За місяць хакери 11 разів атакували український кіберпростір, - Данілов

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив на брифінгу за підсумками закритого засідання РНБО, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Зокрема, атакам піддалися банківська система і офіційний вебсайт президента.
"Суб'єкти національної системи кібербезпеки працюють у режимі 24/7/365, відображаючи ці загрози. Ця зброя майбутнього, і президент України приділяє питанню кіберзахисту дуже велику увагу. Якщо ми говоримо про діджіталізацію і цифровізацію держави, маємо розуміти, що ця цифра мусить бути захищена", - підкреслив Данілов.
Він також відзначив високий рівень професіоналізму співробітників служб, відповідальних за забезпечення кібербезпеки країни.
уявіть, якщо ми впишимо всі дані в "країну в смартфоні", кацапи знатимуть про всіх будь-яку інформацію.