14120 відвідувачів онлайн

Партнер Джуліані Парнас дасть публічні свідчення про зустрічі ексгенпрокурора Шокіна з республіканцем Нуньєсом, - CNN

Партнер Джуліані Парнас дасть публічні свідчення про зустрічі ексгенпрокурора Шокіна з республіканцем Нуньєсом, - CNN

Виходець із СРСР Лев Парнас, затриманий раніше за підозрою в незаконному фінансуванні кампанії Дональда Трампа, готовий дати публічні свідчення.

Про це заявив CNN адвокат Парнаса Джозеф А. Бонді, Цензор.НЕТ.

За його словами, підзахисний має намір розповісти, як  минулого року республіканець Девін Нуньєс і Шокін обговорювали можливість знайти компрометуючу інформацію про колишнього віцепрезидента США Джо Байдена.

"Нуньєс розмовляв із Шокіним про термінову необхідність розслідування щодо Burisma, Джо Байдена і Хантера, а також про будь-яке українське втручання в вибори 2016 року", - заявив адвокат Парнасу.

Він додав, що Парнас працював над тим, щоб налагодити контакти між Нуньєсом і українськими чиновниками, які могли б допомогти з пошуком компромату на Байдена.

Видання зазначає, що Нуньєс - один з ключових союзників президента Дональда Трампа в Конгресі.

Нагадаємо, бізнесмени Ігор Фруман і Лев Парнас були арештовані в США 10 жовтня. Обидва вони є клієнтами Рудольфа Джуліані - адвоката американського президента Дональда Трампа.

Раніше в травневому інтерв'ю бізнесмен Ігор Коломойський заявляв, що "в Україні діють два аферисти, які перебувають під слідством в США. Один, здається, Лев Парнас, а інший - Ігор - то Фруман, то Фурман". Пізніше адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані повідомив, що зазначені люди - громадяни США і його клієнти, яким він дав пораду звинуватити Коломойського.

Топ коментарі
+17
Партнер Джулиани Парнас даст публичные показания о встречах экс-генпрокурора Шокина с республиканцем Нуньесом, - CNN - Цензор.НЕТ 2645
показати весь коментар
23.11.2019 23:19 Відповісти
+7
Шокин, тикай. Опять.
показати весь коментар
23.11.2019 23:15 Відповісти
+6
А пусть это Беня сам расскажет в Нью-Йорке
показати весь коментар
24.11.2019 01:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шокин, тикай. Опять.
показати весь коментар
23.11.2019 23:15 Відповісти
Парнас вместо рая попадает в Hades
достойно пера нового Гомера 😬
показати весь коментар
23.11.2019 23:18 Відповісти
Партнер Джулиани Парнас даст публичные показания о встречах экс-генпрокурора Шокина с республиканцем Нуньесом, - CNN - Цензор.НЕТ 2645
показати весь коментар
23.11.2019 23:19 Відповісти
С говном (любого уровня) в рашке всегда было хорошо.

