7831 відвідувач онлайн

Євродепутати вимагають від Apple виправити позначення Криму, - Точицький

Євродепутати вимагають від Apple виправити позначення Криму, - Точицький

Півтора десятка депутатів Європарламенту звернулися з офіційними листами до компанії Apple.

Як повідомив представник України при ЄС, посол у Бельгії та Люксембурзі Микола Точицький у твітері, їхні заяви стосувалися того, що Крим - це Україна, передає Цензор.НЕТ.

Депутати наголошують, що жодна країна не може стояти вище міжнародного права.

Крім того, зазначає Точицький, євродепутати поширили заклик до Німеччини та Франції вплинути на Росію для звільнення українських заручників Кремля.

Євродепутати вимагають від Apple виправити позначення Криму, - Точицький 01

Нагадаємо, представники компанії Apple на зустрічі з головою комітету Держдуми РФ із безпеки та протидії корупції Василем Піскарьовим повідомили про внесення правок у продукти компанії. "Apple внесла свої поправки в географічні назви суб'єкта - Криму - і міста федерального значення - Севастополя. Приведено у відповідність із Конституцією РФ", - сказав Піскарьов журналістам.

Отже, зараз у додатках Apple Maps і Weather російські користувачі бачать окупований Крим як частину території РФ. Під час використання додатків в інших країнах світу Крим і далі позначається як територія, яка не належить ні Росії, ні Україні.

27 листопада міністр закордонних справ України Вадим Пристайко відреагував на рішення американської корпорації Apple маркувати у своїх додатках для російських користувачів анексований український Крим як частину території Російської Федерації, зазначивши, що глобальна політика не є сильною стороною цієї компанії.

"Айфони - чудові продукти. А якщо серйозно, Apple, будь ласка, будь ласка, дотримуйтеся високих технологій та сфери розваг. Глобальна політика - не ваша сильна сторона", - написав Пристайко у своєму акаунті у твітері.

