6192 відвідувача онлайн

Процесу об'єднання з ПЦУ немає, - глава УГКЦ Святослав

Процесу об'єднання з ПЦУ немає, - глава УГКЦ Святослав

Процесу об'єднання Української греко-католицької церкви і Православної церкви України поки не відбувається.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода", про це заявив глава УГКЦ Святослав.

"Процесу об'єднання немає. Він не йде. Сьогодні, коли йде про ПЦУ, про її входження в співпричастя з іншими помісними православними церквами. І це є її пріоритетом. Між нами є поки обмін деклараціями про готовність опрацьовувати дорожню карту", - сказав глава УГКЦ.

Нагадаємо, раніше предстоятель ПЦУ Епіфаній заявив, що об'єднання ПЦУ і УГКЦ теоретично можливе.

Топ коментарі
+16
Нічого. Головне, що дорожня карта, Українська. А не тропа козломордих.Процесса объединения с ПЦУ нет, - глава УГКЦ Святослав - Цензор.НЕТ 9064А не тропа козломордих.
показати весь коментар
25.12.2019 18:54 Відповісти
+12
Ти хоч розумієш, що написав? 😁 УГКЦ - це не самопроголошеної общини, які на Закарпатті є одні, а у ґюЛьвівській області - інші. Це єдина Церква, яка має відгалуження у Франції, наприклад (митрополит о. Борис Гудзяк), у Чехії, де їм віддали один з головних і найкрасивіших храмів Собор святого Віта, у Бразилії, США, Канаді та інших країнах, де є українська діаспора. І головою УГКЦ є блпженнійший Св'ятослав (Шевчук). А верховним ієрорхом є Папа Римський. Тому те, що ви написали - повна дурня.
показати весь коментар
25.12.2019 19:07 Відповісти
+9
Подписание Берестейской уния было историческим событием, что позволило уйти от влияния польских католиком и московских православных в ВКЛ...
показати весь коментар
25.12.2019 18:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Краще бути під папою Римським ніж під українським митрополитом.Та і канони не дозволяють.
показати весь коментар
25.12.2019 18:52 Відповісти
Вірні ПЦУ ходять в храми в УГКЦ, так відбувається об'єднання церков на місцевому рівні! Як казав блаженнійший Любомир Гузар, ми не різнимося вірою, ми різнимося богословієм! Українська православна (грецька) церква має бути об'єднаною і на рівні прихожан цей процес вже почався і його вже не зупинити! Поки верхи ще вичікують, низи вже об'єднуються!
показати весь коментар
25.12.2019 20:31 Відповісти
історію спарш зародженя УГПЦ вивчи , " канонічний
показати весь коментар
25.12.2019 21:44 Відповісти
Очень зря, что нет. Не хватает Святославу мудрости. Порулить хоцца...
показати весь коментар
25.12.2019 18:53 Відповісти
Подписание Берестейской уния было историческим событием, что позволило уйти от влияния польских католиком и московских православных в ВКЛ...
показати весь коментар
25.12.2019 18:58 Відповісти
люто нєістово плюсую
показати весь коментар
25.12.2019 20:42 Відповісти
Нічого. Головне, що дорожня карта, Українська. А не тропа козломордих.Процесса объединения с ПЦУ нет, - глава УГКЦ Святослав - Цензор.НЕТ 9064А не тропа козломордих.
показати весь коментар
25.12.2019 18:54 Відповісти
А почему грекокатолики Украины (закарпатские и львовские) не обьединятся сами между собой? Бабло?
показати весь коментар
25.12.2019 18:56 Відповісти
Ти хоч розумієш, що написав? 😁 УГКЦ - це не самопроголошеної общини, які на Закарпатті є одні, а у ґюЛьвівській області - інші. Це єдина Церква, яка має відгалуження у Франції, наприклад (митрополит о. Борис Гудзяк), у Чехії, де їм віддали один з головних і найкрасивіших храмів Собор святого Віта, у Бразилії, США, Канаді та інших країнах, де є українська діаспора. І головою УГКЦ є блпженнійший Св'ятослав (Шевчук). А верховним ієрорхом є Папа Римський. Тому те, що ви написали - повна дурня.
показати весь коментар
25.12.2019 19:07 Відповісти
Мукачівська греко-католицька єпархія - утворена 19 вересня 1771 папою Климентом XIV. Є окремою «Церквою свого права» («sui juris»), має автономний статус, не підпорядковується Главі УГКЦ. Її окремішній статус історично обумовлений існуванням у відмінних політичних умовах, ніж решта греко-католиків України.
показати весь коментар
