10288 відвідувачів онлайн
5 478 165

Німеччина виводить частину військ з Іраку, - Маас

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це в інтерв'ю німецькому виданню "ZDF" повідомив глава МЗС Німеччини Гайко Маас.

За його словами, з Іраку виведуть солдатів Бундесверу, які перебувають у містах Багдад та Таджі. Вони будуть перекинуті до Йорданії. Міністр визнав, що однією з причин прийняття такого рішення є міркування безпеки, додавши, що подальші дії уряду ФРН будуть визначатися оцінкою поточного стану в країні.

"Якщо парламент і уряд не хочуть більше бачити іноземні війська в Іраку, в Іраку більше не буде німецьких солдаток і солдатів", - зазначив Маас.

Нагадаємо, раніше глава міністерства оборони США Марк Еспер спростував повідомлення про можливий вихід військ США з Іраку.

Топ коментарі
+9
Офигенные войска, которые из соображения безопасности нужно подальше выводить. А что они там делали вообще?
показати весь коментар
07.01.2020 16:05 Відповісти
+6
А с какой целью был ранее заключен договор о их присутствии?
Тебе Лавров не рассказал, кроме - "нехрен"?
показати весь коментар
07.01.2020 16:03 Відповісти
+6
Після виводу військ із Іраку почнеться війна і цю країну розірвуть на частини.
показати весь коментар
07.01.2020 16:03 Відповісти

Завантаження...