8633 відвідувача онлайн
2 064 37

Українські школярі вивчатимуть медіаграмотність, - Новосад

Українські школярі вивчатимуть медіаграмотність, - Новосад

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад заявила, що школярів навчатимуть медіаграмотності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112.ua".

"Я вважаю, що певна інформгігієна є надважливою компетентністю, якою має володіти кожен, незалежно від віку. Починати зі школи працювати над медіаграмотністю дуже важливо, і ми це зараз вплітаємо під час розробки Державного стандарту базової освіти і також будемо прописувати через освітні програми", - зазначила Новосад.

За її словами, Держстандарт поки доопрацьовують і планують презентувати його громадськості десь у березні 2020 року.

Як повідомляється, це стандарт 5-9 класу нової української школи.

"Ми говоримо про втілення нової української школи, і ми зараз на етапі початкової… Нам ще необхідно 2 роки довести початкові класи, і з 2022 року у нас іде перший 5-й клас, який буде навчатися за новим стандартом і де також буде ця компетентність", - додала міністерка.

Топ коментарі
+11
Девушка, предметом номер один должна стать начальная военная подготовка.
---
Ваша зекоманда каждый день такие "идеи" публикует, типа "государства в смартфоне" - хоть скорую психиатрическую бригаду вызывай.
показати весь коментар
25.11.2019 14:59 Відповісти
+10
Судячи з результатів виборів медіаграмотності треба навчати дорослих, бо вони навіть голобородька від шмаклі відрізнити не можуть.
показати весь коментар
25.11.2019 15:03 Відповісти
+9
Преподавать предмет будет Мосейчук
показати весь коментар
25.11.2019 14:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Преподавать предмет будет Мосейчук
показати весь коментар
25.11.2019 14:56 Відповісти
А смотреть будут только 1+1.
Некоторые критикуют теле*анал Г+Г, а я восхищаюсь профессионализмом этих журналистов. Они умеют членораздельно произносить слова, не вынимая член Бени изо рта.
показати весь коментар
25.11.2019 15:07 Відповісти
Почнемо з міністра освіти А Новосад :

Українські школярі вивчатимуть медіаграмотність, - Новосад - Цензор.НЕТ 3293
показати весь коментар
25.11.2019 15:19 Відповісти
А петики пишут, не вынимая что изо рта?
показати весь коментар
25.11.2019 16:04 Відповісти
Не знаю, что пишут петики, а педики пишут, что зе бессмертный.
показати весь коментар
25.11.2019 16:59 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2019 15:03 Відповісти
Правильно !Хватит зомби выращивать !Надо строить будущее Украины!
показати весь коментар
25.11.2019 15:03 Відповісти
Медиаграммотность будут преподавать Бужанский с Дубинским небось?
показати весь коментар
25.11.2019 15:52 Відповісти
Психиатр за аней плачет. Вы хоть таблицу умножения не собираетесь отменить, а то у зелохтората от неё голова болит?
показати весь коментар
25.11.2019 15:04 Відповісти
Дети и так перегружены всякой бредятиной, еще и этого не хватает....
показати весь коментар
25.11.2019 15:04 Відповісти
Це ця міністреса що робить 5 помилок в двох словах?
показати весь коментар
25.11.2019 15:04 Відповісти
Розповідатимуть дітям про злих порохоботів і трударів з ;ЗЕ-діджитал;, що день і ніч дбають про український народ на копійчаній зарплатні від Ігоря Валерійовича Коломойського!
показати весь коментар
25.11.2019 15:05 Відповісти
такими темпами творчість 95 кварталу введуть у шкільну програму.
показати весь коментар
25.11.2019 15:08 Відповісти
Игру без рук на пианино тоже будут изучать?
показати весь коментар
25.11.2019 15:09 Відповісти
"Программа:

Пункт 1. Безоговорочно верить Мосейчук и Дубинскому.

