11098 відвідувачів онлайн
5 098 68

"Укрзалізниця" придбає ще 40 локомотивів General Electric, - Кравцов

Про це в Facebook написав глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов, передає Цензор.НЕТ.

"Ми досягли згоди щодо реалізації наступного етапу придбання 40 локомотивів GE. Плануємо, що перші з них отримаємо вже в 2020 році", - написав він.

За словами Кравцова, підписаний тристоронній меморандум між "Укрзалізницею", Міністерством інфраструктури України і General Electric Transportation.

Зазначається, що новий рухомий склад поліпшить роботу на теплотязі і операційну діяльність компанії.

Глава "Укрзалізниці" нагадав, що перша партія з 30 локомотивів GE вже успішно працює, виконуючи майже 20% усієї вантажної роботи.

"За нашими підрахунками, в 2019 році тільки завдяки локомотивам GE ми заощадили на паливі близько 100 млн грн", - зазначив Кравцов.

Водночас, за його словами, локалізація виробництва вже на перших локомотивах GE повинна становити 15%.

Укрзалізниця придбає ще 40 локомотивів General Electric, - Кравцов 01

Топ коментарі
+8
Ой, ну правильно...молодцы... а то прежнее руководство приобрело и думало, что самые умные... не, зебильные последыши тоже не лыком шиты... а критиковали - так то для маскировки. Потому что омельян - очкарик...
показати весь коментар
30.12.2019 17:46 Відповісти
+4
Была сборка и сервис ДС3 от Siemens. И был инвестиционный проект сборочного производства Alstom
Нехватка локомотивов в 2014 году была примерно 1000 штук, и нельзя зацикливаться на одном производителе
показати весь коментар
30.12.2019 17:52 Відповісти
+4
Потому что рынок формируется только в условиях конкуренции. Монополия формирует только коррупцию
показати весь коментар
30.12.2019 18:29 Відповісти

Завантаження...