10129 відвідувачів онлайн

Прокуратура Нідерландів відмовилася коментувати свідчення Цемаха у справі МН17

Прокуратура Нідерландів відмовилася коментувати свідчення Цемаха у справі МН17

Прокуратура Нідерландів відмовилася коментувати заяву бойовика "ДНР" Володимира Цемаха про те, що йому пропонували громадянство і будинок в Нідерландах в обмін на свідчення у справі МН17.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я дивилася інтерв'ю. Це правда, що пана Цемаха допитала Міжнародна спільна слідча група (JIT)", - зазначила прессекретар прокуратури Нідерландів Брехт ван де Мосдейк. з приводу інтерв’ю Цемаха, яке він дав виконавчому директору інформагентства "Россия сегодня" Кирилу Вишинському.

Водночас коментувати заяви Цемаха прессекретар прокуратури Нідерландів відмовилася, при цьому наголосивши на конфіденційності сказаного Цемахом під час допиту JIT.

"Ці розмови завжди конфіденційні, тому я не можу оприлюднити, що він сказав", - заявила вона і зазначила, що Цемах є важливою людиною для розслідування справи MH17.

"Цемах - це людина, яка становить інтерес для Міжнародної спільної слідчої групи. Прокуратура Нідерландів надіслала запит на тимчасовий арешт Цемаха до компетентних російських органів 7 вересня 2019 року з метою екстрадиції до Нідерландів", - додала прессекретар прокуратури Нідерландів.

Нагадаємо, Служба безпеки затримала, а суд заарештував колишнього начальника протиповітряної оборони Слов'янської бригади терористичної організації "Донецької народної республіки" Володимира Цемаха.

Пізніше в мережі з'явилося відео, як Цемах зізнавався, що був свідком падіння малайзійського "Боїнга" MH17.

5 вересня апеляційний суд відпустив Цемаха під особисте зобов'язання.

Про те, що Росія затягує обмін полоненими і провокує інформаційну хвилю, щоб підштовхнути владу України до вигідної для себе формули обміну, писав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. "Путін вимагає видачі на обмін Володимира Цемаха - командира роти найманців у 2014-му в Сніжному, який є одним із підозрюваних у розслідуванні загибелі "Боїнга" МН17. ...Саме бажання забрати Цемаха і зірвати розслідування змусило Путіна піти на переговори щодо звільнення полонених", - вважає він.

За даними телеканалу NOS, нідерландські слідчі допитали Цемаха перед тим, як його обміняли на українських полонених. Щоб зробити допит можливим, Україна відтермінувала передачу Цемаха в Росію на деякий час після тиску Нідерландів.

Топ коментарі
+18
Ні, я так не вважаю.
Я вважаю, що видачою Цемаха, Україна значно посилила позиціїї *****, щодо його намагання перекласти злочин вбивства близько 300 людей, з реального вбивці - Россії, на Україну.
показати весь коментар
03.11.2019 16:22 Відповісти
+11
Прокуратура Нідерландів відмовилася коментувати свідчення Цемаха у справі МН17 - Цензор.НЕТ 7340
показати весь коментар
03.11.2019 16:47 Відповісти
+10
оказывается Цемах баловался написанием стишков, и у него я прочел такую строку:
"мама немка, папа грек.
сам я русский чИлавек"
******************
вот что, такое "руцкий мир" и откуда берутся манкурты, и моральные уродцы..
показати весь коментар
03.11.2019 16:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Прокуратура Нідерландів відмовилася коментувати свідчення Цемаха у справі МН17 - Цензор.НЕТ 5241
показати весь коментар
03.11.2019 16:45 Відповісти
https://www.facebook.com/anton.pavlushko?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBXki4PCTpRbdi3OFesfRWTlTcx_-HHEyEWB_ufjVjwdoa2AXsaFb9pl1Js0R_wttE217i6b72I5YAA&hc_ref=ARQNaXEBkxDIC-0hjXtf89YCHI-1PhFpraxldZ2hrtMpHRI-E96btHOI80XOkEJtBng&fref=nf Anton Pavlushko
https://www.facebook.com/anton.pavlushko/posts/10221533792073704 https://www.facebook.com/anton.pavlushko/posts/10221533792073704 4 год
Тільки я написав про те, як російський депутат проконтролював розведення в селі Золоте-5, як одразу в коменти прибіг депутат від Слугі Народу і пояснив, що це ж мовляв територія під контролем ЛНР. Ще й фани його прийшли в коменти зі схожими методичками.
Пішов гуглити, що за село, і виявляється, що минулого року українська армія зайняла це село в сірій зоні, і всі українські канали про це прозвітували - там сотні повідомлень за вересень 2018-го року.А тепер дивіться, як цікаво виходить. Фактично, Золоте-4, про яке всі говорять, стає сірою зоною, а Золоте-5 повністю переходить під російський контроль. Я ж правильно зрозумів логіку розведення Sviatoslav Yurash
показати весь коментар
03.11.2019 19:31 Відповісти
пуйло отримав, що хотів, наступний обмін буде затягуватись.
показати весь коментар
03.11.2019 16:47 Відповісти
Прокуратура Нідерландів відмовилася коментувати свідчення Цемаха у справі МН17 - Цензор.НЕТ 7340
показати весь коментар
03.11.2019 16:47 Відповісти
На фото брат нар.депа від сн Дубінського.
показати весь коментар
03.11.2019 16:52 Відповісти
?
показати весь коментар
03.11.2019 18:12 Відповісти
Прокуратура Нідерландів відмовилася коментувати свідчення Цемаха у справі МН17 - Цензор.НЕТ 2701
показати весь коментар
03.11.2019 16:51 Відповісти
Иван Петрович Сидоров ждёт от Цемаха много нового и интересного.Типа как его пытали бэндэровцы в застенках СБУ, что боинг собственноручно сбил начавший войну с РФ Порошенко, что вызволил его с риском для жизни от Правого сектора герой-миротворец Зеленский, передавший его другому миротворцу Путину.
показати весь коментар
03.11.2019 16:53 Відповісти
бугага, цымах ЖЖОТ.
показати весь коментар
03.11.2019 17:02 Відповісти
Єдині міста де приймуть *********** як рідного це Донецьк та Луганськ
показати весь коментар
03.11.2019 17:09 Відповісти
Прокуратура Нідерландів відмовилася коментувати свідчення Цемаха у справі МН17 - Цензор.НЕТ 1459
показати весь коментар
03.11.2019 17:22 Відповісти
Після того, що ви учудили з Україною 21.04.2019 можеш йому HCl₂ на пеніс насипати...
показати весь коментар
03.11.2019 18:14 Відповісти
Где тот Цемах щас? -- ...покойников не комментируют...
показати весь коментар
03.11.2019 17:26 Відповісти
Бухає і славить Зє і Пу.
показати весь коментар
03.11.2019 19:24 Відповісти
...а в гробу карманов нет...
показати весь коментар
03.11.2019 19:34 Відповісти
Де Цемах?
Вчора дав інтервью жертві Порошенка, Кіріллу Вишинскому.
«Цемах заявив Вишинському, що йому пропонували громадянство Нідерландів.
Субота, 2 листопада 2019, 11:10
Підозрюваний у причетності до катастрофи малайзійського Boeing Володимир Цемах, який був відпущений Україною в рамках обміну, стверджує, що представники Нідерландів пропонували йому громадянство в обмін на свідчення у справі про катастрофу.

