11483 відвідувача онлайн
2 068 120

Пріоритет МОЗ - якісна і доступна медична допомога, - Скалецька

Пріоритет МОЗ - якісна і доступна медична допомога, - Скалецька

Пріоритетом роботи Міністерства охорони здоров'я України у 2020 році буде поліпшення якості і доступності медичної допомоги, повідомила міністерка Зоряна Скалецька.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це вона повідомила під час пресконференції в Житомирі в п'ятницю.

"Перше і найважливіше для нас це якісна і доступна медична допомога. Одне із завдань - створити інструменти контролю якості. Ми реформували первинку, але необхідно додати до цієї нової системи надання допомоги інструменти контролю якості, щоб ми могли враховувати і розуміти, де і як ми можемо поліпшити ситуацію", - сказала вона.

Міністерка зазначила, що в держбюджеті на 2020 рік "значно збільшили фінансування закупівлі лікзасобів, щоб була можливість закупити ліки відповідно до заявленої потреби регіонів".

За її словами, наступного року міністерство планує розширити програму реімбурсації (відшкодування) вартості лікзасобів.

"Наступного року наші громадяни отримають гарантовані медпослуги, не будуть доплачувати за ту чи іншу послугу. Розшириться програма "Доступні ліки" - фінансово збільшиться сума, а також з 1 квітня будуть додані інсуліни", - сказала вона.

Скалецька наголосила, що планується будівництво приймальних відділень екстреної медичної допомоги.

"На наступний рік спецфонд виділив 1 млрд грн на будівництво 25-30 приймальних відділень здатної мережі лікарень, щоб за три роки покрити мережу сучасними прийомними відділеннями", - повідомила міністерка.

Крім того, Скалецька зазначила, що наступного року міністерство презентує модель медичного страхування.

"Я думаю, що наступного року ми зможемо презентувати страхову модель як доповнення до програми медгарантій. Щоб те, що не увійшло в програму медичних гарантій, і те, що можна доповнити, ми могли профінансувати для громадян", - сказала вона.

За словами міністерки, "наступного року Центр громадського здоров'я отримає кошти на інформаційні кампанії, які стосуються вакцинації та запобігання захворюваності загалом".

Крім того, міністерство працюватиме над питаннями "якісного управління системою охорони здоров'я, зокрема еНеаlth". Також у 2020 році планується запуск трансплантації.

Скалецька підкреслила, що пріоритетом для міністерства також буде розвиток медсестринства.

"Наступного року в нас буде рік медсестринства. Ми маємо вирішити, які кроки і які плани ми будемо робити, щоб підготовка, кількісне забезпечення, умови роботи і роль медсестри в системі охорони здоров'я були переглянуті", - сказала вона.

Міністерка також наголосила, що необхідно вирішити проблему доступу до медичної допомоги та ліків у сільській місцевості.

Топ коментарі
+5
Точно точно, от закрытия медучреждений в районах и селах доступность медицины увеличивается!!
показати весь коментар
22.11.2019 13:40 Відповісти
+5
Как меня тошнит от вашей гарантированой программы! У НАС ГАРАНТИРОВАННАЯ КОНСТИТУЦИЯ И ВСЕ ЗНАЮТ КАК ВЫ ЕЕ ГАРАНТИРУЕТЕ! НАХЕР НАМ ЕЩЕ ОДНА ГАРАНТИРОВАННАЯ ПРОГРАММА!!
показати весь коментар
22.11.2019 13:41 Відповісти
+5
Приоритет Минздрава - качественная и доступная медицинская помощь/мысль такая же новая и глубокая как Лучше быть богатым и здоровым чем бедным и больным.
показати весь коментар
22.11.2019 13:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну со своим жильем конечно можно ехать. Но это единичный случай. Много ли украинских врачей имеют квартиру в Польше?
показати весь коментар
22.11.2019 16:17 Відповісти
Чтобы "смело брать" надо сначала иметь карту побыту и работу с хорошим доходом. Без карту побыту банки даже разговаривать не будут.
Карта побыта это минимум 1,5 года сейчас ждать. Итого минимум 1,5 года надо будет снимать жилье и тратить 2500 в месяц (а то и больше, если полная семья с детьми).
Далее, с оф.зарплатой 5000 и с 1-2 детьми, кредит если и дадут, то небольшой. Без детей больше шансов но тоже не фонтан. Если у вас после оплаты налогов и жилья, остается 1000 зл., то банк понимает что взять с вас нечего и кредит навряд ли светит в принципе.
показати весь коментар
22.11.2019 16:33 Відповісти
короче: хорошо там, где нас нет.
показати весь коментар
22.11.2019 21:33 Відповісти
Вот врет шо дышит... А Прямой лидер просмотров за вчера -привыкай те к земле, зебанаты)
показати весь коментар
22.11.2019 13:48 Відповісти
"Мы реформировали первичку..."

