7508 відвідувачів онлайн
2 869 91

Кілька мільйонів громадян України працюють без офіційного працевлаштування, - Держпраці

Кілька мільйонів громадян України працюють без офіційного працевлаштування, - Держпраці

В Україні кілька мільйонів громадян працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем.

Про це заявив глава Державної служби України з питань праці Роман Чернега, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Станом на сьогодні ми можемо говорити про декілька мільйонів наших громадян, які працюють поза межами офіційних трудових відносин", - сказав Чернега, зазначивши, що таким чином громадяни погоджуються на відсутність соціальних гарантій і прав повноцінних членів суспільства.

Чиновник зазначив, що високий показник тіньової зайнятості, крім недоліків для самих працівників, негативно позначається на економіці країни.

При цьому Чернега заявив, що в деяких країнах право голосу на виборах мають лише платники податків. "Я думаю, було б непогано передбачити й у нас такі запобіжники, які б працювали системно і допомагали робити Україну кращою, економічно стабільнішою, багатшою", - додав він.

Топ коментарі
+14
А пусть еще кассовые аппараты тещам вручат, чтобы чеки выбивали своим зятьям за аренду квартиры, а то как то не справедливо выходит.
показати весь коментар
21.11.2019 15:29 Відповісти
+12
Вот беда. Не хотят подлые холопы платить дань на свой труд. А знатным государственным людям новенький порш хочется, и имение в Конча-Заспе, и детишек образовать где-нибудь в Швейцарии.
показати весь коментар
21.11.2019 15:57 Відповісти
+8
соглашаются работать без социальных гарантий, видимо нет другого выхода, надо как-то выживать
показати весь коментар
21.11.2019 15:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А пусть еще кассовые аппараты тещам вручат, чтобы чеки выбивали своим зятьям за аренду квартиры, а то как то не справедливо выходит.
показати весь коментар
21.11.2019 15:29 Відповісти
Заст. Гол.ВРУ -це і є втілення справедливості. А за перебування в квартирі поруч з таким гіппопотамом, мусить бути податкова пільга.
показати весь коментар
21.11.2019 15:41 Відповісти
І яким боком ця"нісправідлівасць" стосуються того що"чорнорабочі" та їхні працедавці ЄЗЛОДІЯМИ що обкрадають дітей та пенсіонерів.
Несплата податків МУСЕ КВАЛІФІКУВАТИСЯ ЯК КАРНИЙ ЗЛОЧИН.
"чорнорабочі",контрабандисти,незаконні кіоскери,перевізники та заправщики грабують бюджет на сотні мільярдів гривень в рік!!!
показати весь коментар
21.11.2019 16:45 Відповісти
Ну то нехай працюють, що оце нам констатують що хтось не платить... часи такі що життя у нас дорожчає і дорожчає, народ привів до влади абсолютно нових людей, а що вони роблять, свої дупи влаштовують, попередні дуже сильно затянули паски громадянам, через тарифну політику. Вже стільки всього платимо, що кількість податків, не прямих, навіть порахувати не можливо і де ці гроші? Я Вас питаю? А я скажу де, в машинах, квартирах, сейфах, офшорах ціх можновладців. Приклад того віце спікера, який навіть вже не ховається і отримує компенсацію за те що живе в тещиній квартирі, це вже в ніякі рамки не влазе.
показати весь коментар
21.11.2019 17:12 Відповісти
соглашаются работать без социальных гарантий, видимо нет другого выхода, надо как-то выживать
показати весь коментар
21.11.2019 15:30 Відповісти
Или не хотят платить налоги, лучше все на руки без налогов.
показати весь коментар
21.11.2019 16:04 Відповісти
Смотря кто, разные бывают случаи, но это не проблема людей, а государственных контролирующих структур
показати весь коментар
21.11.2019 16:16 Відповісти
правильно, значит надо контролировать - если человек живет "безработным" но при этом имеет семью, кушает, ездит отдыхать - автоматом выставить счета на уплату налогов со средней зарплаты.
показати весь коментар
21.11.2019 16:23 Відповісти
