5103 відвідувача онлайн
11 116 48

Жінку-військовослужбовця побили на Одещині: Загороднюк взяв справу під особистий контроль

На території однієї з військових частин Одеської області побили жінку-військовослужбовця. Міністр оборони України Андрій Загороднюк взяв справу під особистий контроль.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Щойно мені стало відомо про факт побиття жінки-військовослужбовця в одній із військових частин в Одеській області", - йдеться в повідомленні.

За словами Загороднюка, з робочим візитом в Одесі перебуває його заступник Іван Руснак, який розбирається з ситуацією на місці.

Паралельно Військова служба правопорядку проводить службове розслідування і надає відповідні матеріали до Військової прокуратури.

"Справу беру під особистий контроль. Деталі повідомлю після того, як з'ясую всі подробиці", - підсумував міністр.

Жінку-військовослужбовця побили на Одещині: Загороднюк взяв справу під особистий контроль 01

Топ коментарі
+24
на территории части....может бабовщина
показати весь коментар
25.12.2019 17:35 Відповісти
+5
А если бы избили просто женщину не военнослужащую, то тогда это дело можно было бы похоронить в архивах мусарни?!
Шо *** вы делаете, дИбилы?! Вы своими акцентами и "избранностью" военнослужащих восстанавливаете общество против военнослужащих, атошников и волонтёров.
Эта братия не однородна. Там есть разные люди: и чистые воины света, и разная уголовная шлаюпонь. Нельзя их выделять перед всеми нами. Бо иначе мы их скоро просто всех возненавидим. Вспомните афганцев...
показати весь коментар
25.12.2019 17:51 Відповісти
+5
Добре те, що на відміну від Мордорських звичаїв все негативне приховати, в Україні подібні випадки не лягають "під килим", а відверто повідомляються суспільству. Що в черговий раз підтвержує схильність українців до європейського напрямку розвитку з повагою до кожної особистості, а не азіатського де людина лише нікчемний гвинтик у машині тоталітаризму.
показати весь коментар
25.12.2019 17:52 Відповісти

Завантаження...