9899 відвідувачів онлайн

У Данії оскаржили дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2"

У Данії оскаржили дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2"

У Данську Апеляційну раду з питань енергетики надійшла апеляція на дозвіл Данського енергетичного агентства прокласти російський газопровід "Північний потік-2" на південний схід від острова Борнхольм.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє УНІАН із посиланням на російські ЗМІ.

"Одна скарга щодо проєкту Nord Stream 2 була подана в межах термінів для подання апеляцій", - зазначила представник прес-служби відомства Еллен Евіг Ергенсен.

Раніше вона пояснила, що скарга зазвичай не призупиняє рішення у справі.

Представник відомства також додала, що в середньому рада приймає рішення протягом 17 місяців - це середній показник на жовтень 2019 року.

Нагадаємо, проєктом північний потік-2" передбачено будівництво та робота двох гілок газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Новий трубопровід в обхід України планується побудувати поруч з уже існуючим "Північним потоком-1" до кінця 2019 року. В кінці березня - початку квітня 2018 року компанія Nord Stream 2 (оператор проєкту будівництва газопроводу "Північний потік-2") отримала дозвіл на будівництво газопроводу від Німеччини і Фінляндії, а в червні - від Швеції.

В кінці жовтня цього року Датське енергетичне агентство видало дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" на континентальному шельфі на південний схід від Борнхольма (острів в Данії) довжиною 147 км. Засновником компанії Nord Stream 2 AG є "Газпром". Фінансують проєкт європейські компанії - французька Engie, австрійська OMV, британсько-нідерландська Shell, німецькі Uniper і Wintershall.

Україна виступає проти будівництва "Північного потоку-2".


Топ коментарі
+18
В Дании обжаловали разрешение на строительство газопровода "Северный поток-2" - Цензор.НЕТ 1794
показати весь коментар
29.11.2019 15:55 Відповісти
+11
А как дела у зелебобиков с членограем?
показати весь коментар
29.11.2019 16:08 Відповісти
+8
Це в нього памперс з-під броніка тирчить?
показати весь коментар
29.11.2019 16:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Дании обжаловали разрешение на строительство газопровода "Северный поток-2" - Цензор.НЕТ 1794
показати весь коментар
29.11.2019 15:55 Відповісти
Хреновые дела у порохоботов если эта "Маруся - бомонд" у них символ чего-то.
показати весь коментар
29.11.2019 16:06 Відповісти
А как дела у зелебобиков с членограем?
показати весь коментар
29.11.2019 16:08 Відповісти
Ну то, что зебилы защитников Родиныи в пуй ставит, оно и так понятно.
показати весь коментар
29.11.2019 16:13 Відповісти
Угу в кабаке алкашка-бомонд языком ТАК защищает, что вся орда за поребриком трепещит.
показати весь коментар
29.11.2019 16:21 Відповісти
Видно же, что по себе судишь.
показати весь коментар
29.11.2019 16:37 Відповісти
Це в нього памперс з-під броніка тирчить?
показати весь коментар
29.11.2019 16:16 Відповісти
Йому одягли памперс поверх обкаканих штанів.
показати весь коментар
29.11.2019 16:25 Відповісти
Ага геращенко ))) Та что меряла побрекушки в раде. Ой как работала 5 лет. До этого с медвейчуком. И её любовником ющенко. Наработалась бедная)
показати весь коментар
29.11.2019 18:32 Відповісти
Удачи им в этом деле!
показати весь коментар
29.11.2019 15:56 Відповісти
класс!!! Затаскать и замусолить разрешение по судам дорогого стоит. Это надо ценить и поддерживать! Фактор времени здесь решающий!
показати весь коментар
29.11.2019 16:03 Відповісти
Не канает:
Ранее она пояснила, что жалоба обычно не приостанавливает решения по делу.Источник: https://censor.net/n3162583
показати весь коментар
29.11.2019 16:07 Відповісти
Газовые трубопроводы в водоемах-убийцы живого. Ездили несколько раз на охоту, в сыбир. Местные рассказывали, каждым годом рыбы все меньше. Чего? Положили трубы, рыба удирает, перестает нереститься. Причина? Газ в трубе создает звук, гул, рыба не может через нее переплыть.
показати весь коментар
29.11.2019 16:00 Відповісти
Да посмотрите на тундру в местах где нефть и газ добывали-гиблые места!
показати весь коментар
29.11.2019 16:04 Відповісти
Може й москалі там скоро подохнуть,не тільки риба
показати весь коментар
29.11.2019 16:24 Відповісти
Ужос!
показати весь коментар
29.11.2019 18:22 Відповісти
А толку если жалоба не приостанавливает разрешение на стройку.
показати весь коментар
29.11.2019 16:04 Відповісти
нам 4 года рассказывали, что Сев поток 2 НЕ построят. всё детально и твёрдо доказали и объяснили...
показати весь коментар
29.11.2019 16:22 Відповісти
Так весь жеш мир с нами!
показати весь коментар
29.11.2019 18:20 Відповісти
Как дела?
Как в Даниии!
Стоит в ожидании!
показати весь коментар
29.11.2019 18:19 Відповісти