Мы, понимаешь...
показати весь коментар
22.11.2019 13:51 Відповісти
Применение министром жаргонных словечек говорит об ее сомнительном общем интеллекте.
показати весь коментар
22.11.2019 14:13 Відповісти
Только языком ляпают.
показати весь коментар
22.11.2019 14:02 Відповісти
Больше нечем, так как общий интеллектуальный багаж на уровне плинтуса.
показати весь коментар
22.11.2019 14:15 Відповісти
заголовок -это просто образец популизма!!!
показати весь коментар
22.11.2019 14:03 Відповісти
Короче, систему гарантий будут сворачивать.
"Страховая" - это для богатых, и только. Потому что нищета (подавляющее большинство населения) никаких страховых взносов платить не сможет.
показати весь коментар
22.11.2019 14:20 Відповісти
Да ладно вам, пани министр.
Зачем вам канадско-австралийская система, которую внедряла Уляна ?
Вам лучше всего перенять организацию труда как у знаменитых индийских стоматологов.

https://www.youtube.com/watch?v=elq2mnHTFUY&t=3s https://www.youtube.com/watch?v=elq2mnHTFUY

https://www.youtube.com/watch?v=DXsB2ZZxe30
показати весь коментар
22.11.2019 14:25 Відповісти
Министр объясните пожалуйста как в нашей государственной детской больнице г.Кривой Рог, №8, что на 17 квартале могут вывешивать такие объявления?
Как вы принимаете на работу таких администраторов?
показати весь коментар
22.11.2019 14:44 Відповісти
"Одно из заданий - создать инструменты контроля качества."
Источник: https://censor.net/n3161256

Вы - идиоты, Квартал, простите?
Вам недостаточно того, как в развитых странах мирах оценивают качество медицины (падение смертности от заболеваний, отсутствие осложнений после операций, увеличение продолжительности жизни после лечения раковых болезней, например), ожидание операции в очереди, время, которая скорая едет до пациента, вам нужно изобретать что-то новое, свое?
Тогда обратитесь к Дубилету, у него хороший документоооборот в смартфоне, он вас научит.
показати весь коментар
22.11.2019 14:44 Відповісти
Пріоритет МОЗ - якісна і доступна медична допомога, - Скалецька - Цензор.НЕТ 6180
показати весь коментар
22.11.2019 14:52 Відповісти
Пріоритет МОЗ - якісна і доступна медична допомога, - Скалецька - Цензор.НЕТ 1577
показати весь коментар
22.11.2019 14:52 Відповісти
Медсестринство, медбратинство и медврачинство потихоньку рвут отсюда когти.
показати весь коментар
22.11.2019 15:00 Відповісти
Базикало.
показати весь коментар
22.11.2019 15:16 Відповісти
"Мы реформировали первичку"
а кто это мы???
И про кого это зеленский орал на стадионе: "медицины нет"? А теперь "мы реформировали"??
ничего не понимаю.
показати весь коментар
22.11.2019 21:20 Відповісти
Сторінка 2 з 2