11650 відвідувачів онлайн
1 274 45

За місяць хакери 11 разів атакували український кіберпростір, - Данілов

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив на брифінгу за підсумками закритого засідання РНБО, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, атакам піддалися банківська система і офіційний вебсайт президента.

"Суб'єкти національної системи кібербезпеки працюють у режимі 24/7/365, відображаючи ці загрози. Ця зброя майбутнього, і президент України приділяє питанню кіберзахисту дуже велику увагу. Якщо ми говоримо про діджіталізацію і цифровізацію держави, маємо розуміти, що ця цифра мусить бути захищена", - підкреслив Данілов.

Він також відзначив високий рівень професіоналізму співробітників служб, відповідальних за забезпечення кібербезпеки країни.

Топ коментарі
+5
дивишся на ці кошерно кацапські морди, і стає зрозуміло, що таке діжидалізація
показати весь коментар
07.12.2019 18:00 Відповісти
+4
а чиї це хакери данілов не сказав, ні ?
уявіть, якщо ми впишимо всі дані в "країну в смартфоні", кацапи знатимуть про всіх будь-яку інформацію.
показати весь коментар
07.12.2019 18:09 Відповісти
+3
Ти голосувала не за Зеленського?
показати весь коментар
07.12.2019 18:37 Відповісти

Завантаження...