5101 відвідувач онлайн
3 326 30

Законопроєкт Мінсоцполітики дозволить збільшити прожитковий мінімум майже удвічі, - Соколовська

Законопроєкт Мінсоцполітики дозволить збільшити прожитковий мінімум майже удвічі, - Соколовська

Сьогодні у Верховній Раді України відбудуться парламентські слухання щодо підготовленого Мінсоцполітики законопроєкту про відв'язання низки виплат від прожиткового мінімуму.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Мінсоцполітики, про це заявила глава міністерства Юлія Соколовська.

За її словами, ця ініціатива дозволить акумулювати кошти і поетапно підвищити соціальні виплати найбільш вразливим групам населення. У перспективі – це збільшення їхнього розміру майже у два рази.

"Прожитковий мінімум втратив свій сенс, його підвищення не допомагає соціально вразливим групам населення, виплати яким становлять від двох прожиткових мінімумів, натомість він збагачує окремі групи посадовців, зарплати яких складаються з 30 чи 50 прожиткових мінімумів. В моєї бабусі пенсія 2100 гривень, їй не вистачає цих грошей, як і більшості пенсіонерам. Ми виправимо цю несправедливість, "відв’яжемо" прожитковий мінімум від нецільових виплат, це дозволить акумулювати кошти для його підвищення та вплинути на якість життя соціально незахищених груп", - сказала Юлія Соколовська.

Якщо законопроєкт схвалить Верховна Рада України, то з 1 січня 2021 року вводиться термін "мінімальний посадовий оклад", що планово становить 50% мінімальної заробітної плати для розрахунку зарплат працівників бюджетної сфери. А штрафи/пені за різні порушення розраховуватимуть за новими термінами "розрахункова одиниця" та "штрафна ставка". Ці величини затверджуватимуться Державним бюджетом напередодні нового бюджетного року.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 11 грудня схвалив законопроєкт, що дозволяє підвищити прожитковий мінімум до 4200 грн на місяць.