25.12.2019 19:17 Відповісти
Переписав з Вікіпедії? 😁 Справа в тому, що Мукачіяська єпархія стала українською л ше у 1946-му році. А до того вона була Чехословацької, далі - угорською, а до того - ще якоюсь. Ця єпархія зочпюа географічно і є українською, до складу УГКЦ не входила і не входить. АЛЕ!!! ці іеркаюви єдині у Жвзаристійному служінні і верховним ієрарзом дл, обидвох є Римський Папа. Тому об'єднуватися їм і не потрібно. 😁
показати весь коментар
25.12.2019 19:37 Відповісти
Угу упцмп и пцу тоже украинские в названиях и че? И главный поп у них тоже как бы в Константинополе. Так что еще раз спрошу почему закарпатские униаты не хотят с львовскими униатами соединятся, но почему то униаты хотят соединятся с православными?
показати весь коментар
25.12.2019 19:49 Відповісти
Неправильно.😁 У православ'ї ґКонмтантинопольський патріархат - перший серед рівних, тому, що є материнською церквох для інших. Але патріарх керує лише своїм куцим патріархатом. Він не бере участі ні у призначенні, ні у затвердженні патріархів інших патріархатів. Правда, ПЦУ формально взрюодить у Константинопольський патріархат. І глава ПЦУ ЗАТВЕРДЖУЄТЬСЯ ПАТРІАРХОМ Константинополя, як скажімо Св'ято лав - Римським папою. Архієпископ Мукачівський також ЗАТВЕРДЖУЄТЬСЯ Римським папою, як і Св' ятослав. Св'ятослав і Мілан Шашік - як рвюідні брати, у яких один батько Франціск. Вони і так є однією сім'єю. А православні - то вже інша родина, батько яких помер а брати-патріархати рівні між собою. Так зрозуміло?
показати весь коментар
25.12.2019 20:04 Відповісти
Шо зрозуміло? В Украине две униатские церкви и две православные. У одних главный поп в Стамбуле у других в Риме. И один из униатских попов говорит попу православному: А давай обьединимся, а тот типа ломается и не особо хочет. Вот теперь и вопрос почему этот униатский поп не предлагает другому униатскому попу тоже самое? Так зрозуміло?
показати весь коментар
25.12.2019 20:09 Відповісти
Неправда! 😁 У одних православних - голова у Москві, в інших - у Стамбулі. І ці голови є між собою конкурентами-суперниками. А дві уніатські суперниками не є і керують я одним ієрархом - Римським Папою. Як не розбираєтесь у чомусь - не коментуйте. 😁
показати весь коментар
25.12.2019 20:16 Відповісти
П если стамбульский поп скажет а давай еще одну церковь православную-закарпатскую организуем. Ну они тоже типа не соперники будут. Да?
показати весь коментар
25.12.2019 20:22 Відповісти
З ким і кому? Читайте уважно: УГКЦ об'єднує УКРАЇНЦІВ. В інших країнах - діаспору. Українську. Служба править я українською. Мукачівс ка єпархія об'єлнує близько 1,5 мільцюцона прихожан, основна маса яких - словаки. Є ще угорці і хорвати. Тому ця церква українська лише номінально, бо історичний центр Мукачеве знаходиться зараз на території України, а найбільше приходів у Словаччині. І Служба правиться словацькою у Словаччині, угорською в Угорщині, Хорватською в Хорватії і англійською у Піттбурзі. Ця церква НЕ Є І НЕ МОЖЕ БУТИ конкурентом національній УГКЦ.
показати весь коментар
25.12.2019 20:33 Відповісти
А то упцмп обьеднуе кацапив. Тада ясно. И мукацевска церковь не УКРАИНСКАЯ. Во как😷. Геть угорских попив.
показати весь коментар
25.12.2019 20:46 Відповісти
Скільки вам років? 😁 Як може бути українською церква, яка не відправляє Службу українською? І керує якою слвак Мілан Шашік? І більшість приходів якої знаходиться за межами України, як і подавляючв більшість вірних? І як можна назвати українською церкву, яку навіть судовим рішення, м зобов'язали використовувати справжню назву РПЦ? Москва - це місто в Україні? Московський патріархат - це українська церква? 😏
показати весь коментар
25.12.2019 20:54 Відповісти
стамбульский нуну кацап ты разберись с вашими главами беспопвскими поповскими старого обряду и прочими хлыстами со скопцами
показати весь коментар
25.12.2019 20:55 Відповісти
Махатма Ганди: У Бога нет религии…
Мы напрочь забыли, для чего живём. И даже не догадываемся, что пришли на Землю с одной единственной задачей - обрести счастье!

