Албанія очолила ОБСЄ: Україна - один із головних пріоритетів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ОБСЄ.
Пост діючого голови регіональної організації безпеки обійняв прем'єр-міністр, міністр європейських та закордонних справ Еді Рама.
"Криза в Україні і довкола неї залишається найнагальнішою загрозою безпеки в Європі. Зусилля щодо врегулювання конфліктів будуть у центрі уваги албанського головування, оскільки неприпустимо, щоб затяжні конфлікти в нашому регіоні як і раніше забирали життя. ОБСЄ зарекомендувала себе як організація, яка не тільки може швидко почати роботу в зоні конфлікту, але іноді може зробити це там, де ніхто інший не в змозі", - сказав Еді Рама.
Зазначимо, в 2019 році в ОБСЄ головувала Словаччина.
Сосед малорос сегодня в 11 вечера прибежал праздновать лаптеногий новый год. Получил в е..ло. Обиделся и сказал шо скоро я буду сидеть на подвале Но мы ведь оба украинцы. Разницы ж нет
Правда, клавиши?