10212 відвідувачів онлайн
1 923 35

Поліція відкрила справу через осквернення пам'ятника єврейському письменнику Шолом-Алейхему в Києві

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Нацполіції.

"У столичну поліцію звернувся співробітник релігійної установи на вулиці Шота Руставелі з повідомленням про те, що протягом ночі невідомі обмалювали фарбою пам'ятник. На виклик виїхала слідчо-оперативна група Печерського управління поліції і задокументувала подію", - повідомляє поліція.

Провадження відкрито за ч.1 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України, яка передбачає до п'яти років позбавлення волі.

"Вживаються заходи щодо встановлення та затримання осіб, причетних до правопорушення", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося вранці 25 листопада, невідомі розмалювали свастикою пам'ятник класику єврейської літератури в Києві Шолом-Алейхему. Пам'ятник розташований неподалік центральної синагоги ім. Бродського.

Топ коментарі
+9
Щось за наругу над пам'ятниками АТОвцям лише штраф, а за наругу над пам'ятником єврейському письменнику- п'ять років в'язниці...
показати весь коментар
25.11.2019 12:08 Відповісти
+5
А це дійсно є питанням
показати весь коментар
25.11.2019 12:17 Відповісти
+4
Не подмажешь, не поедешь. Складывается такое впечатление, что антисемитизм разгоняют сами иудеи, что бы под шумок делать в Украине свои мансы.
показати весь коментар
25.11.2019 12:00 Відповісти

Завантаження...