7074 відвідувача онлайн
9 800 318

Якщо Україна відмовиться від Мінських угод, із Росії знімуть санкції, - Арахамія

Про це глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив журналістам після з'їзду партії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Несподівано для мене звучить така заява, тому що партію "Голос" я дуже поважаю, шаную їхні компетенції. Але я поспілкувався з декількома юристами-міжнародниками, вони взагалі не розуміють, як такі заяви можна робити. Тому що будь-який вихід за нашою ініціативою з мінських домовленостей означає майже автоматично скасування багатьох санкцій щодо Російської Федерації. Я не знаю, чи хтось в цій країні є, хто зацікавлений в скасуванні санкцій щодо РФ", - сказав Арахамія.

На думку Арахамії, лідер "Голосу" Святослав Вакарчук занепокоєний подальшою стратегією нормандського формату і тому пропонує зупинитися і накопичити фінансовий, військовий, дипломатичний ресурси, а потім рухатися далі.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, партія "Голос" 8 листопада оприлюднила заяву про те, що єдиним ефективним шляхом для України вважає вихід з Мінських домовленостей і "заморожування" ситуації до посилення власних позицій.

Топ коментарі
+53
Якщо Україна виконає мінські угоди в односторонньому порядку, як робить ЗЕ, то не лише санкції знімуть, ми державу втратимо.
показати весь коментар
10.11.2019 17:13 Відповісти
+42
"Если Украина откажется от Минских соглашений, с России снимут санкции, - Арахамия",-

Большего бреда не слышал. Зачем Повторять эту мантру ФСБ? На Россию наложили санкции за оккупацию Крыма и Донбасса так как это нарушение Международных Законов. Сами страны Запада заинтересованы в их соблюдении иначе мир придется перекраивать заново.
показати весь коментар
10.11.2019 17:18 Відповісти
+36
Как-то раньше получалось и не выходить из них и не выполнять их.

Зелёная мразь критиковала Пороха за то, что не віходит.

Придя ко власти зелёная мразь решила их выполнить.

Ну не скоты ?
показати весь коментар
10.11.2019 17:17 Відповісти

Завантаження...