9995 відвідувачів онлайн
8 587 65

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці. ФОТОрепортаж

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці. ФОТОрепортаж

Перша леді і міністр охорони здоров'я в день Святого Миколая відвідали пацієнтів Київської обласної дитячої лікарні в місті Боярка.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу глави держави.

Перша леді Олена Зеленська відвідала відділення неонатології та неврологічне відділення.

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці 01

"З дозволу адміністрації лікарні для старших пацієнтів, у яких немає протипоказань, було влаштовано анімовану виставу. Дітей розважали казкові персонажі і фокусник. Малюки також не залишилися без подарунків - перша леді привезла для них книжки, набори для творчості і фрукти", - повідомили в пресслужбі.

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці 02

"У такий світлий добрий день радісно повинно бути скрізь. Тому святий Миколай просив передати вам свято. А для батьків найбільший подарунок - ваше здоров'я. Тому одужуйте скоріше!" - цитує пресслужба слова Олени Зеленської, звернені до пацієнтів дитячої лікарні.

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці 03

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці 04

Топ коментарі
+28
Оказывается, жена Лысого из Квартала и для Кима шьет:

Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 7651

показати весь коментар
19.12.2019 20:50 Відповісти
+23
Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 8869
показати весь коментар
19.12.2019 20:53 Відповісти
+21
Святий Миколаю! Пошли Україні президентом назад Порошенка, а Зеленського забери собі в олені.
показати весь коментар
19.12.2019 20:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Боярє плєбс мілостью осипали.
показати весь коментар
19.12.2019 20:45 Відповісти
і ні разу нє піар....
показати весь коментар
19.12.2019 21:00 Відповісти
https://twitter.com/resurrecti0n_ua Х¿йовий Пропов†дник‏ @resurrecti0n_ua

С февраля закрывают киевскую детскую туб.больницу.
показати весь коментар
19.12.2019 22:15 Відповісти
Как трогательно. Для онкобольных детей волонтёры с миру по нитке собирают, зато вот - шоу с вазелиновой женой
показати весь коментар
19.12.2019 20:48 Відповісти
https://twitter.com/4kalova_luiza Луиза Чкалова‏ @4kalova_luiza https://twitter.com/4kalova_luiza/status/1207692969916162048 4 часа назад

А в кардиологию наше чучелко наведалось?
Проведало детишек, которым на эту неделю были назначены операции у Кузьменко?
показати весь коментар
19.12.2019 22:13 Відповісти
нифигассэ...то теперь даже супруга зеленского дедушку мороза св.николаем обзывает?
показати весь коментар
19.12.2019 20:48 Відповісти
Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 4054
показати весь коментар
19.12.2019 20:50 Відповісти
Оказывается, жена Лысого из Квартала и для Кима шьет:

Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 7651

показати весь коментар
19.12.2019 20:50 Відповісти
Святий Миколаю! Пошли Україні президентом назад Порошенка, а Зеленського забери собі в олені.
показати весь коментар
19.12.2019 20:51 Відповісти
В торбу. І подари назад Коломойському.
показати весь коментар
19.12.2019 21:02 Відповісти
Та ти що?! Уявляєш куди приїде Святий Миколай якщо у нього буде ЛОХ в оленях?!
показати весь коментар
19.12.2019 21:13 Відповісти
!!!
показати весь коментар
20.12.2019 08:30 Відповісти
І шо? Діткам полегшало
показати весь коментар
19.12.2019 20:52 Відповісти
Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 8869
показати весь коментар
19.12.2019 20:53 Відповісти
Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 862
показати весь коментар
19.12.2019 20:59 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2019 21:04 Відповісти
😂🤣😂🤣😂👍
показати весь коментар
19.12.2019 21:15 Відповісти
Одни петики в комментах, а комменты как на подбор. Ничего нового словом.
Надо будет завтра спросить у своих на работе кто с Боярки, как там всё было.
показати весь коментар
19.12.2019 20:56 Відповісти
- Коррупцию победили?
- Победили!
- Барыг прогнали?
- Прогнали!
- Никто не ворует больше?
- Никто!
- А где тогда деньги?!
- Хз))))00)0)0)))
показати весь коментар
19.12.2019 20:57 Відповісти
Сам себя спросил, сам себе ответил...
показати весь коментар
19.12.2019 21:01 Відповісти
Причина пустой казны, по мнению Гончарука- это "не идеально спроектированный бюджет 2019", который, кстати, был принят с профицитом. Но не в него не внесли гулянки Вовы по Парижам, броне-окна, личные дороги и повышение зарплат вовиным друзьям до сотен тысяч
показати весь коментар
19.12.2019 21:03 Відповісти
Тут как бы тема о Зеленской и Скалецкой и о их визите в больницу в Боярку. Бюджет это немного другое, не находите?
показати весь коментар
19.12.2019 21:05 Відповісти
"Нада проста перестать варавать"
показати весь коментар
19.12.2019 21:08 Відповісти
И кого своровали?Зеленскую или Скалецкую?
показати весь коментар
19.12.2019 21:10 Відповісти
Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці - Цензор.НЕТ 3357
показати весь коментар
19.12.2019 21:14 Відповісти
Ти краше поясни тут людям - Куди Вофка Зєбіл разом з "слугами урода" державні кошти з державного бюджету протринькав?
показати весь коментар
19.12.2019 21:11 Відповісти
Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці - Цензор.НЕТ 7360
показати весь коментар
19.12.2019 21:13 Відповісти
і сєпарського моста в Золотому теж в бюджеті не було.....але найбільша помилка цих придурків - забава з облігаціями займу і падіння курсу долара....експортери не виживуть
показати весь коментар
19.12.2019 21:09 Відповісти
В бюджете 2019 были заложены средства для:
- строительства амбулаторий, больниц, программы "Доступные лекарства", развития мед ВУЗов, телемедицины, повышения зарплат медработникам; - повышения пенсий и соцвыплат, в т.ч по больничным;
Зеленская и Скалецкая посетили детскую больницу в Боярке - Цензор.НЕТ 5289 - строительства школ, дорог, развития инфрастр
показати весь коментар
19.12.2019 20:56 Відповісти
Шо,журналистам больше писать не о чем ?
показати весь коментар
19.12.2019 20:57 Відповісти
Зара розжену "зраду"
Шо ж це коїться? Невже в бюджеті все настільки пагано, що навіть не вистачило придбати матеріалу на штани для "першої леді", а вистачило лише на спідницю? Ой, "бяда-бяда-огорчение!" (с) м/ф
показати весь коментар
19.12.2019 21:01 Відповісти
Всьо під контролем. Каканомісти працюють
показати весь коментар
19.12.2019 21:09 Відповісти
Ваш преЗЕрватив здується при першому наступі москалів на Сході. І чим вам Порох був поганий?
показати весь коментар
19.12.2019 21:07 Відповісти
Нікому не цікавий дешевий балаган з клоунами і клоунессами. Одним словом - зє-мерзота 🐸
показати весь коментар