Пункт 2. Если возникли сомнения в том, что говорят Мосейчук и Дубинский, смотри пункт 1."
показати весь коментар
25.11.2019 15:10 Відповісти
от, kurwa, і тут хочуть вкрасти. Кожне лайно пропонує якийсь новий "курс" для школярів. І не безкоштовно.
показати весь коментар
25.11.2019 15:12 Відповісти
Очень интересна вот эта тяга к смартфону и компьютерным програмкам украинской ылиты. Такой себе экономический загиб. Тяга к нематериальной помощи. Нематериальное не жалко раздавать.
показати весь коментар
25.11.2019 15:15 Відповісти
нынешние дети по медиаграмотности еще фору дадут взрослым по любому вопросу от секса до политики
показати весь коментар
25.11.2019 15:15 Відповісти
членопианист только один
показати весь коментар
25.11.2019 15:15 Відповісти
как знать
показати весь коментар
25.11.2019 15:47 Відповісти
Бідолашні діти. Будуть навчатися в якомусь в середньовічному хедері та ще й для гоїв. Орвелл в кожну хату.
показати весь коментар
25.11.2019 15:18 Відповісти
Дура ты набитая... Ты, лучше, верни в ВУЗы курс преподавания "формальной логики"... И не надо какую-то "ху.ню" изобретать... Тот, кто научен логически мыслить, сам разберётся с информацией...
показати весь коментар
25.11.2019 15:26 Відповісти
В тех школах которые закроют?
показати весь коментар
25.11.2019 15:26 Відповісти
Люди! Бережіть своїх дітей щоб не виросли зебілами!
показати весь коментар
25.11.2019 15:33 Відповісти
Хоча б знання власної гігіени і здоров'я, та основи управління власними фінансами, яка там медіаграмотність.
показати весь коментар
25.11.2019 15:36 Відповісти
А сама міністерка просто грамотность збирається вивчати?
показати весь коментар
25.11.2019 15:44 Відповісти
Оно выше этого.
показати весь коментар
25.11.2019 17:17 Відповісти
Интересно, что эта дурочка имеет ввиду под "медиаграмотностью"? Может знание языка ХТМЛ, Явы, Питона, или же просто умение тыкать пальцем в экран? Пусть детей учать читать, писать, добавлять, делить и брать интегралы. А уж лазить по интернету они лучше взрослых умеют. Это те, кто имеет смартфоны. Интересно будет посмотреть как эта академик будет учить тех, кто не имеет смартфона или компа.
показати весь коментар
25.11.2019 17:16 Відповісти
вот, на счет "брать интегралы" (и производные) далеко не всем это в жизни пригодится, поэтому нужно ступенчатое образование (по 3 года этап) с выбором профиля обучения после базовой ступени (два этапа длительностью в 6 лет с 6-ти летнего возраста до 12 лет)!
показати весь коментар
25.11.2019 17:56 Відповісти
Дуже давно, один вчений сказав, що сенс любої освіти не багато знати, а уміти знаходити необхідну інформацію, обробляти і потім використати. Тому чим ширше у тебе спектр знань тим вірніше і більш критично зможеш сприймати інформацію.
Подивись на рекламу. Іноді складається враження що то для розумово відсталих які закінчіли тіьки 3 класи! Але ж то для дорослих часто з так званою вищою освітою!
показати весь коментар
25.11.2019 19:54 Відповісти
я не спорю, но вижу уровень многих и их неспособность освоить даже часть необходимого, поэтому из практических и гуманных соображений не надо над ними издеваться и измываться, все равно они не способны это усвоить и понять, бездарно и бесполезно потратят и свое и чужое время (средства на бестолковое для них образование), кто способен и может, тот научится и выбирет себе необходимый набор умений и знаний, обучение происходит на протяжении всей жизни для тех кто умеет видет, думать и анаализировать САМОСТОЯТЕЛЬНО!
показати весь коментар
25.11.2019 20:49 Відповісти
Ой, баба- дура! Ну, как тут не матюкнутся и не послать к чертям собачим все эту ахинею про "гендерное равенство", скоро собакам и кошкам дадут избирательные права!
показати весь коментар
25.11.2019 17:37 Відповісти
В 2013 году получила степень магистра в области анализа Европы. Это прикол? И чего она там "изучала"?
показати весь коментар
25.11.2019 20:59 Відповісти
В 2011 году получила степень бакалавра по политологии. Политика - это искусство обмана и наглого вранья. Специалистку по БРЕХНЕ поставили рулить образованием! Ужас!
показати весь коментар
25.11.2019 21:03 Відповісти
Спочатку треба навчити медіаграмотності і критичного осмислення поданої з різних ЗМІ інформації самих вчителів! Більш ніж 90% вчителів телепузики гірше їх учнів! Українські школярі вивчатимуть медіаграмотність, - Новосад - Цензор.НЕТ 1263
показати весь коментар
25.11.2019 19:49 Відповісти
интересно, все ли студенты знают название своей специальности, или
Новосад такие мелочи не интересны,
главное - чтоб детишки смотрели нужные медиаподачки от
украинских мусоров и бандитов ?
показати весь коментар
26.11.2019 01:09 Відповісти