8188 відвідувачів онлайн

Архієпископ Климент попросив Путіна не знищувати ПЦУ в окупованому Криму

Архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент передав президенту Росії Володимиру Путіну лист із проханням не знищувати українську православну церкву в Криму.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Крим.Реалії.

"Я був в адміністрації президента (Росії, - ред.), і в мене була там зустріч. Під час зустрічі я передав лист. Про це беззаконня, яке відбувається зі знищення української православної церкви в Криму я повідомив президента Росії Путіна. У листі я описав проблему, яка є. І просив вирішити три питання. Перше питання - це питання реєстрації, друге - питання збереження храму, і третє питання про те, щоб за нами залишилося все те, що було в української громади до 2014 року. Я просив, щоб Путін дав відповідне доручення Аксьонову, і той ухвалив рішення. Ось це три пункти які були в листі Путіну", - повідомив архієпископ.

Також архієпископ Климент розповів в адміністрації Путіна і про рішення російського суду знести храм ПЦУ в Євпаторії.

Публічних коментарів адміністрації президента Росії з приводу листа архієпископа Климента немає.

Топ коментарі
+8
Это всеравно что попросить ***** повеситься.
показати весь коментар
25.11.2019 23:15 Відповісти
+7
Попросив зайчик вовка не істи його
показати весь коментар
25.11.2019 23:18 Відповісти
+7
Бережи Господь вас, Отче, і ваших прихожан
показати весь коментар
25.11.2019 23:24 Відповісти

Завантаження...