У Бога нет религии… А ещё у Бога нет канонов, пяти столпов и правила не носить цветастую одежду. Ему всё равно едим ли мы яблоки до Спаса, готовим ли молоко и мясо на разных плитах и принимаем ли пищу в светлое время суток во время рамадана. Он не требует читать намаз, совершать обрезание и верить в то, что мир основан на страдании. Ему не нужен наш двухнедельный пост, постное лицо и вырезанная дыра в районе сердца в знак скорби за усопшими. Всё это придумали сами люди: слепили богов, нарисовали иконы и нанесли на белый камень орнаменты. Столетиями вели религиозные войны, уничтожали рыжеволосых женщин и тех, кто думал иначе. Написали сотни книг, разработали тысячи правил и ограничений. Осудили всех, кто не выполняет «Миквэ», не молится за умерших, на манер протестантов и не признает литургии. И ничего за 2000 лет не изменилось. Мы изучили языки, пользуемся телефоном, разработали умные палочки для еды и храним пуповинную кровь, но продолжаем убивать, грабить, врать и ненавидеть, невзирая на Иисуса, Кришну, Мухаммеда и Будду. Мы ссоримся на улицах и в вагонах метро. Имеем сотни врагов и половину друга. Играем в прятки и подделываем голоса. Носим маски и искусственные клапаны. И напрочь забыли, для чего живём, дышим и сцеживаем молоко. И даже не догадываемся, что пришли на эту Землю с одной единственной задачей - обрести счастье!

Махатма Ганди
😇
показати весь коментар
25.12.2019 18:57 Відповісти
Если есть верующие люди, то есть и те, кто через веру хотят исказить понимание ценностей и попытка игнорировать это только на руку Кремлёвской ПЦ, в нашем случае...
показати весь коментар
25.12.2019 19:02 Відповісти
Не манипулюй..
😇
показати весь коментар
25.12.2019 19:04 Відповісти
Манипулирует то, кто пытается сделать вопрос религии малозначительным в противостоянии паРаше...
показати весь коментар
25.12.2019 19:07 Відповісти
Я-АТЕИСТ..
😇
Бог - честь, совесть, порядочность..
У НАС, ВСЕХ!!
Почти 12 заповедей...
Но есть еще одна, не упоминаемая, НЕ
БОЙСЯ !!
😇
показати весь коментар
25.12.2019 19:11 Відповісти
Конечно - атеист, если не веришь заповеди - не лги (не искажай правду). Наверно потому ты - убеждённый атеист?
показати весь коментар
25.12.2019 19:17 Відповісти
Если найдется такой человек, пусть он бросит камень в меня я ему не завидую.
😇
показати весь коментар
25.12.2019 19:22 Відповісти
«Не верь, не бойся, нє просі», це «заповіді» УРОК.
показати весь коментар
25.12.2019 20:58 Відповісти
а если с гвоздики забубеню
показати весь коментар
25.12.2019 21:00 Відповісти
Спробуй..
показати весь коментар
25.12.2019 21:08 Відповісти
Да, золотые слова!
показати весь коментар
25.12.2019 20:28 Відповісти
Церкви в Украине- это акционерные общества, забудь про объединения
показати весь коментар
25.12.2019 18:58 Відповісти
Життя заставить, раніше чи пізніше...
показати весь коментар
25.12.2019 19:01 Відповісти
Пока ходят в церковь, то нет ничего для Украины важнее Томоса...
показати весь коментар
25.12.2019 19:08 Відповісти
Цей коментатор - провокатор, тому не відповідай йому.
показати весь коментар
25.12.2019 19:12 Відповісти
На такие комментарии необходимо отвечать, т.к. именно такие вывернули неокрепшие от умственной работы мозги зебов...
показати весь коментар
25.12.2019 19:15 Відповісти
Відповідь очікуєма..
😇
показати весь коментар
25.12.2019 19:18 Відповісти
Смешно! Бог и термос - разные понятия. Термос - от людей! И его важность важна лишь для людей.
показати весь коментар
25.12.2019 20:17 Відповісти
Своя рубашка ближе к телу, боролся с вами Иисус, но не преуспел...
показати весь коментар
25.12.2019 19:40 Відповісти
А табачек врозь!