Джерело: https://russian.rt.com/ussr/article/682905-cemah-intervyu-vyshinskii інтерв'ю Цемаха виконавчому директору ІА "Россия сегодня" Кирилу Вишинському в програмі "Люди Донбасу"
показати весь коментар
03.11.2019 20:45 Відповісти
На шо ано калякамц, шо мастосраную засрань ано ни миняить и паедить у телявиву.
ПС. На самам деле иго пустять на аргана.
показати весь коментар
03.11.2019 23:40 Відповісти
И какой директор требует комментарии?
показати весь коментар
03.11.2019 17:56 Відповісти
думаю что этот цимес уже по ошибке вместо водяры новичка хлебанул! так что его показаний больше не ждите......
показати весь коментар
03.11.2019 18:05 Відповісти
вот этому лузеру - ********** в трениках с пузырями на коленях и тапках предлагали дом в Голландии ? А чо не 5 этажную виллу, яхту и личные самолёт - на Багамах сразу? Этот клоун и не мог ничего реально знать. Кадровые путино-орки позволили этому местному папуасу вместе с другими дамбабваотбросами просто сторожить этот бук и бегать за бухлом. А этот ничтожество - чёрт , натурально, возгордился и возомнил себя Барклаем , *** ,де Толли. И все повелись на это престарелое чмо, который реально не знает ничего и ничего не решал, а был шнырём при орках
показати весь коментар
03.11.2019 18:18 Відповісти
За дом и гражданство любой даст нужные показания.
Не верите? Выйдите на Крещатик и предлагайте.
показати весь коментар
03.11.2019 19:39 Відповісти
Тільки запитуйте проти кого треба давати показання.
А потім на тому ж Хрещатику зробіть ще одне опитування:
1) "новічком"?
2) полонієм?
3) льодорубом?
4) ваша версія.
показати весь коментар
03.11.2019 20:17 Відповісти
Давайте честно. То, что надо расии - невыгодно Украине. Выдача Цемаха была ошибкой. Дважды ошибкой - моряков ДОЛЖНЫ были отпустить.
Разведение войск невыгодно Украине.
Покупка электроэнергии невыгодна Украине.
Действия зе-команды невыгодны Украине.

Чем раньше перестанем врать себе, тем раньше исправим.
показати весь коментар
03.11.2019 19:54 Відповісти
Те що кацапня забрала терориста, громадянина іншої країни - це офіційне визнання що кацапи є воюючою стороною і спонсором тероризму і відповідальні за збитий боінг.
показати весь коментар
03.11.2019 22:27 Відповісти
Он добрый чел, хочет чтобы было меньше жертв, как и те кто за него голосовал, в плане возврата территорий это конечно не выгодно
показати весь коментар
03.11.2019 22:54 Відповісти
Московія активно почала розвалювати справу, а де наші діячі, які мають відстоювати інтереси України на міжнародному полі? Вибирають повій? Хіба їм до збитого боінга?
показати весь коментар
04.11.2019 09:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2