9476 відвідувачів онлайн
3 407 15

"Олександрія" зіграла внічию із "Сент-Етьєном" у четвертому турі Ліги Європи УЄФА

Бронзові призери чемпіонату України футболісти "Олександрії" поділили очки з французьким "Сент-Етьєном" у домашньому матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА-2019/20.

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошниченко, Гречишкін, Банада, Ковалець, Лучкевич (Задерака, 78), Шастал (Безбородько, 46), Третьяков (Стецьків, 84)

"Сент-Етьєн": Руфф’є, Дебюші, Фофана, Перрен, Колодзейчак, Буанга, Юссуф, Ахолу, Норден (Будебуз, 87), Берич (Камара, 55), Хазрі (Габріель Сілва, 73) Попередження: Паньків - Фофана, Юссуф

Голи: Безбородько, 84, Задерака, 90+1 - Хазрі, 24 (з пенальті), Камара, 72.

"Олександрія" на останніх хвилинах поєдинку у Львові уникла поразки, відігравши в "Сент-Етьєна" два м'ячі - 2:2.

"Олександрія" набрала третє очко і залишається на останньому місці в групі I. У п'ятому турі підопічні Шарана зіграють у Львові з "Вольфсбургом".

Топ коментарі
+7
Ниче се, еще одни герои! Браво!
показати весь коментар
08.11.2019 00:34 Відповісти
+5
Начал я бухать в 1978-м, если быть точным. А если ещё точнее, то 9-го апреля 1978. Курить, кстати- тоже. А шо, мне понравилось, уже 41 год как бухаю и курю. И- ничего, не сдох. Есть Правило: в каждом(!) деле, главное- это любовь к нему!
показати весь коментар
08.11.2019 05:55 Відповісти
+3
капитальные красавчики,3 камбека за два дня,козацкий дух)
показати весь коментар
08.11.2019 00:37 Відповісти

Завантаження...