Архієпископ Климент попросив Путіна не знищувати ПЦУ в окупованому Криму

Архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент передав президенту Росії Володимиру Путіну лист із проханням не знищувати українську православну церкву в Криму.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Крим.Реалії.
"Я був в адміністрації президента (Росії, - ред.), і в мене була там зустріч. Під час зустрічі я передав лист. Про це беззаконня, яке відбувається зі знищення української православної церкви в Криму я повідомив президента Росії Путіна. У листі я описав проблему, яка є. І просив вирішити три питання. Перше питання - це питання реєстрації, друге - питання збереження храму, і третє питання про те, щоб за нами залишилося все те, що було в української громади до 2014 року. Я просив, щоб Путін дав відповідне доручення Аксьонову, і той ухвалив рішення. Ось це три пункти які були в листі Путіну", - повідомив архієпископ.
Також архієпископ Климент розповів в адміністрації Путіна і про рішення російського суду знести храм ПЦУ в Євпаторії.
Публічних коментарів адміністрації президента Росії з приводу листа архієпископа Климента немає.