11246 відвідувачів онлайн
1 623 16

"Немає Європи без України", - Валенса на зустрічі з віцепрезидентом США Пенсом

Україна має стати повноправним членом європейської цивілізації, включно з членством у західних структурах.

На цьому акцентував увагу експрезидент Польщі і нобелівський лауреат Лех Валенса під час зустрічі з віцепрезидентом США Майком Пенсом у Білому домі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ

На думку Валенси, питання не в тому, чи потрібно розширяти структури, а в тому, як це робити. У цій концепції "немає Європи без України", наголосив легендарний лідер польської "Солідарності".

За його словами, нині у світі свої правила диктують популісти і демагоги, натомість політики уникають конфронтації з ними.

На його переконання, США мусять поновити своє глобальне лідерство, і це має відображатися в політиці взаємодії з народом, а не в політиці долара і військових дій.

Про розмову з Валенсою розповів і Пенс. Він назвав Валенсу "чемпіоном у відстоюванні свободи і демократії" та наголосив, що США завжди будуть захоплюватися його мужністю у поверненні Польщі на шлях демократії і ролі у падінні "залізної завіси".

Валенса у Вашингтоні бере участь у заходах до 30-річчя початку демократичних змін у Польщі.

Топ коментарі
+3
Заведите дело на КАЛомойского,ахметова и т.д. Иначе Украины вы таки не увидите. Зеля ,пустое место.
показати весь коментар
20.11.2019 13:08 Відповісти
+2
Золоті слова,сказані ще Пілсудським - без вільної України немає вільної Польщі...Поки Україна ще борсалася там за Хмельниччини чи УНР-ЗУНР то Польща жила і процвітала...Як тільки Україну шляк трафляв то Польщу тут же завойовували,ділили і розділяли...москалі в основному...
показати весь коментар
20.11.2019 14:43 Відповісти
+1
Strasznie kacapy nienawidzicie tego Wałęsy. A skoro tak, to cieszę się, że takiego Lecha mamy.
показати весь коментар
20.11.2019 13:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заведите дело на КАЛомойского,ахметова и т.д. Иначе Украины вы таки не увидите. Зеля ,пустое место.
показати весь коментар
20.11.2019 13:08 Відповісти
та пагадите...
пагадите до "Нормандии"...может там вдруг выясниться что нет расиси без Украины?
(не дай Бог, конечно)
показати весь коментар
20.11.2019 13:19 Відповісти
Strasznie kacapy nienawidzicie tego Wałęsy. A skoro tak, to cieszę się, że takiego Lecha mamy.
показати весь коментар
20.11.2019 13:57 Відповісти
шляки їх (кацапню) трафляють від Валенси.
А також від Кароля Войтили
показати весь коментар
20.11.2019 14:21 Відповісти
Ну вог- поляки вас поддержали. Не напрямую- но всё же мнение Валенсы много значит. Он для поляков- как для вас Порошенко- даже лучше.
показати весь коментар
20.11.2019 13:46 Відповісти
Знатно поросячих 8-и центовьіх потролил!Демагогам и популистам на Украину плевать-Крьім слили,Минск навязали,сейчас МВФ и землю хочет оттяпать.
показати весь коментар
20.11.2019 14:00 Відповісти
МВФ не занимается покупками земли- это международный банк для помощи странам, попаВШИм в беду.
показати весь коментар
20.11.2019 14:10 Відповісти
Лапшу на ушах видел много раз,а вот на носу-вижу впервьіе.
показати весь коментар
20.11.2019 14:21 Відповісти
Попробуйте поискать в заднице.
показати весь коментар
20.11.2019 14:59 Відповісти
Валенса вовремя прогнулся и обеспечил свой род лет на 200.
Умный мужик.
Хочь и погана людина.
показати весь коментар
20.11.2019 13:55 Відповісти
Нет Европы без Украины - говорит Европа США. Так это не США нужно говорить, а самой Европе, или США принимают решение, кому вступать в ЕС?
показати весь коментар
20.11.2019 14:11 Відповісти
Золоті слова,сказані ще Пілсудським - без вільної України немає вільної Польщі...Поки Україна ще борсалася там за Хмельниччини чи УНР-ЗУНР то Польща жила і процвітала...Як тільки Україну шляк трафляв то Польщу тут же завойовували,ділили і розділяли...москалі в основному...