да. если человек кушает, то обязан платить налог на еду. к НДС в магазине это отношения не имеет. нужно счётчик на челюсть устанавливать.
показати весь коментар
21.11.2019 16:29 Відповісти
Ага.. Таких в буцегарню - на "виживання" разом з крадіями та іншим непотребом
показати весь коментар
21.11.2019 16:46 Відповісти
зато субсидії ідуть. майбутня пенсія? та пофігу. інвалідність 2 групи довічна коштує 2000 баксів. отримуєш пенсію, зп в конверті і субсидію, лохи хай працюють.
от так правда на жаль.
показати весь коментар
21.11.2019 15:30 Відповісти
какие ***** субсидии?? мать живет с безработным сыном-отказали в субсидии))
показати весь коментар
21.11.2019 15:56 Відповісти
давай всю историю - на основании чего отказали?
показати весь коментар
21.11.2019 16:05 Відповісти
У меня соседи: одни -мать-безработная, сын - безработный, сожитель матери- безработный. При всем этом они сделали в доме неплохой ремонт, сьездили пару раз на отдых и ...получили субсидию. Голосовали против барыги. Другая - семья из 4-х человек, муж- официально трудоустроен, жена - уход за двумя малолетними детьми. Субсидию не дали. Объяснили, что у мужа "хорошая зарплата". Голосовали за барыгу.
показати весь коментар
21.11.2019 16:06 Відповісти
Мабуть мама отримує зряплату 10000 а син "професійний нероба"
показати весь коментар
21.11.2019 16:48 Відповісти
Декілька мільйонів українців, які (в середньому мають по двоє батьків та двоє дітей мільйони *4) краде у інших завдяки тому, що існуюча в цій країні система податкових : медицини, освіти, пенсій, субсидій, доріг і т.п., дозволяє їм це робити...
показати весь коментар
21.11.2019 15:30 Відповісти
В нашій державі половина зарплати забирається тільки на прямі податки.
В таких умовах є купа вигідніших варіантів для громадян:
1. Працювати за кордоном.
2. Неофіціальне працевлаштування
3. Мінімалка + конверт
Спроба закрутити гайки по пунктам 2-3 призведе до росту по пункту 1. Далі то що? Закрити кордон і будувати совок?
показати весь коментар
21.11.2019 16:31 Відповісти
В"вашій" державі може так і є... А в УКРАЇНІ НЕ ТАК!! З зарплати платять від25% до15%!! А в Данії податок до 54% і там і скрізь праця без сплати податків вважається ЗЛОЧИНОМ.
показати весь коментар
21.11.2019 16:54 Відповісти
Кацап під проксі?
В Україні офіційно з зарплати стягується 41.5%. + в будь якому магазині платиш 20% НДС
показати весь коментар
21.11.2019 17:04 Відповісти
а чому ти не рахуєш скільки береш від держави? Дискусія має бути такою: я дав державі 2000грн., а взяв від неї 20грн, це несправедливо, а коли я дав державі 0, а взяв на 10к... про що тут говорити?
показати весь коментар
21.11.2019 17:10 Відповісти
У Данії напевно пейсаті благодійники мають менший апетит.
показати весь коментар
21.11.2019 17:49 Відповісти
Це без мільйонів що нібито працюють на мінімалку...
показати весь коментар
21.11.2019 15:32 Відповісти
Але це ж можливо виправити за пару днів, бажання не має...
показати весь коментар
21.11.2019 15:32 Відповісти
Когда у нас на заводе решили платить по белому, несколько человек уволились, т.к. не захотели лишаться субсидии или платить алименты
показати весь коментар
21.11.2019 15:36 Відповісти
Цілком медичний ФАКт.. Коли злодюжці кажуть що тут красти не дозволять то воно біжить красти в інше місце
показати весь коментар
21.11.2019 16:56 Відповісти
Как жеж так??? Нам докладывали, шо все с тени повыводили
показати весь коментар
21.11.2019 15:36 Відповісти
Та ваш пукін - БРЕХЛО.. Тому і бреше
показати весь коментар
21.11.2019 16:57 Відповісти
А еще несколько миллионв мечтает так работать, ибо люди отчисляющие в казну не видят у себя на местах куда идут их налоги.
показати весь коментар
21.11.2019 15:38 Відповісти
а може не бажають бачити?
показати весь коментар
21.11.2019 16:00 Відповісти
Ага а мільони стоячі в чергах за ковбасою по2.20 мріють як би вкрасти стільки грошей щоб і на кав'яр вистачило!!