Мне нравится Наполеон который гонял Папу, что тот убегал задравши рясу,а потом сам приехал его короновать...
показати весь коментар
25.12.2019 19:43 Відповісти
500 лет, как ордынская мокша присваивает украинскую историю, украла митрополита киевского, признанного Константинополем, самовысвятила свою рпц. И продолжает гадить. Но история расставит все по своим местам местам☝️☝️☝️. ПЦУ получило томос и признание 2 самых крупных патриархатов, мы движемся медленно , но верно.
Прочее - от лукавого и мокшанско-
)(уйловских ботов☝️☝️☝️
показати весь коментар
25.12.2019 19:48 Відповісти
все правильно -ніяких "обєдіненій" грекокатолицький Бог в синіх штанах.а ПЦУшний в червоних.... дебіли попівські!
показати весь коментар
25.12.2019 20:09 Відповісти
Не треба ніяких об'єднань недокатоликів і православних, недокатолики з часом може нарешті зрозуміють що їм простіше стати католиками і лишити православних у спокою...
показати весь коментар
25.12.2019 20:09 Відповісти
А чим ми, грек католики, їх мучимо?
показати весь коментар
25.12.2019 20:27 Відповісти
Я казав спокій, лишіть у спокою зі своїми ідеями про об'єднання, об'єднайтеся з католиками без усіляких "грек"...
показати весь коментар
25.12.2019 20:52 Відповісти
В Тернопольской области многие приходы грекокатоликов уже перешли в ПЦУ.
показати весь коментар
25.12.2019 20:43 Відповісти
де про це можна почитати
показати весь коментар
25.12.2019 20:49 Відповісти
Можно приехать, например, в с.Окопы (недалеко от Камянца-Подольского), где грекокатолическая церковь существовала даже в подполье, и убедится.
После того, как грекокатолическая церковь поддержала на выборах Зеленского, громада ушла в полном составе в ПЦУ.
показати весь коментар
25.12.2019 20:52 Відповісти
дуже хочу сподіватись що це одиничний випадок
показати весь коментар
25.12.2019 20:59 Відповісти
Ну, в г.Борщев (райцентр этого села), народ тупо перестал ходить в одни храмы и пошел в другие. Там храмов до 10 и переходить всей громадой не стали.
Можно видеть сколько людей на утренней в одной и другой церкви в центре города, поскольку они в 200 метрах друг от друга.
показати весь коментар
25.12.2019 21:03 Відповісти
ну що ж їх справа. я швидше взагалі перестану ходити в церкву ніж залишу УГКЦ
показати весь коментар
25.12.2019 21:08 Відповісти
Портрет Коломойского в иконостасе имеется?
показати весь коментар
25.12.2019 21:12 Відповісти
я порохобот зі стажем мені портрет коломойші хіба що разом з ****** на туалетному папері
показати весь коментар
25.12.2019 21:16 Відповісти
Ну, когда глава церкви является хранителем общака Путина, а местный патриарх Святослав и сам агитирует за Зеленского, зачитывая тезисы Бигуса и Садового, и циркуляры священникам рассылает, какой же порохобот будет ходить в эту церковь?
показати весь коментар
25.12.2019 21:23 Відповісти
Святослав якраз агітував за пороха
у вас недостовірна інформація
показати весь коментар
25.12.2019 21:33 Відповісти
Вот только не надо мне сказки рассказывать, я в этом вопросе отлично ориентируюсь.
Он, правда потом покаялся и извинялся, но во время выборов тупо агитировал против и циркуляры разослал.
показати весь коментар
25.12.2019 21:36 Відповісти
на літургії на проповіді нам ті циркуляри зачитує ксьондз і за кого агітувалося я добре пам*ятаю.
ну і ось пруф від пороха.
так що це я вас наполегливо прошу не розказувати мені байки