"У Самарі асенізатор загасив автомобіль BMW, який загорівся на дорозі, повідомляють http://patrioty.org.ua/ Патріоти України з посиланням на «Росія Самара». Інцидент потрапив на відео і був опублікований на місцевому інтернет-ресурсі.
Оператор асенізаторної машини допоміг водію впоратися з пожежею. Чи була більшою радість у порятованого над огидою, після того як стан афекту у бідолахи минувся, залишається питанням." ,
показати весь коментар
23.11.2019 23:27 Відповісти
Выходили из избы здоровенные жлобы... (с)
...люблю Владимира Семёновича и Александра Аркадьевича! -- и ещё двух евреев из моих личных друзей...*)
показати весь коментар
23.11.2019 23:32 Відповісти
Надеюсь, Владимира Семеновича вы к евреям не причислили?
Да пара-тройка УМНЫХ евреев ( пусть из рашки) карму не испортят.Я с удовольствием слушаю Шендеровича, Альбац
Вы с НИМИ лично знакомы? Тогда - завидую.
Но! у меня в окружении умных евреев гораздо больше( больше двух) - город такой. И это радует
" порубали те дубы на гробы"(с)
показати весь коментар
24.11.2019 00:03 Відповісти
Высоцки тоже еврей -- по папе... -- родственник его двоюродной тёти -- лично не знаком. ...с Шендеровичем служили вместе, в одной учебке -- правда, в разных подразделениях -- в ЗабВо. Было дело...
А шо такое? -- евреи не жиды! ...отвечаю.
показати весь коментар
24.11.2019 00:11 Відповісти
найвідоміші правозахисники Росії євреї- - справжні герої у логові імперії
показати весь коментар
24.11.2019 00:20 Відповісти
Но Жириновского или к примеру Соловьева я евреями назвать не могу.
показати весь коментар
24.11.2019 01:30 Відповісти
... никогда не делай того, что ты не можешь...
показати весь коментар
24.11.2019 01:52 Відповісти
...ты ещё очень многого не можешь -- следи за Программой передачь...*)
показати весь коментар
24.11.2019 01:57 Відповісти
давайте больше новостей из за паребрика, там цирк исчо тот происходит.
показати весь коментар
23.11.2019 23:32 Відповісти
Порошенко будет сидеть в американской тюрьме.
показати весь коментар
23.11.2019 23:37 Відповісти
Т.е. тянется все еще от Порошенко-Шокина. А Парнас, скорее всего, заключил сделку соследствием, и сдаст Трампа, Нуньеса, Порошенко и его чиновников. Т.е. эти уроды хотели представить, что это не Россия вмешивалась в выборы в США, а Украина. Порошенко сознательно гадит Украине
показати весь коментар
24.11.2019 00:05 Відповісти
Я горжусь, что Украина столь сильная страна, что может повлиять на выборы в США. А вообще мне нас_рать, что там происходит в США. Эти твари кинули нас под танки и "грады" мордора, прикинувшись дурачками. А коррупция там поболее нашей.
показати весь коментар
24.11.2019 07:46 Відповісти
Коболєв погодився свідчити у справі Джуліані, - Time
показати весь коментар
24.11.2019 00:15 Відповісти
На питання, чи готовий він надати прокурорам інформацію про Джуліані чи про Парнаса і Фрумана, Коболєв відповів: "Обох. Все пов'язано".
При цьому глава правління "Нафтогазу" не став говорити, що саме готовий розповісти слідчим.
"Я не хотів би випереджати мої свідчення", - сказав він.
Видання зазначає, що свідчення Коболєва можуть з'явитися після свідчень іншого керівника "Нафтогазу", Андрія Фаворова, які він дав слідчим у четвер в Нью-Йорку.
Коболєв перервав інтерв'ю в своєму офісі в Києві, сказавши, що хоче подзвонити Фаворову і запитати, як пройшла його бесіда з федеральними слідчими.
"Він закінчив вчора… Він сказав, що це був дуже незвичайний досвід... Він сказав, що ніколи не проходив подібних питань. Я також чув, що ці хлопці дуже, дуже жорсткі, прокурори південного округу. Вони одні з кращих у штатах", - сказав Коболєв після телефонної розмови в середині інтерв'ю.https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/23/7232835/
скорее всего дело уже даже не в его желании, если откажется - его не поймут.
показати весь коментар
24.11.2019 00:55 Відповісти
Ще б Данилюк наважився
показати весь коментар
24.11.2019 00:17 Відповісти
Получается шо Беня в шоколаде,его оклеветали?
показати весь коментар
24.11.2019 00:29 Відповісти
А пусть это Беня сам расскажет в Нью-Йорке
показати весь коментар
24.11.2019 01:34 Відповісти
беня из той же колоды они между собой разберутся меня другое интересует - когда судьбу
Украины будут решать этнические украинцы.....
показати весь коментар
24.11.2019 08:36 Відповісти
Проблема не в этом, все этнические украинцы - Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко, Зеленский немного подкачал, но вроде крещеный. Даже вроде типа патриоты - и то ци-руки-ничого-не-кралы. Еще как кралы
показати весь коментар
24.11.2019 08:49 Відповісти
Надоела эта Америка -- доллар , доллар , доллар , грязная бумажка .
показати весь коментар
24.11.2019 00:31 Відповісти
Да ,сидеть Святому Петру в авмериканском цугундере.
показати весь коментар
24.11.2019 00:51 Відповісти
И за что конкретно?
показати весь коментар
24.11.2019 07:48 Відповісти
Кому что свербит, - тот там и чешется...
показати весь коментар
24.11.2019 01:36 Відповісти
Нуньес уже подал в суд на CNN и Daily Beast за эту ложь. Но вы перепечатывайте, перепечатывайте.

https://www.dailywire.com/news/breaking-devin-nunes-will-take-swift-legal-action-against-cnn-for-demonstrably-false-story/
показати весь коментар
24.11.2019 02:03 Відповісти
https://nv.ua/opinion/19-noyabrya-putin-sdelal-vseh-rossiyan-agentami-zapada-50054512.html
- пунктик №10 последний..... почти как у нас - на носках повесился и 2 контрольных себе
в голову......... развитая демократия говорите ??? она ведь только снаружи - везде есть
свои "неприкосновенные".........