6390 відвідувачів онлайн
927 28

Суд продовжив вивчення доказів у справі недостовірного декларування доходів Омеляном

Суд продовжив вивчення доказів у справі недостовірного декларування доходів Омеляном

В Антикорупційному суді України триває вивчення доказів у справі стосовно колишнього міністра інфраструктури України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні САП у Фейсбуці.

У повідомленні зазначається: "В понеділок, 18 листопада 2019, за участю прокурора САП у Вищому антикорупційному суді за участю прокурора САП продовжилося вивчення доказів у справі стосовно колишнього Міністра інфраструктури України, обвинуваченого в декларуванні недостовірної інформації.

Так, за результатами засідання вивчено 5 томів матеріалів. Загалом вже вивчено 8 з 29 томів доказів у справі.

Наступне засідання - 19 листопада 2019 року".

Нагадаємо, 13 вересня 2018 року міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.3 ст.368-2 і ст.366-1 КК. Він обвинувачується в тому, що, подаючи декларації за 2015 і 2016 роки, навмисне вказав відомості, які відрізняються від достовірних, відповідно на суму понад 3 млн гривень і 8 млн гривень.

ВАКС розпочав розгляд справи Омеляна по суті 21 жовтня.

Топ коментарі
+5
Гиперлуп в Америку он уже построил (для своих отпрысков)
Порохоботам придется довольствоваться разговорами и постиками в пейсбуке (мне очень жаль)
показати весь коментар
18.11.2019 19:22
+2
Суд продовжив вивчення доказів у справі недостовірного декларування доходів Омеляном - Цензор.НЕТ 4651
показати весь коментар
18.11.2019 19:24
+2
а когда это киевское водохранилище переименовали в индийский океан? я шото пропустил?
показати весь коментар
18.11.2019 19:30
Коментувати
Сортувати:
Омелян, ты хоть и не у дел, но гиперлуп должен достроить, на зло всем зебилам. Верим!!!
показати весь коментар
18.11.2019 19:20 Відповісти
Гиперлуп в Америку он уже построил (для своих отпрысков)
Порохоботам придется довольствоваться разговорами и постиками в пейсбуке (мне очень жаль)
показати весь коментар
18.11.2019 19:22 Відповісти
мы так-то на мальдивах жопки мочим, за комменты на цензоре, а вы как живете?
показати весь коментар
18.11.2019 19:25 Відповісти
а когда это киевское водохранилище переименовали в индийский океан? я шото пропустил?
показати весь коментар
18.11.2019 19:30 Відповісти
не завидуйте подсвинкам Порошенка!!!
показати весь коментар
18.11.2019 19:34 Відповісти
"изучение" ?
показати весь коментар
18.11.2019 19:20 Відповісти
Суд продовжив вивчення доказів у справі недостовірного декларування доходів Омеляном - Цензор.НЕТ 4651
показати весь коментар
18.11.2019 19:24 Відповісти
Очень важная информация, продолжайте наблюдение
показати весь коментар
18.11.2019 19:30 Відповісти
Не знаю за що його там судять, але Омеляну велика подяка! За руйнування монопольки МАУ, за залучення до авіаперевезень лоукостів! Дякуючи Омеляну реалізував можливість на переліт: Бориспіль-Гданськ-Бориспіль всього за 24Є!!!
показати весь коментар
18.11.2019 19:32 Відповісти
Ну да. А билет от Киева до Днепра как стоил 250 дол, так и стоит....
показати весь коментар
18.11.2019 19:51 Відповісти
лоукосты к сожалению с Киева до Днепра не летают! вопросы к бене!
показати весь коментар
18.11.2019 20:57 Відповісти
Да, мне без разницы. Правила устанавливают на авиа перевозчики а Правительство. Было бы желание, летали бы и в Днепр. При этом чучеле, из Днепра в Киев исчезли плацкартные вагоны....
показати весь коментар
18.11.2019 20:59 Відповісти
Пиец - нашли коррупционера. Пользовался загородным домом... Пля - ярый коррупционер нанёсший державе страшные убытки... Идёт преследование людей, занимающих проукраинскую позицию.
Украине пипец - с чем нас всех и поздравляю...
Суд продовжив вивчення доказів у справі недостовірного декларування доходів Омеляном - Цензор.НЕТ 1794
показати весь коментар
18.11.2019 19:32 Відповісти
шо там можно изучать? пашинский уже место пригрел,а эти все изучают
показати весь коментар
18.11.2019 19:32 Відповісти
Суд продовжив вивчення доказів у справі недостовірного декларування доходів Омеляном - Цензор.НЕТ 792
показати весь коментар
18.11.2019 19:50 Відповісти
Посмотрим, чем это все закончится. 11 миллионов как бы и не бол шие деньги для того, чтобы украсть министру. Но, нужно с кого то начинать....
показати весь коментар
18.11.2019 19:53 Відповісти
С тех кто работал в интересах Украины.
показати весь коментар
18.11.2019 20:45 Відповісти
Я не заметил, чтобы это чучело работало в интересах Украины. В шобле мародеров, других не бывает. Ну не водятся волки в стае шакалов.....
показати весь коментар
18.11.2019 20:57 Відповісти
Зебилизм головного мозга...
показати весь коментар
18.11.2019 21:00 Відповісти
Отвали недоразвитый. При этом типа реформаторе у Укрзализныци почему то исчезли плацкартные вагоны из Днепра в Киев. Не знаешь почему?
показати весь коментар
18.11.2019 21:03 Відповісти
Да клал я на твои вагоны. Верхушка СБУ уже полностью из кацапской агентуры.
показати весь коментар
18.11.2019 21:20 Відповісти
Понятнте дело. Хортшо рас уждать про реформы и реформаторов. А как только эти реформы пр носят горькие плоды тона них начинают класть. И при ч5м здесь СБУ???????
показати весь коментар
18.11.2019 22:23 Відповісти
Суд продовжив вивчення доказів у справі недостовірного декларування доходів Омеляном - Цензор.НЕТ 2058
показати весь коментар
19.11.2019 11:40 Відповісти
Да, крыша у тебя течет не по детски....
показати весь коментар
19.11.2019 19:36 Відповісти
ніяк не дочекаюсь коли справедливий і незалежний суд почне вивчати справу держзради портнова!
показати весь коментар
18.11.2019 19:56 Відповісти
після того як труба чи новий гендебіл порушать знайдуть докази та порушать справу!
показати весь коментар
18.11.2019 20:59 Відповісти
справа вже розпочата ,але чи будуть шукати докази ,чи отмазки о в чому річ?
показати весь коментар
18.11.2019 21:17 Відповісти
Походження численного майна мультимільйонера Дубінського,САП не зацікавило.
показати весь коментар
18.11.2019 20:05 Відповісти