Україна ще не готова до введення інтернет-голосування, - глава ЦВК Діденко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю Лівому берегу.
"Треба розмежовувати інтернет-голосування з голосуванням з використанням електронних технологій. Якщо говорити саме про інтернет-голосуваннях, на мою суб'єктивну думку, станом на зараз передчасно говорити про введення його в Україні. Все-таки у нас поки недостатньо підготовлена технічна база, і, мабуть, рівень розвитку суспільства ще недостатній, щоб вводити голосування в інтернеті", - зазначив він.
При цьому Діденко додав, що не розуміє, як під час інтернет-голосування забезпечити принцип таємності голосування, щоб виборець нікому не демонстрував свій вибір.
да - Трускавец ето компетентность, я вам скажу....