Процесу об'єднання з ПЦУ немає, - глава УГКЦ Святослав - Цензор.НЕТ 8325
показати весь коментар
25.12.2019 21:42 Відповісти
В УГКЦ никогда священнослужителей ксензами не называли.
Вы точно ходите в УГКЦ?
А благодарность только показывает, что Порошенко культурный человек и не держит зла.
А за кого агитировало УГКЦ - не вам мне рассказывать. У меня половина родни каждое воскресенье посещает патриарший собор, а вторую половину я таки убедил, что лучше найти себе что то более достойное.
УГКЦ умерла вместе с Гузаром.
Святослав - наивный, примитивный человечек и недостоин своего звания.
показати весь коментар
25.12.2019 21:52 Відповісти
1 ходжу в УГКЦ
2 всі старі люди кажуть ксьондз і я так кажу але швидше по-приколу
3 Святослав підтримував пороха про що свідчить і агітація за пороха

https://zaxid.net/glava_ugkts_pered_viborami_zaklikav_molod_ne_perehoditi_na_bik_nashogo_protivnika_n1479444
і вівдвідини пороха богослужень в ПЦУ і УГКЦ
https://prm.ua/velikodnye-bogosluzhinnya-za-uchasti-prezidenta-petra-poroshenka-i-pershoyi-ledi-marini-poroshenko-translyatsiya/
4 в мене не лише ціла рідня а навіть і я особисто ходжу і знаю за кого агітували в УГКЦ
5 ваше "мнєніє" про Святослава нікого не цікавить від слова "ваапщє"
показати весь коментар
25.12.2019 22:11 Відповісти
не пались кац пиши відразу - західну віддати польщі
показати весь коментар
25.12.2019 20:45 Відповісти
Наверное Москва запрещает что то самостоятельно делать в Украине нашей власти и духовенству.
показати весь коментар
25.12.2019 20:19 Відповісти
сначала об'єднати всіх православних тра в помісну, а потім всьо остальнойє
показати весь коментар
25.12.2019 20:44 Відповісти
Винести на всенародний реффірендум!
показати весь коментар
25.12.2019 20:46 Відповісти
******* ))) Там власть над мозгами и распределение финансовых потоков...С каких это пор паства=овцы определяла кто пастух и кто будет их стричь... ))))
показати весь коментар
25.12.2019 20:50 Відповісти
Сарказм зашкалив. Я ще із далекого 1991р. памятаю як патріархи завіряли в швидкой злукі конфесій.
показати весь коментар
25.12.2019 20:54 Відповісти
Теоретически в тоталитарном государстве возможно...когда вера в лидера государства и его авторитет выше чем у религиозных проповедников... тогда лидер государства может вызвать жрецов на ковер, и они в едином порыве запоют "слався наш царь" и сольются в экстазе))))
В орде в силу ее разнородности боялись так делать их просто заставили петь "Боже царя храни", а заставить сливаться побоялись в силу слишком большой территории кот. нужно было удерживать благодаря пропаганде лояльных жрецов...А вот на территориях до 1000 км в диаметре это можно...Но для этого нужно для начала заставить верующих и атеистов ходить в столовую и туалет строем
показати весь коментар
25.12.2019 21:05 Відповісти
для початку викиньте кацапський підархат з України
а потім будете дорожні карти малювати
показати весь коментар
25.12.2019 20:47 Відповісти
Кожна людина має право на віросповідання тієї релігії, яку вважає істинною та у тій формі, яку бажає мати за потрібне.
Єдине, що бентежить у історії з релігією в Україні, це бажання топ-політиків маніпулювати на темі віри, виставляючи себе у кращому світлі, як на міжнародній арені, так і на внутрішній. Простими словами, гра у показуху.
😇
показати весь коментар
25.12.2019 21:12 Відповісти
Процесса объединения с ПЦУ нет, - глава УГКЦ Святослав
Ну, ПЦУ это украинская церковь, для украинцев, а УГКЦ это церковь для неукраинцев, как церковь МП.
показати весь коментар
25.12.2019 21:30 Відповісти
значить ще гроші є в кремлі , кінчиться лаве і буде обєднання
показати весь коментар
25.12.2019 21:47 Відповісти
Святославу сняться лаври Гавриїла Костельника.
20 вересня 1948 р. у Львові на вул. Краківській за 10-12 м від свого будинку під час повернення із богослужіння з Преображенської церкви двома пострілами в потилицю із пістолета був убитий протопресвітер Г. Костельник. Убивця віком 22-23 років під час невдалої спроби втекти від переслідування покінчив життя самогубством.

