11220 відвідувачів онлайн
3 594 40

Пожежної сигналізації в одеському коледжі взагалі не було, - Чечоткін

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "РБК-Україна", про це під час брифінгу в Одесі заявив глава Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін.

Чечоткін, відповідаючи на питання, чи спрацювала пожежна сигналізація в коледжі, відповів: "Після сьогоднішньої наради з'ясувалося, що там взагалі пожежної сигналізації не було".

Нагадаємо, о 10:12 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої сягнула 4 тис. кв. м. О 14:18 того ж дня її було локалізовано.

За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. 5 і 6 грудня було оголошено днями жалоби в Одесі.

Станом на 17:00 8 грудня відомо, що в результаті пожежі загинуло 10 осіб.

Топ коментарі
+7
Пожарной сигнализации в одесском колледже вообще не было, - Чечеткин

Кто-нибудь удивился? Я ж говорю: "Украина - страна взяточников"
показати весь коментар
08.12.2019 20:28 Відповісти
+6
А кто же допустил начать в нем обучение?...Пожарные должны были подписать разрешение и готовность к началу учебного года....
показати весь коментар
08.12.2019 20:25 Відповісти
+4
Как где? На посту - возле кошелька...
показати весь коментар
08.12.2019 20:32 Відповісти

Завантаження...