"Північний потік-2" добудують, незважаючи на санкції США, - Пєсков

Можливе введення санкцій з боку США в Кремлі називають "безпосереднім порушенням міжнародного права".
Про це журналістам заявив прессекретар президента РФ Путіна Дмитро Пєсков, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
"Ми виходимо з того, що цей проєкт буде закінчений", - сказав він, коментуючи питання УНІАН про те, чи зможуть санкції США, на думку Кремля, зупинити реалізацію "Північного потоку-2".
За словами Пєскова, можливе введення санкцій з боку США є "безпосереднім порушенням міжнародного права, є ідеальним прикладом недобросовісної конкуренції та поширення свого штучного домінування на європейські ринки".
Прессекретар Путіна назвав такі дії "нав'язуванням європейським споживачам більш дорогої й неконкурентоспроможної продукції - більш дорогого природного газу".
"Такі дії не подобаються ні Москві, ні європейським столицям, не подобаються вони Берліну і Парижу", - підсумував Пєсков.
У вівторок, 17 грудня Сенат США слідом за Конгресом схвалив законопроєкт з санкціями проти "Північного потоку-2". "З метою забезпечення енергетичної безпеки Європи бюджет передбачає введення санкції щодо пов'язаних з Росією трубопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік", - йдеться в документі.
и пусть он будет вторым БАМом - и по масштабности и по использовании и по деньговыбрасыванию и по времяубиванию и поумозабиванию зомбодятлов рашки
Штаты специально ждали когда вы почти дотянете ваш "Золотой" Поток до Германии, чтобы больше ваших денег утонуло нах...