7973 відвідувача онлайн
3 261 83

Албанія очолила ОБСЄ: Україна - один із головних пріоритетів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ОБСЄ.

Пост діючого голови регіональної організації безпеки обійняв прем'єр-міністр, міністр європейських та закордонних справ Еді Рама.

"Криза в Україні і довкола неї залишається найнагальнішою загрозою безпеки в Європі. Зусилля щодо врегулювання конфліктів будуть у центрі уваги албанського головування, оскільки неприпустимо, щоб затяжні конфлікти в нашому регіоні як і раніше забирали життя. ОБСЄ зарекомендувала себе як організація, яка не тільки може швидко почати роботу в зоні конфлікту, але іноді може зробити це там, де ніхто інший не в змозі", - сказав Еді Рама.

Зазначимо, в 2019 році в ОБСЄ головувала Словаччина.

Топ коментарі
+13
https://twitter.com/NikoHunta НикоХунта‏ @NikoHunta https://twitter.com/NikoHunta/status/1212203458536845312 9 ч.9 часов назад



Сосед малорос сегодня в 11 вечера прибежал праздновать лаптеногий новый год. Получил в е..ло. Обиделся и сказал шо скоро я буду сидеть на подвале Но мы ведь оба украинцы. Разницы ж нет
Правда, клавиши?
показати весь коментар
01.01.2020 13:58 Відповісти
+9
Урегулирование войны на Донбасе,заметьте УРЕГУЛИРОВАНИЕ а непрекращение ни восстановление украинских границ а только сделать все чтоб Украна прератила освобождать свою землю.А про Крым уже и нет речи.
показати весь коментар
01.01.2020 13:54 Відповісти
+9
P.S.Иными словами если Украина рыпнется освобождать свою територию то она сразу перейдет в ранг агрессора не смотря на то что на захваченых териториях находятся регулярные и заблудившиеся их там нету с отпускниками части кацапии.
показати весь коментар
01.01.2020 13:58 Відповісти

Завантаження...