бенина собачка Дубинский требует снятия Рябошапки! Бене могут сделать чуть больно!)
показати весь коментар
01.11.2019 15:48 Відповісти
Значит, недолго Рябошапке генпрокурорствовать. Кто зебуину дороже, отец родной беня или какой-то там рябошапка?
показати весь коментар
01.11.2019 15:51 Відповісти
А Ха Ха Ха Ха Ха класс инфа для зебилов . Ты это как найдешь хищение посадишь беню так и оглашай свои достижения а так это пук в воду впрочем как и вся ваша деятельность сплошная шляпа
показати весь коментар
01.11.2019 15:54 Відповісти
Такое может случиться с каждым очень крупным собственником, раз и отобрали один из самых крупных, рентабельных банков, не забывая вешать лапшу на уши простым людям.
показати весь коментар
01.11.2019 15:55 Відповісти
Я даже кушать не могу, всё переживаю за дорогого Игорьвалерьича. Как он бедняга без банка выживает. И вообще у олигархов надо всё отнять и поделить, особенно у барыги, а спасителю Украины Игорьвалерьиччу вернут незаконно отобранный банк.
И клятый порох так далеко зашел в борьбе против крупного собственника, что даже ФБР подкупил и суд организовал.
показати весь коментар
01.11.2019 16:09 Відповісти
Вы же знаете, Игорьвалерьич объявил себя не-олигархом, поэтому взятки с него гладки.
А Петя да, Петя коррупционер, подкупил Лондонцский суд, потом Делаверский, ФБР, нью-йоркскую фирму Кролл. Хорошо, что он не может подкупить НАБУ, т.к. его уже Игорьвалерьич купил.
показати весь коментар
01.11.2019 17:35 Відповісти
"Возможные" расхищения? Где деньги, Зин?
показати весь коментар
01.11.2019 15:56 Відповісти
У Рябошапки в отличие от папередника есть образование -диплом университета Соломона.Уж он то покажет израильтянам Коломойскому и Боголюбову козью морду.
показати весь коментар
01.11.2019 15:57 Відповісти
Только вот при чем тут НАБУ? Поправьте, если я ошибаюсь.
показати весь коментар
01.11.2019 16:11 Відповісти
Беня немного был на гос. должностях довольно высокого уровня. Может поэтому. А может просто хотят "слить " это дело. Думаю, второе вероятней.
показати весь коментар
01.11.2019 16:29 Відповісти
Ну так дело же расследуется по факту вывода денег из "Привата". Не, если он конечно подмазывал кого в НБУ, то вполне объяснимо.
А вдруг Лера взяла бабки у Игоря и не исполнила что обещала? Обмануть такую пройдоху как Беня... Гений. То-то у них давно вышло это на невиданный уровень дружелюбия.
показати весь коментар
01.11.2019 16:37 Відповісти
а какое отношение к этому имеет набу?
уж не гонтареву ли решили обвинить в расхищении привата???
во будет ох...но ))))
показати весь коментар
01.11.2019 17:30 Відповісти
Скорее Федыну посодють непонятно за что , чем бывших "собственников"