9297 відвідувачів онлайн
4 412 17

Одеський аеропорт скасував усі ранкові рейси через аварію літака

В Одеському аеропорту скасовано всі ранкові рейси через аварію турецького літака, яка сталася 21 листопада.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням "Думську".

Як зазначається, пошкоджений турецький літак нині все ще лежить на смузі.

Одеський аеропорт скасував усі ранкові рейси через аварію літака 01

"Обладнання для евакуації борту зі смуги доставили в Херсон. Зараз його розмитнюють, а потім його привезуть до Одеси. Наші служби приведео в повну готовність", - йдеться в повідомленні.

Одеський аеропорт скасував усі ранкові рейси через аварію літака 02

Повідомляється, що авіакомпанії відправляють своїх пасажирів в інші аеропорти.

Нагадаємо, 21 листопада у турецького літака зламалася стійка шасі під час приземлення в аеропорту Одеси.

Топ коментарі
+2
Вот это понравилось...: "Оборудование для эвакуации борта с полосы доставили в Херсон". Если оно для Одессы, - то почему не напрямую? А если оно было задумано для Херсона, - в Одессе его так и не будет после этой эвакуации?...
показати весь коментар
22.11.2019 10:25 Відповісти
+1
Обладнання - це типу тягач аеродромний? То хай не розмитнюють, хай везуть машину на бляхах))) Терміново ж треба!
показати весь коментар
22.11.2019 10:32 Відповісти
+1
Лишь бы ляпнуть, а перейти по ссылке и узнать причину слабо?
показати весь коментар
22.11.2019 10:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ничего себе! Хорошо, что мне не сегодня лететь... До послезавтра, надеюсь- разрулят ситуацию.
показати весь коментар
22.11.2019 10:25 Відповісти
Тримайтеся там, приходьте зі своїми колесами!
показати весь коментар
22.11.2019 11:21 Відповісти
Після такого взагалі потрібно закривати аеропорт, поки не перероблять злітну смугу і не доведуть її геометричні параметри до міжнародних норм! Зламати стійку літака - це в якому ганебному стані має бути злітна смуга! Одеський аеропорт потрібно забрати в міської мафії, яка довела його до катастрофи! Там скоро і новий побудований термінал впаде, через помилки проектування та порушення технології будівництва!
показати весь коментар
22.11.2019 11:31 Відповісти
Там - повний алес! Взагалі не зрозуміло, як таке місце стало міжнародним аеропортом?
показати весь коментар
22.11.2019 15:00 Відповісти
Вот это понравилось...: "Оборудование для эвакуации борта с полосы доставили в Херсон". Если оно для Одессы, - то почему не напрямую? А если оно было задумано для Херсона, - в Одессе его так и не будет после этой эвакуации?...
показати весь коментар
22.11.2019 10:25 Відповісти
Обладнання - це типу тягач аеродромний? То хай не розмитнюють, хай везуть машину на бляхах))) Терміново ж треба!
показати весь коментар
22.11.2019 10:32 Відповісти
Во время посадки сломалась стойка шасси. С такой взлетной полосой скоро к нам летать вообще никто не будет
показати весь коментар
22.11.2019 10:34 Відповісти
Крім Зеленського
показати весь коментар
22.11.2019 10:41 Відповісти
Зеленський у цих краях був недавно. Це не Париж, аеродром не Нотр-дам-де-Парі, але карма ніде не ділася.
показати весь коментар
22.11.2019 10:51 Відповісти
Лишь бы ляпнуть, а перейти по ссылке и узнать причину слабо?
показати весь коментар
22.11.2019 10:50 Відповісти
Колёса отваливаются, стойки ломаются - меня как пассажира волнует , чтобы этого не было
показати весь коментар
22.11.2019 11:06 Відповісти
Если по ссылке,то он выехал за пределы полосы и сломал стойку,а теперь пишут что должны звакуировать с полосы и что он лежит на полосе,хрен поймешь эти газеты.
показати весь коментар
22.11.2019 16:41 Відповісти
По ссылке ничего нет о выкатывании за пределы ВПП, зато есть о причине инцидента - сильном боковом ветре, что для любого экипажа является самым сложным при посадке. Никто из людей не пострадал - это самое главное, пилоты - молодцы!
показати весь коментар
22.11.2019 19:15 Відповісти
Вот из ссылки "думская":«После касания с полосой самолет выехал за ее пределы, что привело к подлому передней стойки шасси. На данный момент службы аэропорта проводят необходимые меры по эвакуации поврежденного самолета с полосы.
показати весь коментар
23.11.2019 00:01 Відповісти
Одесская взълетка всегда была проблемной,- еще с совецких времён.Всегда взлетаешь и садишься как поперёк шифера.
показати весь коментар
22.11.2019 11:03 Відповісти
Одеса ж мама, а це - мамина пральна дошка.
показати весь коментар
22.11.2019 11:19 Відповісти
С весны будет новая.
показати весь коментар
22.11.2019 11:26 Відповісти