9029 відвідувачів онлайн
8 661 65

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці. ФОТОрепортаж

Перша леді і міністр охорони здоров'я в день Святого Миколая відвідали пацієнтів Київської обласної дитячої лікарні в місті Боярка.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу глави держави.

Перша леді Олена Зеленська відвідала відділення неонатології та неврологічне відділення.

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці 01

"З дозволу адміністрації лікарні для старших пацієнтів, у яких немає протипоказань, було влаштовано анімовану виставу. Дітей розважали казкові персонажі і фокусник. Малюки також не залишилися без подарунків - перша леді привезла для них книжки, набори для творчості і фрукти", - повідомили в пресслужбі.

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці 02

"У такий світлий добрий день радісно повинно бути скрізь. Тому святий Миколай просив передати вам свято. А для батьків найбільший подарунок - ваше здоров'я. Тому одужуйте скоріше!" - цитує пресслужба слова Олени Зеленської, звернені до пацієнтів дитячої лікарні.

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці 03

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці 04

Топ коментарі
+28
Оказывается, жена Лысого из Квартала и для Кима шьет:

Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 7651

показати весь коментар
19.12.2019 20:50 Відповісти
+23
Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 8869
показати весь коментар
19.12.2019 20:53 Відповісти
+21
Святий Миколаю! Пошли Україні президентом назад Порошенка, а Зеленського забери собі в олені.
показати весь коментар
19.12.2019 20:51 Відповісти

Завантаження...