11401 відвідувач онлайн
1 861 27

За фактами вибухів у Балаклії доручаю терміново почати перевірку, - Гончарук

За фактами вибухів у Балаклії доручаю терміново почати перевірку, - Гончарук

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук доручив терміново почати перевірку за фактами вибухів у Балаклії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

Прем'єр зазначив, що місцевим жителям та об'єктам інфраструктури в Балаклії ніщо не загрожує, а сховища боєприпасів у безпеці.

"Співчуття сім'ям двох загиблих військовослужбовців у результаті надзвичайної ситуації в Балаклії. За фактами цієї трагедії доручаю терміново почати перевірку. Всім пораненим внаслідок події надається невідкладна медична допомога", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні приблизно о 14:30 прогриміло понад 10 вибухів на 65-му арсеналі Збройних Сил України в Балаклії Харківської області.

Генеральний штаб ЗСУ повідомив про двох загиблих військових унаслідок вибухів.

За фактами вибухів у Балаклії доручаю терміново почати перевірку, - Гончарук 01

Топ коментарі
+7
Так зебанутые визжат, что это было за планом...
показати весь коментар
15.11.2019 18:01 Відповісти
+5
Зелёные барыги заметали следы пограбування армии.....
показати весь коментар
15.11.2019 18:05 Відповісти
+4
Зєбіли, ну ви ж в курсі хто це зробив.
Не мовчіть.
показати весь коментар
15.11.2019 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А преЗЕдент возьмет под свой контроль расследование?...
показати весь коментар
15.11.2019 17:55 Відповісти
Некогда им. Они уже составляют списки новогодних халтур. А вы им все планы предлагаете поломать?
показати весь коментар
15.11.2019 18:18 Відповісти
Зєбіли, ну ви ж в курсі хто це зробив.
Не мовчіть.
показати весь коментар
15.11.2019 17:57 Відповісти
Скупой платит дважды, дурак трижды а лох платит всегда... уроды мамины...краще б вас батько на кропиву випісяв...
показати весь коментар
15.11.2019 17:58 Відповісти
Ух ти який він шустрий, як електровіник в дупі. А з приводу щоденних рашистських обстрілів на фронті не бажає особисто провести перевірку і доповісти говонкомадующєму про виконання його наказу 😕
показати весь коментар
15.11.2019 17:58 Відповісти
перевірка, почнись! раз, два...
показати весь коментар
15.11.2019 17:59 Відповісти
А що Раьа бежсеки і оборони під головуванням Зєлєнсеого і за секретарювання Данілова? Сивохо - спец по вибухах, чи ні?
показати весь коментар
15.11.2019 17:59 Відповісти
Так зебанутые визжат, что это было за планом...
показати весь коментар
15.11.2019 18:01 Відповісти
А де два типа, что погибли только мешали на тез складах.
показати весь коментар
15.11.2019 18:04 Відповісти
А що,в Балаклії знову щось обну##о?
показати весь коментар
15.11.2019 18:03 Відповісти
Зелёные барыги заметали следы пограбування армии.....
показати весь коментар
15.11.2019 18:05 Відповісти
У Зельца пробы на роль пиромана...
показати весь коментар
15.11.2019 18:06 Відповісти
Ты бы еще проверил анализы у не служившего министра обороны !?
показати весь коментар
15.11.2019 18:04 Відповісти
хм.. стесняюсь спросить - Проверку чего ?! По факту взрывов?! - Да, взрывы были...Дальше что?!
показати весь коментар
15.11.2019 18:05 Відповісти
если бы не начали трести генералов, никаких взрывов и пожаров небыло бы. 100%
показати весь коментар
15.11.2019 18:06 Відповісти
Ты наверное из плеяды "простоперестатьстреляльщиков"?))))
показати весь коментар
15.11.2019 18:09 Відповісти
из моей семьи, с 8 человек, трое УБД. не..уй меня с кем то сравнивать!! я не из каких.
показати весь коментар
15.11.2019 18:23 Відповісти
С убд масса людей тоже зебильнулась. Так что можно и сравнивать.
Ты же связал генералов с взрывами?
Раньше взрывы тоже с генералами связывали.
А сегодня ещё и двухсотый.
Юрий, признайтесь, вы ведь за зеленского голосовали?)))
показати весь коментар
15.11.2019 18:55 Відповісти
я не пойму к чему ты клониш и мне это не нравиться, так что забудь....
показати весь коментар
15.11.2019 19:03 Відповісти
Точно избиратель неплоха?!))))
А я ни к чему не клонил, просто нарушение техники безопасности, инструкций, приводит к подобному, но вам, зебилью, мерещится связь генеральских дел со взрывами.
Вам не понять, что любые боеприпасы, вооружение, если красть - то намного проще - просто списать на войну/учения.
А масса с убд в семье - не показатель способности думать, умения сопоставлять факты.
У меня правда тоже убд.
показати весь коментар
15.11.2019 21:47 Відповісти
Та що там перевіряти? Зебіли, ми і без вашого Баканова знаємо що це група диверсантів у складі Пеця, Пашинський і Турчинов намагались зірвати зустріч Зеленського і *****...
показати весь коментар
15.11.2019 18:12 Відповісти
Міністра оборони та головнокомандуючого під суд.
показати весь коментар
15.11.2019 18:25 Відповісти
Калозели украли все снаряды...и теперь следы заметают. Быстрые и молодые.
показати весь коментар
15.11.2019 18:36 Відповісти
Перевірку терміново треба було призначати до вибухів,а тепер вже можна не поспішати...
показати весь коментар
15.11.2019 18:36 Відповісти
Cклады взрываются , горят .
Наверно Петя виноват.
показати весь коментар
15.11.2019 19:17 Відповісти
Да что же этот Зеля творит! Вчера пожар на 10 лямов, сегодня боеприпасы...