І кого ж з ЛЮДЕЙ цікавлять марення злодіїв?
показати весь коментар
21.11.2019 17:01 Відповісти
І чого ж це пенсії такі малі, мабуть, злочинна влада краде
показати весь коментар
21.11.2019 15:39 Відповісти
а то не краде?!?
показати весь коментар
21.11.2019 15:57 Відповісти
так уже ж главкрадия - Пети - нет, кто ж теперь крадет? Зеленский?
показати весь коментар
21.11.2019 16:06 Відповісти
Яким місцем"влада" краде?
Чи може то якісь службовці примудряються красти?
дуркуваті сентенції"влада краде" це тупорила маніпуляція для шлємазлів.
показати весь коментар
21.11.2019 17:04 Відповісти
почему бы не лишить права, все согласны.
показати весь коментар
21.11.2019 15:47 Відповісти
Податки рівно в два рази вищі ніж в Канаді. Тому тільки тінь. Я вже не кажу про те що канадійцям податки "повертаються" в вигляді освіти, медицини та пенсій...
показати весь коментар
21.11.2019 15:48 Відповісти
Яка різниця у скільки разів податки нижчі чи вищі, для людей, що їх не сплачують?
Порівняйте із Швецією.
показати весь коментар
21.11.2019 16:01 Відповісти
В Швеціїї 85% бюджету - соціальні видатки, а податки рівно 61%. У нас тільки прямі податки 42% + приховане оподаткування через завищені тарифи, сбори, пошліни (чи як їх там), марки, итощо і + 20% ПДВ платять навіть бомжі. У нас немає людей які не платять ПДВ! Жоден не може уникнути! В сумі виходить під 80%!!! (При комуняках було 93%) І що взамін? 13,% з витрат бюджету на всі (всі!) соціальні видатки разом. Такого ставлення до народу немає навіть в Китаї та Венесуелі! Це інакше ніж тарифно-податковий геноцид назвати не можна.
показати весь коментар
21.11.2019 16:20 Відповісти
НДС есть во всех странах. В твоей Швеции базовая ставка НДС - 25%.
Ты сейчас конкретно сел в лужу.
показати весь коментар
21.11.2019 16:27 Відповісти
Ті спутал Швецию со Швейцарией.
показати весь коментар
21.11.2019 16:28 Відповісти
нет. В Швейцарии меньше.
показати весь коментар
21.11.2019 16:30 Відповісти
він би завісився якби сплатив податки як у Швеції...
показати весь коментар
21.11.2019 17:11 Відповісти
"Він" це мабуть я. Швеція соціалістична країна бо податки вище 50% оходів, пале й видатки з бюджету також вище 50%. Думая що я ніколи б не імігрував в Швецію. В мене алергія на соціалізм.
показати весь коментар
22.11.2019 00:46 Відповісти
так "халява" - субсидії, безкоштовне навчання, утримання величезної купи нероб, "низькі тарифи" - то і є соціалізм. За це і голосував "мудрий" український наріт.
показати весь коментар
22.11.2019 08:55 Відповісти
Тут про Канадські податки в порівнянні з українськими https://www.youtube.com/watch?v=wczLsAv07LE
показати весь коментар
21.11.2019 16:21 Відповісти
А не треба брехати!!В Канаді три рівні опадаткування і сума податків сягає 35% для пересічних.. Там нема шарової медицини та проізду"бісплатна"
А оригінальною рисою канадської податкової системи є те, що держава вимагає сплати податків з будь-яких доходів, у тому числі й нелегального походження, одержаних, наприклад, від торгівлі наркотиками чи проституції. Тому слідчі органи, крім самого факту злочинної діяльності, в усіх випадках з'ясовують й розмір одержаного доходу.
З такою системою в Україні в буцегарню Б потрапило до 3млн "чорнорабочих"!!!!
показати весь коментар
21.11.2019 17:10 Відповісти
А білокомірцевих "алігархав",чіновнікав" скільки б "патрапило" у буцигарню?
Їх снб всіх на 5 років у верховну зраду "на перевиховання" садять!
показати весь коментар
21.11.2019 17:53 Відповісти
снизили бы налоговую нагрузку на фонд заработной платы предприятиям с 45% до 10-15%, и бизнес влегкую стал бы платить зарплаты в белую. Денежные потоки, как вода, всегда идут по пути наименьшего сопротивления. Пока будут бешеные налоги, будут жить схемы черного нала. Основы макроэкономики, 1 курс любого экономического факультета.

