12979 відвідувачів онлайн
4 158 41

Глава Національної служби здоров'я Петренко подав у відставку

Про це повідомив сам Петренко в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Він уточнив, що хоче піти з посади за власним бажанням.

"Сподіваюся, найближчим часом уряд його підтримає. Причина - у нас дуже різні фундаментальні цінності з командою, яка зараз працює над трансформацією системи охорони здоров'я. І це заважає працювати і мені, і їм", - написав Петренко.

Глава НСЗУ пояснив, що рішенням піти з посади він хоче дати новій команді працювати не так, як робив він.

"Відсутність однакового розуміння мети, складності процесів, спільної відповідальності та постійний пошук простих рішень у складних питаннях не допомагає знаходити спільну мову і постійно стає каменем спотикання", - пояснив Петренко.

Глава Національної служби здоровя Петренко подав у відставку 01

Глава Національної служби здоровя Петренко подав у відставку 02
Глава Національної служби здоровя Петренко подав у відставку 03

Топ коментарі
+10
ты цап наверное - раз такое пишешь
показати весь коментар
25.11.2019 18:03 Відповісти
+6
боюсь даже спрашивать - жертва чего? - а то тут тема - медицинская )))
показати весь коментар
25.11.2019 18:10 Відповісти
+6
Жертва аборта. Как медик утверждаю.
показати весь коментар
25.11.2019 18:18 Відповісти

Завантаження...