УГКЦ церква після падіння більшовицької імперії не стала тією, якою вона була до ліквідації більшовиками. Це була церква яка проповідувала теологію визволення.
Теперішня УГКЦ - це іронія історії.
показати весь коментар
25.12.2019 21:52 Відповісти
Обидві церкви благодатні. Це не УПЦ МП.
показати весь коментар
25.12.2019 22:03 Відповісти
У гетьмана було обмаль часу перед відходом з Банкової і він не встиг розтлумачити як слід для чого він ліквідував УАПЦ і хто його надоумив це робити.
Зрозуміло, що нова церква взяла на себе немалу кількість не до кінця зрозумілих функцій, які свідчать про її клерикальну природу. Однією і, можливо, найбільш важливою з таких функцій є у вигляді мембрани з односторонньою провідністю грати роль м'якої прокладки між ортодоксальним азійським православ'ям і католицизмом, що в кінцевому підсумку має призвести до зникнення УГКЦ, як його східного форпосту.
показати весь коментар
25.12.2019 22:21 Відповісти
А Господи . Шарлатани . Та ви на календар людський не в змозі перейти , щоб Різдво Христове по людськи з усім світом св'яткувати . Об'єднуватися вони будуть . Ну от навіщо ця брехня . Пастор повинен йти по переду і вести за собою людей , а не казати , що вони не готові , плентатись позаду всіх і підбріхувати тихенько .
Люди вже цілими родинами переходять на святкування Різдва 25го грудня , а ви доки мордяку вином не залиєте в новорічну ніч , то вам і Різдво не Різдво . Встид би мали один з другим .
показати весь коментар
25.12.2019 23:13 Відповісти
Греко-католики это ни туда ни сюда.Нужно уже определяться с кем вы-с Украиной или с Римом
показати весь коментар
25.12.2019 23:29 Відповісти
Дурнику, а що Україна та Рим несумісні? Тебе в яких сранях-рязанях вистругали, недолуге?
показати весь коментар
26.12.2019 07:57 Відповісти
Материнская церковь для Киевской метрополии испокон веков была в Констанинополе ,а не в Риме.Учи историю,мудилко
показати весь коментар
26.12.2019 17:58 Відповісти
Материнская церковь для Киевской метрополии испокон веков была в Констанинополе



за цим до ПЦУ, свинособако.
показати весь коментар
26.12.2019 18:06 Відповісти
ПЦУ на данный момент единственная легитимная украинская церковь.Так что стухни, глупый козломордый
показати весь коментар
26.12.2019 22:34 Відповісти
Процесу об'єднання з ПЦУ немає, - глава УГКЦ Святослав - Цензор.НЕТ 4959
показати весь коментар
25.12.2019 23:40 Відповісти
Це і так зрозуміло.
А з ким мають нині об'єднуватись греко-католики? Адже на Україні фактично існує три церкви - УПЦ (МП), УПЦ (КП) і новостворена "УПЦ Стамбульського патріархату"..
показати весь коментар
26.12.2019 05:43 Відповісти
"У"ПЦ МП, придурку, це не церква, а філія москальського сатанату, що обов'язково буде вигнана з землі України-Русі.
показати весь коментар
26.12.2019 08:00 Відповісти
Скоріше вас продажних ублюдків порозганяємо по схронах.
показати весь коментар
26.12.2019 19:25 Відповісти
Що?Скрізь у світі УПЦ,тобто UOC-святкують Різдво Христове,а якась самозванна пцу нахраписто своє рило поросенкове ще й до греко-католиків встромляє.Але що поробиш,якщо ПетрилаЦуркаУркуна-це та,яку дьячок МП з 2009-го Петро Порошенко томпосом перекрасив,щоб з себе,чорта, зробити 8%-го ангела за накрадені у людей з 90-х статки.
показати весь коментар
26.12.2019 05:45 Відповісти