А если параллельно и зарплаты наемного персонала привести к почасовой оплате труда (нетто) в твердой валюте, как в любой цивилизованной экономике, глядишь и средний класс прорезаться начнет через год-два, и инфляция замедлиться, и качелей курсовых не будет. Но эта фишка ни разу не выгодна суперманагерам-государственникам. Общество станет неуправляемым, бо деньги в карманах заведутся. Общество начнет требовать, чтоб налоги работали на него, как полагается, а не на отдельных уникальных лиц. Власти в этой ситуации в третью позицию придется вставать, а то и вовсе раком - трахать наши люди будут не по-детски, и коррупция как-то сама собой начнет рассасываться. Рано или поздно, реальный апгрейд рынка труда придется делать, жаль, что скорее поздно, чем рано
показати весь коментар
21.11.2019 15:49 Відповісти
В Польше я плачу 32% налога + ЗУС итого по году выходит 42% отчислений. Зрада!
показати весь коментар
21.11.2019 16:07 Відповісти
В Україні сукупне податкове навантаження досягає 52%. І, на відміну від Польщі, у нас ні медицини, ні доріг, ні нормальних пенсій. Зате другі за багатством чинуші, після Росії.
показати весь коментар
21.11.2019 16:25 Відповісти
Если на 1 работающего "вбелую" приходится 2 работающих "на минималке" или "безработных", которым надо и пособие платить, и субсидии,и медицину, и школу-садик-институт для его детей, то откуда брать деньги? Естественно те кто работают платят "за себя и за того парня" потому и налоговая нагрузка выше. Если бы все работали вбелую, то и налог можно было бы уменьшить, но не так как мечтают халявщики а скажем до 42%.
показати весь коментар
21.11.2019 16:32 Відповісти
Все платят налоги, заложенные в цене товара. 16,6% НДС и еще акцизы и пошлины. Так что не надо тут звездеть. Где дороги, где нормальные больницы? Почему чинуши, судьи и прокуроры живут во дворцах? Где он взяли деньги на свои дворцы? И почему никто этого не расследует?
Лично меня уже до смерти зае*ло платить дань нашему "дворянству", подумываю о свалинге в Европу.
показати весь коментар
21.11.2019 17:04 Відповісти
и тут невозможно с вами согласиться. Речь идет не о халяве, а о разнице между процентом на обнал и налоговой нагрузкой на фонд ЗП. Если обнал сегодня около 15% через ФОПов возможен, а то естественно будут пользоваться этим вариантом, а не платит 45% начислений на реальную зарплату. И пока налоговый пресс не приблизится к уровню обнала, зарплаты не побелеют, это аксиома
показати весь коментар
21.11.2019 17:37 Відповісти
почему в США, в Европе "налоговый пресс" не приблизили к уровню "обнала"? А наоборот держат высоким. В Германии "налоговый пресс" больше 50% например.
показати весь коментар
22.11.2019 08:50 Відповісти
потому что у них бесцеремонно налоговые поступления не перекладываются в отдельные карманы, а работают на налогоплательщиков. У нас налоги = кормуха для отдельных рыл. Раз ситуация неконтролируема сверху, надо ее менять снизу, то есть пустить денежные потоки напрямую к людям, снизив налоги.
показати весь коментар
22.11.2019 12:08 Відповісти
Та не бреши!
показати весь коментар
21.11.2019 17:13 Відповісти
вы написали об отчислениях ИЗ своей заработной платы, а я написал о налоговой нагрузке на фонд заработной платы, которую платит предприятие сверху. Условно говоря - у вас 10000 грн. зарплаты, предприятие платит совокупно около 45% сверху в Пенсионный фонд, соцстрах, безработицу и т.д. То есть 10 000 грн. грязными идет вам в оплату (из этой суммы вы лично платите 19,5% единого соц. внеску, и получаете чистыми 8 050 грн.), а предприятие в бюджет дополнительно отчисляет 4 500 грн. - это и есть нагрузка НА фонд заработной платы. Не путайте термины - это две разные выплаты
показати весь коментар
21.11.2019 17:32 Відповісти
НО ВСЁ ЭТО В СУММЕ УЖЕ 65% ТОЛЬКО ОТ ЗАРПЛАТЫ. А ПЛЮС НДС ПРИ КАЖДОЙ ПОКУПКЕ. ЭТО УЖЕ ВЫШЕ ЧЕМ В НОРМАЛЬНЫХ СТРАНАХ.
показати весь коментар
21.11.2019 20:27 Відповісти
так уже давно подсчитано, что из заработной платы налоги съедают около 70% Все логично - покупатель товаров/услуг для личного пользования является конечным потребителем, на которого перекладывается суммарная налоговая нагрузка, заложенная в конечную цену. Это НДС, налог на прибыль (единый налог), таможенные сборы и пошлины (на импортные товары/услуги), налоги на зарплату, транспортные налоги и акцизы (на нефтепродукты), товарные акцизы и т.п.
показати весь коментар
21.11.2019 21:28 Відповісти
не так. Во многих странах, как например в Польше, предприятие платит за работника только отчисления в соцстрах (10%) остальное (32%) удерживает с зарплаты работника и считается что платит работник (32%). Т.е. "нагрузки на фонд заработной платы" нет, как таковой, но суть не меняется - при начислении 10000 "на руки" получишь 5800.
показати весь коментар
22.11.2019 08:53 Відповісти
Этот вариант вряд ли у нас прокатит сейчас - переложить на наемный персонал все отчисления. В этом случае, опять же нужно увеличивать уровень оплаты труда, приводя его к конкурентным зарплатам в ЕС, и не в гривнах считать ,а в твердых евро или долларе. Предприятия, конечно легко согласятся переложить налоговый груз на своих сотрудников, но тогда и планка по зарплатам должна быть выше. А то, реально из 10000 грн (средняя на сегодня зп для наемного персонала младшей категории) улетит в минус существенная часть, а оставшейся суммы на еду с коммуналкой уже не хватит. Опять большая группа субсидиантов возникнет, только уже работающих и нагружающих бюджет. А субсидии - кормушка изюмная для колядовщиков. Поэтому проблему надо решать в комплексе, начиная с базиса - апгрейда трудовых взаимоотношений, выведение минимальной стоимости рабочего часа в долларах/евро для каждой категории наемного персонала, приведение к реальности отчислений из ЗП в бюджет, и внесение изменений в криминальный кодекс в части ужесточения наказания за оплату зарплат в черную.

