4616 відвідувачів онлайн

Колишня заступниця міністра енергетики Наталія Бойко стане нардепом замість Ірини Луценко

Колишня заступниця міністра енергетики Наталія Бойко стане нардепом замість Ірини Луценко

Колишній заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Наталя Бойко проходить до Верховної Ради від партії "Європейська солідарність" після дострокового припинення повноважень народного депутата Ірини Луценко.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

30-річна Бойко вказана під №24 у виборчому списку "ЄС".

У 2011 році Бойко закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка. До 2015 року працювала консультантом в ERM у Німеччині, де координувала проєкти для газовидобувних компаній і фінансових інститутів. У 2017-2019 роках обіймала посаду заступника міністра енергетики.

Нагадуємо, Ірина Луценко вирішила достроково скласти повноваження народного депутата.

Топ коментарі
+19
Мымра 3-го тисячоліття теперь будет радовать своей красотой Лондон?
Бывший замминистра энергетики Наталья Бойко станет нардепом вместо Ирины Луценко - Цензор.НЕТ 8576
показати весь коментар
04.11.2019 18:18 Відповісти
+17
Местные преподаватели английского уже напряглись
показати весь коментар
04.11.2019 18:19 Відповісти
+15
В 21 год консультировала газодобытчиков и финансистов.
Колишня заступниця міністра енергетики Наталія Бойко стане нардепом замість Ірини Луценко - Цензор.НЕТ 618
показати весь коментар
04.11.2019 18:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
З чого б це їй відмовлятися від теплого містечка? Заради якогось Вололі
показати весь коментар
04.11.2019 19:03 Відповісти
Тому що чимало виборців ЄС (і я в тому числі) голосували за них тільки тому, що у списку був В"ятрович
показати весь коментар
04.11.2019 19:13 Відповісти
красотулька ирочка едет в туманный альбион, тут обосралась по уши
показати весь коментар
04.11.2019 18:58 Відповісти
Один табуанал, тут созвучие туманальбион. Бляха в этих сраньдепах скоро все грехи смертные исчерпают, по второму кругу пойдут.
показати весь коментар
04.11.2019 19:02 Відповісти
А не тому шо там був Порошенко?
показати весь коментар
04.11.2019 19:34 Відповісти
Хорошо, что петики согласны поменять Петю на Вятровича. Уже недолго ждать...
показати весь коментар
04.11.2019 21:05 Відповісти
чета Луценко сливается походу
показати весь коментар
04.11.2019 18:59 Відповісти
Расскажи, а что на твоём татаро-болгарском суржике означает "походу"?
показати весь коментар
04.11.2019 19:01 Відповісти
крысы бегут с корабля
показати весь коментар
04.11.2019 19:09 Відповісти
оДНУ курву ПОМЕНЯЛИ на ДРУГУЮ.
показати весь коментар
04.11.2019 19:36 Відповісти
Ех, було б у тебе, хоча б на 5 секунд IQ - 140, і ти б, прочитав, те що написав...
показати весь коментар
04.11.2019 19:40 Відповісти
чЕМ БОЛЬШЕ IQ Тем больше КУРВА
показати весь коментар
04.11.2019 19:44 Відповісти
Ей насрать на Украину, ей нужно как можно больше бабла с Украины. , попомнишь мои слова.
показати весь коментар
04.11.2019 19:47 Відповісти
а хто її IQ поміряв? Вже запровадили цю процедуру, беручи на роботу до ВР? Чи вона сама так про себе написала? Якщо у Вікіпедії, то там багато хто гарно про себе малює.
показати весь коментар
04.11.2019 20:41 Відповісти
А казали наступний по списку Вятрович. прикро.
показати весь коментар
04.11.2019 19:42 Відповісти
Что такое IQ ? Разъясняю для ЛАХОВ: Символ "I" --ЯЗЫК.. Символ "Q" ЖОПА с какашкай.
показати весь коментар
04.11.2019 21:09 Відповісти
Пригодится для Яременко.
Да и Киве будет на кого дрочить.
показати весь коментар
04.11.2019 21:54 Відповісти
Улыбнитесь

Пенсионерий

@kvalitet18

Собрали урожай яблок. Жена распорядилась есть только, начавшие гнить яблоки, чтобы не пропали! Пока едим гнилые, хорошие начинают гнить. В итоге едим только гнилые!
показати весь коментар
04.11.2019 22:20 Відповісти
Бывший заместитель министра энергетики и угольной промышленности Наталья Бойко( которая про уголь и энергетику знает мало, но очень образованна по поводу половых членов и минета)проходит в Верховную Раду от партии "Европейская солидарность" после досрочного прекращения полномочий народного депутата Ирины Луценко.Источник: https://censor.net/n3157733