Топ коментарі
+14
ну хоть евродепутаты возбудились - украинским я так понимаю наплевать на ето все,,,
показати весь коментар
08.12.2019 01:55 Відповісти
+13
А где письмо от слуги народа к Apple, кто знает ?
показати весь коментар
08.12.2019 02:00 Відповісти
+9
Уже многие мировые компании признают крым кацапским - спасибо зебилам за международную политику
показати весь коментар
08.12.2019 01:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уже многие мировые компании признают крым кацапским - спасибо зебилам за международную политику
показати весь коментар
08.12.2019 01:54 Відповісти
Давай примеры в студию
показати весь коментар
08.12.2019 02:04 Відповісти
******** турчиновы-парашники....а исправлять должны Эппл!
показати весь коментар
08.12.2019 02:52 Відповісти
не трынди, Зе ничего пока не сделал такого чтоб его обсирать тута на форуме, и вообще седня ТРАУР , а ты чушь печатаеш и наверно в траурный день майданить пойдеш за мураева и юльку , да или за парашенку.
показати весь коментар
08.12.2019 04:23 Відповісти
Вот именно.Украинский политикум сами избегают тему Крыма.Видимо поддерживают тезис ВВП Крым -табу.
показати весь коментар
08.12.2019 07:44 Відповісти
ну хоть евродепутаты возбудились - украинским я так понимаю наплевать на ето все,,,
показати весь коментар
08.12.2019 01:55 Відповісти
полтора десятка, ага...
показати весь коментар
08.12.2019 02:03 Відповісти
А где письмо от слуги народа к Apple, кто знает ?
показати весь коментар
08.12.2019 02:00 Відповісти
Вы что,перед "Парижем"?
показати весь коментар
08.12.2019 07:45 Відповісти
Ще нехай попросять всемогутній Гугл, щоб теж повернув нам Крим. Що це за гацтво таке? Взяли відрізали шматок України, та плювати хотіли на міжнародне право.
Я чомусь впевнена, що Apple виправить, а от як примусити Гугл, не уявляю.
показати весь коментар
08.12.2019 02:01 Відповісти
Онли бизнес. В других странах - Крым показан украинским. Яблоко работает на территории РФ? работает. Посему для кацапов на их территоррии и показывает Крым - российским.
Тут чисто капиталистическая логика. и нашим - и вашим, главное чтоб прибыль капала
показати весь коментар
08.12.2019 02:06 Відповісти
поглядим как яблоко будет выпускать новые версии на берестовом софте... сказочный даже закон подписал...
показати весь коментар
08.12.2019 02:13 Відповісти
Колюня, ты пойди, бояры накати.
показати весь коментар
08.12.2019 06:40 Відповісти
Що таке прибалтика???
Я знаю тільки країни Балтії.
І пам'ятаю фільм «Депутат Балтікі».
показати весь коментар
08.12.2019 07:02 Відповісти
Патріоти мають сьогодні розбити свої телефони та інші пристрої цього бренду. Петро свій телефон вчора запхав у торт та з'їв.
показати весь коментар
08.12.2019 06:31 Відповісти
Ми ж не кацапи. Достатньо одностайної голосної заяви від українського народу.
З владних персон обізвався лише фіктивний голова МЗС Пристайко.
Оце такий рівень протидії російській агресії.
показати весь коментар
08.12.2019 06:50 Відповісти
Дивно що ординці п'ять років не розбивали телефони на яких Крим показувався українським.
Це ж зовсім не по-скрепному. А ДімОчко Ведмедєв що зробив зі своїм АйФоном?
показати весь коментар
08.12.2019 06:57 Відповісти
Телефон може показати вам Крим Марсіанським. Мова йде не про телефон, а про компанію. Україна має заборонити просто цей бренд, чи це вже занадто?
показати весь коментар
08.12.2019 07:15 Відповісти
Занадто
показати весь коментар
08.12.2019 07:39 Відповісти
И тырнэт надо запретить!
показати весь коментар
08.12.2019 10:13 Відповісти
Евродепутаты требуют у Apple исправить обозначение Крыма, - Точицкий - Цензор.НЕТ 6604Евродепутаты требуют у Apple исправить обозначение Крыма, - Точицкий - Цензор.НЕТ 6604Евродепутаты требуют у Apple исправить обозначение Крыма, - Точицкий - Цензор.НЕТ 2405
показати весь коментар
08.12.2019 07:00 Відповісти
Евродепутаты требуют у Apple исправить обозначение Крыма, - Точицкий - Цензор.НЕТ 4414Україна суверенна - незалежна європейська демократична держава в Східній Європі. До загарбницької війни розв'язаної кремлівськими фашистами загарбниками, і окупації ними суверенних українських територій Криму і Донбасу, територія становила - 603,549 тис. км2. Столиця - м Київ. Населення Української держави - близько 50 мільйонів чоловік, 73% - українці.
Україна член ООН, Ради Європи, в ассоциации с ЕС" і на порозі вступу в ЕС і НАТО.
Але ще поки тимчасово окуповані проклятими російськими фашистами окупантами наші рідні українські території.
І головне завдання українського народу будь-якого цінною усіма можливими які тільки є способами звільнити свою рідну але тимчасово окуповану українську землю Криму і Донбасу. І не залишити проклятому ворогові загарбникові паРаші навіть метра своєї суверенної території. І повністю відновити всі 603,549 тис. км2 Великої Української держави.
Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому !..............
показати весь коментар
08.12.2019 07:07 Відповісти
"Зродились ми великої години
З пожеж війни, із полум'я вогнів,
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гнів і злість на ворогів.

