Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці. ФОТОрепортаж

Перша леді і міністр охорони здоров'я в день Святого Миколая відвідали пацієнтів Київської обласної дитячої лікарні в місті Боярка.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу глави держави.
Перша леді Олена Зеленська відвідала відділення неонатології та неврологічне відділення.
"З дозволу адміністрації лікарні для старших пацієнтів, у яких немає протипоказань, було влаштовано анімовану виставу. Дітей розважали казкові персонажі і фокусник. Малюки також не залишилися без подарунків - перша леді привезла для них книжки, набори для творчості і фрукти", - повідомили в пресслужбі.
"У такий світлий добрий день радісно повинно бути скрізь. Тому святий Миколай просив передати вам свято. А для батьків найбільший подарунок - ваше здоров'я. Тому одужуйте скоріше!" - цитує пресслужба слова Олени Зеленської, звернені до пацієнтів дитячої лікарні.



