10356 відвідувачів онлайн
7 833 32

У Києві біля обмінника жінка зазнала поранення з травмата

У Києві біля обмінника жінка зазнала поранення з травмата

На проспекті Правди в Подільському районі Києва сталася стрілянина, внаслідок якої зазнала поранення жінка.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію Києва.

"У результаті інциденту на проспекті Правди зазнала поранення жінка. Постраждалій надається необхідна медична допомога... На місці події перебуває слідчо-оперативна група, яка встановлює всі деталі інциденту. Інформацію зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Подільського управління поліції", - сказано в повідомленні.

Інформація про подію надійшла правоохоронцям від лікарів.

Інтернет-видання "Київ оперативний" уточнює, що потерпілій близько 60 років. На ринку "Виноградар" невідомі під'їхали до пункту обміну валют на автомобілі, з якого вистрілили з травматичного пістолета в жінку, яка була поруч. Гумова куля влучила жінці в голову. Потерпіла жива, в даний час доставлена ​​в лікарню.

Топ коментарі
+6
Дурдом, вже майже як в Москві.
показати весь коментар
26.12.2019 18:11 Відповісти
+4
версія

https://twitter.com/DarkSoulsFan12 Психолог ДалайЛамы‏ @DarkSoulsFan12 https://twitter.com/DarkSoulsFan12/status/1209392069707542528 24 дек.

Теще вешают бесплатный газсчетчик. Теща не на субсидии.
Пришел на подхват. Теща ушла. Пришло три рыла. Посмотрели, грят - 600 грн.
Скуяле, спрашиваю. - Ну,тут геморно, а тут сложно.
Грю, ок, только ведомость или док дадите на подпись, что заплачено.
Неа, грят. - Послал нахер. Ушли.
Ща тёщо вернтся, прибьёт...
показати весь коментар
26.12.2019 18:11 Відповісти
+3
як добре, що ви не в Україні живете
показати весь коментар
26.12.2019 18:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Снова волонтёры?
показати весь коментар
26.12.2019 18:08 Відповісти
снова зебил ?
показати весь коментар
26.12.2019 18:10 Відповісти
*сарказм
показати весь коментар
26.12.2019 18:16 Відповісти
Нет, на этот раз кавалеры высших наград Украины
показати весь коментар
26.12.2019 18:10 Відповісти
як добре, що ви не в Україні живете
показати весь коментар
26.12.2019 18:11 Відповісти
Так в стране война как бы...
показати весь коментар
26.12.2019 18:18 Відповісти
как бы...
показати весь коментар
26.12.2019 18:21 Відповісти
Ну отож и как бы... То что Киев этого не ощущает, или ощущает только в таком виде то как бы проблемы Киева. Во время любой войны разгул преступности. Во время второй мировой тоже одни воевали а другие грабежами внутри страны занимались. Криминалу в принципе не по их понятиям было воевать и "работать" на государство.
показати весь коментар
26.12.2019 18:26 Відповісти
Хз как никто не воюет если каждый день раненные или убитые. А в Киеве бардак потому что власть и правоохранительная система давно срослась с криминалом. Некому короче с преступностью бороться. Ну а новая власть от войны ещё дальше от войны чем прошлая так как жили все эти годы в своём мире шоу-бизнеса, где каждый день только песни, пляски и юмор.
показати весь коментар
26.12.2019 18:35 Відповісти
и что кокретнее после 2014, ботик?? и из зарегистрированных травматов не слышно чтоб палили,ботик...
показати весь коментар
26.12.2019 18:25 Відповісти
Пока в лобешник курице безмозглой не попадет из "зарегистрированного", остатки мозгов ничего не воспримут...
показати весь коментар
26.12.2019 18:30 Відповісти
версія

Неа, грят. - Послал нахер. Ушли.
Ща тёщо вернтся, прибьёт...
показати весь коментар
26.12.2019 18:11 Відповісти
по счетчику будет дороже чем без. сразу тут https://www.plomba.net/ заказывай дубликаты по 500 грн шт.
показати весь коментар
26.12.2019 18:31 Відповісти
Дурдом, вже майже як в Москві.
показати весь коментар
26.12.2019 18:11 Відповісти
рузьге чурбан опять гуляет по Киеву
показати весь коментар
26.12.2019 18:12 Відповісти
В Киеве возле обменника женщина получила ранение из травмата - Цензор.НЕТ 8501
показати весь коментар
26.12.2019 18:16 Відповісти
А если бы декомунизировали проспект Правды, то никто бы не стрелял.
показати весь коментар
26.12.2019 18:18 Відповісти
да просто бы запутались, и в итоге кончился бензин, и никто бы не пострадал.
показати весь коментар
26.12.2019 18:52 Відповісти
случайно подъехали случайная тетя на случайную сумму...
но вообще сам факт дерзости должен быть наказан.
показати весь коментар
26.12.2019 18:23 Відповісти
Резиновая пуля попала женщине в голову. Пострадавшая жива... пощастило.

Цікаво, вона зараз оцінить те, що у Офісу ГПУ і Спецпрокуратури високі зарплати, чи вона зараз зустрінеться із рядовими прокурорами та ментами, яким її проблеми побоку?
показати весь коментар
26.12.2019 18:28 Відповісти
ви думаєте в таких ситуаціях дають оцінку прокурорам ?
показати весь коментар
26.12.2019 18:40 Відповісти
а куди вона дінеться? Коли справа перетвориться на вісяк, вона дасть оцінку усім.
показати весь коментар
26.12.2019 18:43 Відповісти
висяк там на 90%
показати весь коментар
26.12.2019 18:56 Відповісти
навєрно, бабка прийшла поміняти Франкліна. Чи вже і Гранта вихвачують за допомогою машини та пістолєта?
показати весь коментар
26.12.2019 18:29 Відповісти
Бабця онукові на пиво не дала...
показати весь коментар
26.12.2019 18:39 Відповісти
Как-то очень туманно все описано. Приезжает авто и из него стреляют не боевым по первой попавшейся женщине? Не верю! Наверняка там какая-то мутная предыстория, что-то мне подсказывает - пострадавшая не такая уж и случайная (и невинная).
показати весь коментар
26.12.2019 19:19 Відповісти
Ну так ЗЕ випускає даунбасєрів із тюрем, а їм тут постріляти в кайф
показати весь коментар
26.12.2019 20:53 Відповісти
Певно ті джігіти що Мустафу Наєма нагинали . Знають що їм ніфіга не буде .
показати весь коментар
26.12.2019 20:25 Відповісти
У Києві біля обмінника жінка зазнала поранення з травмата - Цензор.НЕТ 5052