І ось ми йдем у бою життєвому -
Тверді, міцні, незламні, мов граніт,
Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець, той здобуває світ."
показати весь коментар
08.12.2019 07:50 Відповісти
Ребятки , Apple свою собственную страну в грош не ставит налогов в ней не платит , производит свое барахло в Китае , а вы хотите чтобы ради Украины Тимоха Кук пошел на конфликт с рашкой . Лучший способ похерить эпловское дерьмо и не покупать этот крайне оверпрайсд хлам .
показати весь коментар
08.12.2019 07:23 Відповісти
А його в Україні хтось купує?
показати весь коментар
08.12.2019 07:26 Відповісти
Ні, не купують, їх тут дарують у магазинах рошен
показати весь коментар
08.12.2019 07:35 Відповісти
Невже? І свідки є?
показати весь коментар
08.12.2019 07:40 Відповісти
В Ирландии. В Исландии их бы налоги заставили платить по полной программе.
показати весь коментар
08.12.2019 09:09 Відповісти
В ирландии у эпла как раз сортировочный пункт . 40 - 50 миллирадов ежегодно прокачивает там не уплачивая налогов вообще .
показати весь коментар
09.12.2019 07:20 Відповісти
Доведеться компанії виробляти окрему продукцію для запаребріка з Кримїхнім, щоб не втратити ринок збуту.
показати весь коментар
08.12.2019 07:36 Відповісти
APPLE международная компания или Роиссянская???
показати весь коментар
08.12.2019 07:39 Відповісти
американская компания
показати весь коментар
08.12.2019 09:10 Відповісти
международная корпорация . слово "американская" они используют только для рекламы . вся их политика глобалистко-либеральная . лижут сраки любому правительству включая китайское и росийское .
показати весь коментар
09.12.2019 07:23 Відповісти
это международная корпорация . враг всего национального и друг всего глобалистского .
показати весь коментар
09.12.2019 07:21 Відповісти
Apple дерьмо. Жобс лжепророк.
показати весь коментар
08.12.2019 08:37 Відповісти
Где санкции против APPLE ?
показати весь коментар
08.12.2019 08:59 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2019 09:11 Відповісти
Корпорация Apple стоит больше, чем вся Украина. А рынок сбыта в РФ для них в разы важнее, чем украинский. Я думаю они просто проигнорируют, да и всё.
показати весь коментар
08.12.2019 10:16 Відповісти
Шо ты такое говоришь!
А как же план АНАКОНДА!
Я сам слышал,от чувака,в клечатой рубашке с бабочкой,ну мортатого такова,Березовец хфамилия.
Так он сказал шо план АНАКОНДА!
показати весь коментар
08.12.2019 10:23 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2019 10:27 Відповісти
Зелденскийвиноват.цензор.нет
показати весь коментар
08.12.2019 08:59 Відповісти
Ось він зустрінеться з сцарем маасковським, переконає його і той віддасть Крим
показати весь коментар
08.12.2019 09:11 Відповісти
Отдать Крым мог только Турчинов.
показати весь коментар
08.12.2019 10:09 Відповісти
А ти б не віддав? Як це ми тебе не обрали?
показати весь коментар
08.12.2019 10:25 Відповісти
Потому,что вы холуи мародера.
показати весь коментар
08.12.2019 10:32 Відповісти
Я голосував за Гриценка, а тепер давай докази що я холуй мародера, інакше будеш занесений до списку тріпачів.
показати весь коментар
08.12.2019 10:38 Відповісти
Они все еще не исправились? Предлагаю торжественно перебить продукцию Яблока гнилого и поганого в центре Киева!
показати весь коментар
08.12.2019 09:12 Відповісти
Я могу принимать продукцию эпл,для дальнейшей утилизации.
Дабы патриоты об это говно руки не марали.
показати весь коментар
08.12.2019 10:20 Відповісти
показати весь коментар
08.12.2019 10:42 Відповісти
пивтора десятка это эстонци?
показати весь коментар
08.12.2019 10:05 Відповісти
15 из 750 ? А остальным, получается, насрать ?
показати весь коментар
08.12.2019 10:09 Відповісти
ага
показати весь коментар
08.12.2019 10:42 Відповісти
Весьмирснами!
Кроме апл,мадьяр,кацапов,прусаков бошей!
А и еще жабоеды плохие,но надо определиться.
А и Трамп еще плохой,Макрон тот вообще!
А так ВЕСЬМИРСНАМИ!
Да и бульбаши какие то не очень!?
ДА как то так?
показати весь коментар
08.12.2019 10:18 Відповісти