Топ коментарі
+8
Законопроект Минсоцполитики позволит увеличить прожиточный минимум почти в два раза, - Соколовская - Цензор.НЕТ 2465
показати весь коментар
18.12.2019 12:54 Відповісти
+7
НЕХАЙ бубочка ЗБАГАТИТЬ «73%», ЯК ЗБАГАТИВ ВЧИТЕЛІВ
показати весь коментар
18.12.2019 12:52 Відповісти
+7
Якщо у вас статки нижчі за прожитковий мінімум а ви ще живі, то факт вашого існування має корупційну складову.
показати весь коментар
18.12.2019 12:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
НЕХАЙ бубочка ЗБАГАТИТЬ «73%», ЯК ЗБАГАТИВ ВЧИТЕЛІВ
показати весь коментар
18.12.2019 12:52 Відповісти
Одобряю! Пускай мудрый нарид в обморок падает при виде взлетающих цен. П.С. Порошенко, держы удар!
показати весь коментар
18.12.2019 12:52 Відповісти
зе нарид запоминайте злорадство свыни и перед выборами вспоминайте
показати весь коментар
18.12.2019 15:03 Відповісти
Ви піднімайте не прожитковий мінімум, а мінімальну пенсію.
показати весь коментар
18.12.2019 12:53 Відповісти
пишут гребаны бумажки
показати весь коментар
18.12.2019 13:08 Відповісти
Увеличить прожиточный минимум.
Т.е. минимальная сумма, за которую можно выжить увеличится?
показати весь коментар
18.12.2019 12:53 Відповісти
Якщо у вас статки нижчі за прожитковий мінімум а ви ще живі, то факт вашого існування має корупційну складову.
показати весь коментар
18.12.2019 12:57 Відповісти
Да,но купить на нее ты сможеш меньше.
показати весь коментар
18.12.2019 15:15 Відповісти
Законопроект Минсоцполитики позволит увеличить прожиточный минимум почти в два раза, - Соколовская - Цензор.НЕТ 2465
показати весь коментар
18.12.2019 12:54 Відповісти
👍👏
показати весь коментар
18.12.2019 13:01 Відповісти
Який зв'язок з виплатами
показати весь коментар
18.12.2019 12:55 Відповісти
никакой. Лохторат должен читать новости что что-то там увеличили, и радостно хлопать ушами.
показати весь коментар
18.12.2019 13:43 Відповісти
Надо, чтобы минимальная пенсия и минимальная зарплата были не ниже прожиточного минимума. Но об этом чиновница не сказала ни слова, всё вокруг да около...
показати весь коментар
18.12.2019 12:59 Відповісти
вона як ленін говорив у скрому майбутньому.
показати весь коментар
19.12.2019 09:04 Відповісти
якщо я вірно зрозумів останній абзац, тепер будуть планувати суму надходжень від штрафів до бюджету і затверджувати її. а все остальне --то зміна вивісок за допомогою синонімів і муток з халявними грошима
показати весь коментар
18.12.2019 13:00 Відповісти
поддерживаю! решение правильное! гавкающим порохоботам - при вашем "гетьмане" только только забирали!
показати весь коментар
18.12.2019 13:00 Відповісти
Правильно! Нужно срочно поднять прожиточный минимум сначала в два, а потом в 10 раз! Чтобы прожить зебилам было в два раза дороже! Сначала! А потом в 10 раз! Чтоб вспоминали, как оно было при Порошенко!
показати весь коментар
18.12.2019 13:33 Відповісти
"Чтоб вспоминали, как оно было при Порошенко"____________мы хорошо помним какие цены были до и после твоей пэдры!
показати весь коментар
18.12.2019 17:05 Відповісти
Дуречек....поднятие прожиточного инимума означает, что жить стало в два раза сложнее
показати весь коментар
18.12.2019 14:01 Відповісти
Если все время говорить халва, то во рту от этого слаще не станет.
показати весь коментар
18.12.2019 13:00 Відповісти
(+ !) - это отвяжут максимальные выплаты (одним 74 ,другим 740 !??).( -!) сей показатель утратит какую-либо значимость и станет декларативным. Так можно и в 10 раз увеличить .....а толку ?
показати весь коментар
18.12.2019 13:08 Відповісти
Ну как же. Отчитываться им станет значительно проще.
показати весь коментар
18.12.2019 13:35 Відповісти
Законопроєкт Мінсоцполітики дозволить збільшити прожитковий мінімум майже удвічі, - Соколовська - Цензор.НЕТ 4132
показати весь коментар
18.12.2019 13:27 Відповісти
Законопроєкт Мінсоцполітики дозволить збільшити прожитковий мінімум майже удвічі, - Соколовська - Цензор.НЕТ 27
показати весь коментар
18.12.2019 13:29 Відповісти
ТАК ЭТО ЖЕ ПЛОХО!!!!!!!
показати весь коментар
18.12.2019 13:58 Відповісти
Ввідвязати від прожиткового мінімуму "нецільові виплати".Якась суцільна вода в воді і нічого конкретного.
показати весь коментар
18.12.2019 14:46 Відповісти
Смисл в тому є, якщо під "нецільовими витратами" розуміти зарплати і пенсії високопосадовців попередніх років. Раніше наприклад, цілий підрозділ мєнтів міг сидіти на отсосі тому, що всі гроші шли на премії якомусь полковнику, який готувався до пенсії. Ці премії звичайно він віддавав керівництву, зате пенсію йому нараховували в багато тисяч гривень. І ось, порізати їм цю херню не можливо через статейку в Конституції, яка забороняє погіршувати їх майновий стан. Зараз вже вся та зграя стала "колишніми" але пенсії їм мусять платити, а ось новим вже не вистачає. Отже треба їх скинути з підніжки.
показати весь коментар
18.12.2019 23:09 Відповісти
Тепер прожитковий мінімум буде зростати, а пенсії та соціальні виплати ні. Ось таке економічне диво від зелених.
показати весь коментар
18.12.2019 16:57 Відповісти
думаєте хоч одна тваринка постраждає і судді перестануть отримувати зарплату в сотню тисяч?
показати весь коментар
18.12.2019 23:01 Відповісти