То есть малый и средний бизнес надо мотивировать переводить зарплаты в белую зону. Снизить налоговую нагрузку на бизнес, одновременно повысить минимальные ставки для персонала (хотя бы с коэффициентом 0,85/ч от немецких зарплат), привязать выплаты денежного вознаграждения к твердой валюте, платить еженедельно за почасовую работу при стандартной 40-часовой рабочей неделе. Для предпринимателей это может вначале покажется неудобным и в чем-то даже затратным (особенно для тех, кто привык ********* людей на зарплатах). Но в итоге, в целом, будет постепенно расти покупательная способность потребителей товаров и услуг, увеличится обороты продаж, что компенсирует возможные первоначальные потери, даже с хорошим довеском.

Вектор отчислений изменит адресата - с бюджета целенаправленно на наемный персонал. Белая зарплата не позволит шантажировать людей невыплатой черного вознаграждения, сделает заработки более прогнозируемыми и стабильными ,а повышение ставок часовой оплаты в любом случае снизит поток уезжающих за границу.

Вообще невозможно из треугольника Работодатель - Наемный персонал - Бюджет пытаться в одностороннем порядке прессовать какой-либо из объектов. Это автоматически приводит к перекосам, которые уже всем понятны и видны - отток рабочих рук из Украины, перевод бизнеса на зарубежные площадки, снижение качества товаров и услуг на внутреннем рынке, минимальная покупательная способность , бешеная нагрузка на казну в части разных соц. выплат и, как следствие колеровое разворовывание бюджетных денег на всякие субсидии.

