Енергоблок Южно-Української АЕС відключено після спрацьовування автоматичного захисту

Про це повідомили в пресслужбі державного підприємства "Енергоатом", передає Цензор.НЕТ.
Автоматичний захист спрацював 4 січня о 5:04.
"Радіаційний, протипожежний та екологічний стани на Южно-Українській АЕС і прилеглій території не змінювалися та перебувають у межах чинних норм", - йдеться в повідомленні.
Зараз працюють два енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 2040 МВт.
"Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає", - додали в "Енергоатомі".
Топ коментарі
+12 Перехватчик
показати весь коментар
04.01.2020 17:06 Відповісти Посилання +11 Bogdan_
показати весь коментар
04.01.2020 16:39 Відповісти Посилання +8 Максім ХОЙ #398010
показати весь коментар
04.01.2020 16:24 Відповісти Посилання