Боюся, щоб не постраждали невинні люди, - мати Шеремета

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
"Думаю, це може підтвердити або спростувати тільки суд. Єдине, чого я дуже боюся, щоб не постраждали невинні люди. Павла, його не повернеш... Звичайно, хотілося би правди. Але наскільки до неї наблизилися, дуже складно судити", - сказала Людмила Шеремет, відповідаючи на запитання, чи вірить вона, що затримані мають стосунок до злочину.
Вона також зазначила, що напередодні брифінгу представники українських силових структур з нею не зв'язувалися.
"Про брифінг я дізналася зовсім випадково. А взагалі роки два не було жодних контактів - ні на мене не виходили, ні я нікого не турбувала", - розповіла мати загиблого журналіста.
Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це військова медсестра Яна Дугарь, волонтерка Юлія Кузьменко, ветеран АТО Андрій Антоненко. Крім них, за версією слідства, до вбивства причетне подружжя ветеранів - Владислав та Інна Грищенки. Мотивом підозрюваних слідчі вважають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.
13 грудня суд відправив під цілодобовий домашній арешт Дугарь, підозрювану у справі про вбивство Шеремета.
Нагадаємо, Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини.
Павло Шеремет - уродженець Білорусі. Він працював на телебаченні в Білорусі і Росії, в 1990-2000-х роках - завідувач білоруським бюро, а також керівник відділу спеціальних інформаційних проектів ОРТ, потім - "Першого каналу". Протягом останніх п'яти років жив у Києві, працював в інтернет-виданні "Українська правда", був ведучим на радіо "Вести". Також Шеремет був одним із засновників "Білоруського партизана".
2. Вазелин вносит в ВР изменения в Конституцию Украины особый статус Донбасса
Пора сносить клоуна и весь этот ватный квартал предателей.