Здесь всегда должен соблюдаться баланс, тогда система сможет функционировать эффективно
показати весь коментар
22.11.2019 12:06 Відповісти
Государство - это инструмент насилия. "Мотивировать" уклоненцев от налогов - не работает. В США или Европе например никого не мотивируют - плати что должен или загремишь в тюрьму, никаких "а сначала снизьте".
показати весь коментар
22.11.2019 12:36 Відповісти
Здесь не пройдет, страна с 91 года живет по принципу "налоги платят только трусы". Так что, либо правила игры с какой-то базы будут создаваться, либо государство хором со своими налогами пойдет на хрен, люди и бизнес продолжат мигрировать.
показати весь коментар
22.11.2019 13:20 Відповісти
Государство с налогами никуда не пойдет. Хаос сналогами будет постепенно сокращаться.
Если 15 лет назад я получал "в конверте" и те кто вокруг тоже, то сейчас я и мои знакомые все работают "вбелую". Постепенно дойдет до всех.
показати весь коментар
22.11.2019 13:29 Відповісти
не при моей жизни, это точно)
показати весь коментар
22.11.2019 13:54 Відповісти
Агов, ЗекоМанда! Тут треба покращити усе оце!
Все населення (окрім деякихВІП-персон... кому не треба...) - масово звільнити з усіх робіт, перемішати та примусово прикріпити до роботодавців без права звільнення!
Зарплатню скасувати, замість неї - койкомісце, роба та харчові одиниці.
Режим роботи - на необмежений розсуд роботодавця.
Розмноження робочих юнітів контролювати за допомогою примусових експрес-абортів, стерилізації та кастрації. Якщо дозволено народити - діти вилучаються від батьків та направляються на професійно-виховні комбінати на експрес-навчання, і з 10-річного віку - стають до роботи.
Робітників, що втратили працездатність, а також часто хворіють - утилізувати шляхом евтаназії. Тіла переробляти на добрива.
показати весь коментар
21.11.2019 15:54 Відповісти
Десь вже таке було.
показати весь коментар
21.11.2019 15:58 Відповісти
Уже была такая х*йня. Называлась коммунизмом. Многие бюрократы и номенклатурщики мечтают ее вернуть.
показати весь коментар
21.11.2019 15:58 Відповісти
Ви ґабсолютно вірно зрозуміли мій комент.
показати весь коментар
21.11.2019 16:02 Відповісти
73 мечтают)))
показати весь коментар
21.11.2019 19:45 Відповісти
Вся "партія" "слуга народА" працює неофіційно. So what?
показати весь коментар
21.11.2019 15:56 Відповісти
Вот беда. Не хотят подлые холопы платить дань на свой труд. А знатным государственным людям новенький порш хочется, и имение в Конча-Заспе, и детишек образовать где-нибудь в Швейцарии.
показати весь коментар
21.11.2019 15:57 Відповісти
Ні це не біда. Біда, коли ці холопи негребують субсидіями, ведуть дітей до безкоштовних садочків та шкіл, викликають безкоштовну швидку і т.п.
показати весь коментар
21.11.2019 16:03 Відповісти
Бачив я ту "безкоштовну" швидку, коли хворіли мої батьки. УАЗ "буханка" в якій хворий як мячик літає між підлогою і стелею на кожній вибоїні дороги. І "безкоштовну" державну лікарню бачив. Там потрібно купувати всі ліки і платити лікарям та медсестрам за кожен рух, або просто кинуть хворого вмирати. І палати бачив, де ремонт не робився 30 років.
Так що, панове державники та соціалісти, засуньте своє "безкоштовне" собі в портмоне. Я за нормальну страхову медицину, як у розвинутих країнах. Бо "безкоштовна" державна медицина це розсадник злодійства та корупції. Держава монополізувала медицину, звідси всі біди.
показати весь коментар
21.11.2019 16:10 Відповісти
Подякував собі за неї? Це те, на що вистачило моїх податків. Платив би ти, приїхала би краща, перестану платити я, не приїде ніяка.
в решті посту + повністю згідний. Більше того, я вважаю це єдиним дієвим механізмом від хитр.пих.
показати весь коментар
21.11.2019 17:14 Відповісти
Так і я про те... Ти крав-просерав = податки не платив.. А як припекло заверещав а де ж "бісплатная мідіцина"?
показати весь коментар
21.11.2019 17:16 Відповісти
не хотят платить дань - так пусть не пользуются услугами полиции, скорой, детсадов, школ, университетов, и не претендуют на пенсию.
показати весь коментар
21.11.2019 16:09 Відповісти
Панове державники, звісно ви можете любити державу, вірити їй, та віддавати навіть 100% свого заробітку на податки. Але більшість не влаштовує якість та вартість державних послуг. З часом майже всі піддані держави втечуть десь в Європу, податки буде платити нікому, зате кількість корупціонерів залишиться незмінною, навіть виросте. І що ви будете робити тоді?
показати весь коментар
21.11.2019 16:13 Відповісти
ну и кто это сделал??? как исправить, самое смешное что те кто должен следить приходится кумом братом сватом и т.д. Индия возле Украины не стояла(((( поэтому у нас в стране полный бардак - дичайший капитализм с елементами феодализма в социальной стране под лозунгом: Чтобы все скорей повыздыхали(((
показати весь коментар
21.11.2019 16:02 Відповісти
Певно,сам голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега ,вважає себе платником податків,хоча зарплату та інші ніштячки отримує з держбюджету ,тобто за рахунок інших платників податків ?
Цікаво,а що зміниться в країні після звільнення цього незамінного чиновника,разом з усією службою ?
показати весь коментар
21.11.2019 16:02 Відповісти
дай угадаю - ты начнешь платить налоги?
показати весь коментар
21.11.2019 16:10 Відповісти
Дай вгадаю-ти не платиш податків в бюджет України ?
показати весь коментар
21.11.2019 16:17 Відповісти
Несколько миллионов граждан Украины работают ...

