6192 відвідувача онлайн
9 660 318

Якщо Україна відмовиться від Мінських угод, із Росії знімуть санкції, - Арахамія

Якщо Україна відмовиться від Мінських угод, із Росії знімуть санкції, - Арахамія

Реалізація пропозиції партії "Голос" про вихід з Мінських угод може призвести до зняття з Російської Федерації санкцій.

Про це глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив журналістам після з'їзду партії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Несподівано для мене звучить така заява, тому що партію "Голос" я дуже поважаю, шаную їхні компетенції. Але я поспілкувався з декількома юристами-міжнародниками, вони взагалі не розуміють, як такі заяви можна робити. Тому що будь-який вихід за нашою ініціативою з мінських домовленостей означає майже автоматично скасування багатьох санкцій щодо Російської Федерації. Я не знаю, чи хтось в цій країні є, хто зацікавлений в скасуванні санкцій щодо РФ", - сказав Арахамія.

На думку Арахамії, лідер "Голосу" Святослав Вакарчук занепокоєний подальшою стратегією нормандського формату і тому пропонує зупинитися і накопичити фінансовий, військовий, дипломатичний ресурси, а потім рухатися далі.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, партія "Голос" 8 листопада оприлюднила заяву про те, що єдиним ефективним шляхом для України вважає вихід з Мінських домовленостей і "заморожування" ситуації до посилення власних позицій.

Топ коментарі
+53
Якщо Україна виконає мінські угоди в односторонньому порядку, як робить ЗЕ, то не лише санкції знімуть, ми державу втратимо.
показати весь коментар
10.11.2019 17:13 Відповісти
+42
"Если Украина откажется от Минских соглашений, с России снимут санкции, - Арахамия",-

Большего бреда не слышал. Зачем Повторять эту мантру ФСБ? На Россию наложили санкции за оккупацию Крыма и Донбасса так как это нарушение Международных Законов. Сами страны Запада заинтересованы в их соблюдении иначе мир придется перекраивать заново.
показати весь коментар
10.11.2019 17:18 Відповісти
+36
Как-то раньше получалось и не выходить из них и не выполнять их.

Зелёная мразь критиковала Пороха за то, что не віходит.

Придя ко власти зелёная мразь решила их выполнить.

Ну не скоты ?
показати весь коментар
10.11.2019 17:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
вот же падла... п*здИт и не заикается...
показати весь коментар
10.11.2019 20:34 Відповісти
Чергова "попередня" дата зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, РФ) - це 24 або 26 листопада поточного року, повідомляється в статті, опублікованій в "Дзеркалі тижня. Україна" в неділю з посиланням на джерело в Офісі президента.При цьому, як повідомив співрозмовник видання, якщо така зустріч в ці дати не відбудеться, то до кінця року лідери вже не зможуть зібратися, і тоді навряд чи слід сподіватися, що зустріч "четвірки" взагалі відбудеться коли-небудь. Як очікується, на зустрічі мають бути обговорені питання виконання Мінських угод, "формула Штайнмаєра", "особливий статус Донбасу", український контроль над кордоном з РФ, місцеві вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей.https://ua.interfax.com.ua/news/general/623734.html Зустріч "нормандської четвірки" може відбутися 24 або 26 листопада
показати весь коментар
10.11.2019 20:40 Відповісти
он манипулирует-рф не выполняет соглашения,боевики не прекращают обстрелы какие нах снимут санкции?шо оно втирает,это наш голубь мира соглашается на это невыполнение рф минских договоренностей и не отводит войска
показати весь коментар
10.11.2019 20:51 Відповісти
Манипуляция и игра слов: какие-то юристы "считают", что выход из Минских соглашений это отмена "многих" санкций - каких именно, насколько они значимы ?
Где имена этих юристов, где подтверждение их компетентности ???
Санкции Россия получила вообще ЗА КРЫМ !
Донбасс и минские дела тут ни при чём.
Арахноид нагло врёт в глаза и манипулирует словами.
Небритое БРЕХЛО !!!!
показати весь коментар
10.11.2019 20:55 Відповісти
Стратегия, предложенная "Голосом" имеет здравый смысл. Но в ней отсутствует очень важный момент, определяющий возможность применения на практике в современных условиях: выгода для Коломойского. Без этого всё это пустое философствование, не применимое на практике. По краней мере в ближайшие пять лет.
показати весь коментар
10.11.2019 22:42 Відповісти
Влада , начебто , "нова" , а пісні ті ж самі - нам же соєві всі 5 років кричали те саме , що "- якщо вийти з мінських угод з РФ санкції знімуть" ...
показати весь коментар
10.11.2019 22:52 Відповісти
Они ещё хуже соевых. Те не предавали Родину так открыто.
показати весь коментар
11.11.2019 08:52 Відповісти
Минские соглашения - тоже что и Будапештский меморандум. Ни первые ни второе не выполняются.

Потому Арахамии лучше заняться более полезным делом нежели разглагольствовать с умным видом о тех вопросах в которых он не дока..профан.
показати весь коментар
10.11.2019 23:09 Відповісти
а где наши санкции против кацапских олигархов и гундяйской секты???

и еще нам для лучшей безопасности нужны базы НАТО поближе к кацапской границе.
показати весь коментар
10.11.2019 23:35 Відповісти
припинення військових дій на донбасі потім думаю все одно приведе до знаття санкцій з росії. то що тоді не будемо нічого робити щоб припинити обстріли?
а цікаво є якісь санкції за те що росія окупувала частину грузинських територій?
показати весь коментар
11.11.2019 10:22 Відповісти
хммм. А якщо Україна виконає мінськ, то з росії також знімуть санкції.
показати весь коментар
11.11.2019 11:46 Відповісти
А хіба санкції були введені за те, що Україна підписала Мінськ? Захід шукає причини щоб зняти санкції. Вірно. А хто шукає -той знайде. І Мінськ тут ні до чого. Але, перш за все, Україні САМІЙ потрібно накласти санкції на Росію щоб щось вимагати від Заходу. А то, Захід, дай грошей, наклади на Росію санкції, а ми будемо з нею торгувати, її бізнес в нас буде процвітати, бо це нам дає бабало. Так, малятка, не буває. Або хрест зніміть або труси натягніть.
показати весь коментар
11.11.2019 12:02 Відповісти
Санкции святое. Не зря же война идёт.
показати весь коментар
11.11.2019 13:26 Відповісти
Да да...... от петюни и его кодлы мы это уже слышали.....
Зеля со своей кодлой идет по его дорожке! Интересно его рейтинг к новому году до 25% упадет?
показати весь коментар
11.11.2019 15:51 Відповісти
Сторінка 4 з 4