Росія розпочала масштабні військові навчання в Чорному морі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в пресслужбі Міноборони РФ.
У російському відомстві зазначили, що під час маневрів заплановано виконання ракетних і артилерійських стрільб.
Зазначається, що до навчання залучено фрегат "Адмірал Ессен", малий ракетний корабель "Вишній Волочек", великий десантний корабель "Азов", морські тральщики "Турбініст" і "Ковровець", а також допоміжні судна.
"Екіпажам кораблів належить провести навчання з тралення, ведення морського бою, пошуку і знищення підводного човна, виявлення і завдання удару по береговому командному пункту, відбиття атаки засобів повітряного нападу умовного противника", - сказано в повідомленні.
Також повідомляється, що в маневрах задіють винищувачі Су-30СМ морської авіації Чорноморського флоту.
Хрен вам, кацапы!.. заплатите Украине 22 млрд баксов и спите спокойно!