19.12.2019 21:07 Відповісти
Два дебила. Впрочем они волде и разные, дебили, но оттенок у них один- зеленый.
показати весь коментар
19.12.2019 21:08 Відповісти
Тур по місцям "легендарної слави жидобільшовизму" - "Боярська вузькоколійка - дрова для Києва!" - "пророк" Микола Островський там осліп, а ці бабехи чомусь хотіли "прозріти"... От дурепи...
показати весь коментар
19.12.2019 21:19 Відповісти
Зрада дня! Агов, уси на Майдан!!
показати весь коментар
19.12.2019 21:20 Відповісти
А ти до психіатра.
показати весь коментар
19.12.2019 21:23 Відповісти
Ты против Майдана? А на Ростов не пора ли тебе к твоему бате?
показати весь коментар
19.12.2019 21:25 Відповісти
Раз лікар тобі сказав до психіатра, значить до психіатра. І нічого тут носом бульки пускати
показати весь коментар
19.12.2019 22:09 Відповісти
Кого ты тут считаешь лекарем? Абу или 30 серебрянников?
показати весь коментар
19.12.2019 22:12 Відповісти
За что ты так не любишь Майдан, Свободу и Европейский выбор?
показати весь коментар
19.12.2019 22:13 Відповісти
Опять барига приехал пиарица за бюджетные деньги!!! А не.... постойте.это уже не барига...а кто же это такой????
показати весь коментар
19.12.2019 21:27 Відповісти
большинство местных депутатов либо от петьки, либо от жульки. Про мэров вообще помолчу. Но виноват во всем Зеленский!
показати весь коментар
19.12.2019 22:14 Відповісти
Ну так иди нс Майдан, как ты выше написал.
показати весь коментар
19.12.2019 22:21 Відповісти
Я уже там! Голосю! Только нарид инертный, когда слышит, что я против Зеленского бить собирается!
показати весь коментар
19.12.2019 22:25 Відповісти
Не, ну к мальчикам в трусиках, это ж святое дело.
показати весь коментар
19.12.2019 21:37 Відповісти
Молодець 1 Леді!
Не те що мародерова - із мальдів і балів не вилазило
показати весь коментар
19.12.2019 21:47 Відповісти
чому, вона ще борщ варила, гречку з котлетою, військових на камеру особисто барига пригощав! І взагалі, не потрібно свою нікчемність проектувати на дружин ненависних легітимних!
показати весь коментар
19.12.2019 21:55 Відповісти
Ай какофф маладец! Ну хоть обдовбаний в хлам по фонтанам не гасав і на тому зашибісь! Дітворі не казав ..убєрі ігрушку..мнє 42 года і я нєлох какойта..
показати весь коментар
19.12.2019 22:09 Відповісти
Советский цирк конечно самый лучший в мире
Интересно а траву покрасили в белый цвет имитируя зиму или нет ?
А как ****** мозг всем десятками подготовительный комиссий
показати весь коментар
19.12.2019 22:12 Відповісти
И рассказала, что деньги на их лечение украл ее муж?
показати весь коментар
19.12.2019 22:38 Відповісти
Нехай в Охматдит краще поїдуть.Там дитячого хірурга посадили,можуть спробувати операції дітям зробити в якості подарунка,або хоча б пояснити,чому лікар їх не рятує,а в тюрмі сидить.
показати весь коментар
19.12.2019 23:28 Відповісти
ьлд как вы совковое блювотино задрало!
показати весь коментар
19.12.2019 23:36 Відповісти
https://twitter.com/sviritat tatyana mariupol‏ @sviritat

А знаете где сейчас Ольга Богомолец?
Начмед в военном госпитале, в Мариуполе. Лекции читает для врачей, которых сгоняют добровольно- принудительно. В военной форме ходитВ шахматном клубе проводила лекции
показати весь коментар
19.12.2019 23:38 Відповісти
https://twitter.com/zabugina zabugina‏ @zabugina 1https://twitter.com/zabugina/status/1207589250566373376 2 часов назад
В этой форме? В которой в 2009 году принимала участие в реконструкции первого дня войны, на тот момент "ВОВ".
Коллега Гиркина и историка-расчленителя Соколова по части хобби

Зеленська і Скалецька відвідали дитячу лікарню в Боярці - Цензор.НЕТ 5428
показати весь коментар
19.12.2019 23:38 Відповісти
Молодцы, всё правильно. Надо ещё дурдом посетить, там фабрика соевых тролей. К ним тоже нужно проявить жалость и милосердие, всё-таки больные люди.
показати весь коментар
20.12.2019 00:06 Відповісти