6305 відвідувачів онлайн
18 967 33

Автобус із пасажирами обстріляли у Львові

Автобус із пасажирами обстріляли у Львові

Невідомий вистрілив по автобусу з пневматичної зброї. Постраждалих немає. Поліція розшукує стрільця.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на відділ комунікації поліції Львівської області.

"Сьогодні, 21 грудня, до поліції надійшло повідомлення про те, що близько 7:35 на проспекті Червоної Калини у Львові в пасажирський автобус було здійснено постріл", - йдеться в повідомленні.

На місце відразу прибула слідчо-оперативна група. Поліцейські з'ясували, що постріл було здійснено з пневматичної зброї. Кулька потрапила в бокове вікно автобуса.

"Правоохоронці проводять комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення особи зловмисника, вирішується питання правової кваліфікації події", - додали в поліції.

Топ коментарі
+8
Отето событие. А у нас из рогатки фонарь на столбе разбили.
показати весь коментар
21.12.2019 12:58 Відповісти
+7
Зависимость от лайков у зебила, видно же)
Куда не зайдешь он в первых рядах пишет пишет какой нить абырвалг
показати весь коментар
21.12.2019 12:54 Відповісти
+6
Пишите статью о теракте.
показати весь коментар
21.12.2019 13:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зависимость от лайков у зебила, видно же)
Куда не зайдешь он в первых рядах пишет пишет какой нить абырвалг
показати весь коментар
21.12.2019 12:54 Відповісти
хулиганы
показати весь коментар
21.12.2019 12:45 Відповісти

Автобус із пасажирами обстріляли у Львові - Цензор.НЕТ 966
показати весь коментар
21.12.2019 12:51 Відповісти
Автобус із пасажирами обстріляли у Львові - Цензор.НЕТ 3677
показати весь коментар
21.12.2019 12:49 Відповісти
А, если бы пульнули из рогатки или плювачки, то заголовок был бы тоже "Обстреляли!!!"?

В страшное время живем - автобусы среди бела дня обстреливают из таких страшных приспособлений...
показати весь коментар
21.12.2019 12:57 Відповісти
Отето событие. А у нас из рогатки фонарь на столбе разбили.
показати весь коментар
21.12.2019 12:58 Відповісти
Пишите статью о теракте.
показати весь коментар
21.12.2019 13:01 Відповісти
Стопитсот процентов ....теракт хоплофилы организовали.Пришла пора унеможливлівать навіть саму можливість для правопорушень ...Клавана геть -пэцю на царство?
((
показати весь коментар
21.12.2019 15:48 Відповісти
Новость супер,а у моего соседа кот обосрал подъезд тоже новость.
показати весь коментар
21.12.2019 13:02 Відповісти
Ну звичайно зебільний, для тебе це не новина, ось коли помилувані клюваном бамбасські сепари стрілятимуть з бойової зброї в мирному місті - для тебе це теж новиною не буде? Виродки зелені ... мля.
показати весь коментар
21.12.2019 18:34 Відповісти
21.12.19 12:38 Автобус с пассажирами обстреляли во Львове.
https://images.cnscdn.com/images/6/6/0/d/660dbe898d332326799842d52a107e29/original.jpgНеизвестный выстрелил по автобусу из пневматического оружия.

Може якось обережніше з заголовками?
А то коли гине українский воїн на фронті, так то: « прєкращеніє самостоятєльной жизнєдєятельності от полученной травми.» А як якесь пяне бидло стрельнуло з пневматика: то: «обстрєлялі автобус» ...
показати весь коментар
21.12.2019 13:06 Відповісти
"На місце відразу прибула слідчо-оперативна група"..) - везёт львовянам.. если полицаи не врут..

у нас недавно на дачах, в Киеве, обнаруженных в пустой даче злоумышленников, вечером обложили пожилые "наблюдатели" и вызвали полицию Авакова - те приехали через полтора часа, когда в абсолютной темноте грабители дач спокойно выскользнули незаметно для активистов-соседей..
показати весь коментар
21.12.2019 13:10 Відповісти
На тому Сихові постійно якісь терористичні акти...То бзднуть в маршрутці,то наригають,а тепер от обстріляли з воздушки...Ще Скрябін дуже так делікатно співав - "Сихів - Сихів в автобусі надихав"...Це добре,що Цензор так за тим усім пильнує...
показати весь коментар
21.12.2019 13:29 Відповісти
Путин прикрати, что ты делаешь!
показати весь коментар
21.12.2019 13:58 Відповісти
А если бы неизвестный наср@л перед маршруткой, ему можно было бы пришить лжеминирование...
показати весь коментар
21.12.2019 14:55 Відповісти
Проспект "Красной Калины" у Львові?. А можливо Червоної калини?
показати весь коментар
21.12.2019 15:10 Відповісти
Хоплофобы вы где ? автобус из рогатки дебил расстрелял ! А где гофно ? Где страсть ? Где вентилятор?!
показати весь коментар
21.12.2019 15:44 Відповісти
Дебіл - натуральний.
показати весь коментар
21.12.2019 18:37 Відповісти
https://varta1.com.ua/u-lvovi-obstrilyaly-kameru-videonaglyadu/ У Львові обстріляли камеру відеонагляду

https://varta1.com.ua/u-lvovi-obstrilyaly-kameru-videonaglyadu/ Львівська міська рада проводить заходи для забезпечення безпеки мешканців і зменшення кількості злочинних ситуацій. Одним із заходів є встановлення по місту камер відеонагляду. Так, цього року за кошти бюджету міста було встановлено 520 камер.

https://varta1.com.ua/u-lvovi-obstrilyaly-kameru-videonaglyadu/ Про це інформує Львівська міська рада Однак сьогодні, 21 грудня, було зафіксовано пошкодження відеокамери на виїзді зі Львова (Рясне) - камеру обстріляли бойовими патронами.

==================================================
Сєпари з Банкової розхитують Зехідну Україну
показати весь коментар
21.12.2019 16:48 Відповісти
Запретить пневматическое оружие! А то все друг друга перестреляют!
показати весь коментар
21.12.2019 16:49 Відповісти
Та воздух уже сразу запретить, чтоб долго не мучиться.
показати весь коментар
21.12.2019 18:34 Відповісти
Запрпетить усе нахъ ! Разрешить усе токо муртазам аваковским ....и пецькиным болванам ряженым . Народ Украинский -то терпилы , пусть же терпят ....если им нравится . Аминь !
показати весь коментар
21.12.2019 19:06 Відповісти
По ходу им и так всё разрешено... вот только нам ещё не всё запретить успели, недоработка...