Работают - это уже крамола!
Значит получают за свою работу.
Если есть дензнаки, их нужно отобрать!
показати весь коментар
21.11.2019 16:14 Відповісти
"граждане соглашаются на отсутствие социальных гарантий и прав полноценных членов общества." - проясните мне, о каких социальных гарантиях и правах идет речь?
показати весь коментар
21.11.2019 16:14 Відповісти
НУ ДА У НАС ТОЛЬКО ПЕНСИОНЕРОВ ДО КОСТНОГО МОЗГА ПРОВЕРЯЮТ !!!
показати весь коментар
21.11.2019 17:11 Відповісти
Ти права..бо деякі не працюючи отримали по 4000-5000грн пенсії.. "проста далі дєнєх каму нада"
показати весь коментар
21.11.2019 17:19 Відповісти
Таварищ не понимает....
Это же главный принцып борцов с коррупцией - получать зарплату в конвертах и кататься на евробляхах!
показати весь коментар
21.11.2019 18:06 Відповісти
Процентов 80 работают нелегально. Печально, ведь 18% подоходного налога идут в местные бюджеты. А с другой стороны продукты дорожают комуналка дорожает , медицина далеко не бесплатная. С 10 тыс человек должен заплатить в сумме 2,5 тыс. налогов. Вся страна скидывается по 2,5 тысячи, чтобы десяток олигархов потом воровал из бюджета сотнями миллиардов. Сделайте 13% подоходный и 2 - 3% обязательную медицинскую страховку. И страховые компании должны быть настоящие, а не "собрал деньги и смылся".
показати весь коментар
21.11.2019 18:27 Відповісти
Почитал дискуссию о том,платить или не платить налоги.Немного о себе-официальный белый трудовой стаж-40 лет(из-них 15 лет по второму списку-гранитный карьер)-пенсия 2тыс.гр.Своим детям дал приказ-не платить!
показати весь коментар
21.11.2019 22:00 Відповісти
Богатая Украина будет только для богатых, а кто в бедности жил, то ему всё равно, ничего лучшего не видать.
показати весь коментар
21.11.2019 23:38 Відповісти
А МИНИСТЕРСТВО ЭКОНОМИКИ НАМ ДЛЯ ЧЕГО !?)
показати весь коментар
22.11.2019 06:38 Відповісти