5656 відвідувачів онлайн
1 874 45

Українцям варто утриматися від відвідування Іраку, - посольство

Як передає Цензор.НЕТ про це йдеться на сайті посольства.

У повідомленні зазначається: "Посольство України в Республіці Ірак рекомендує українцям утриматися від відвідування Іраку у зв'язку із загостренням ситуації з безпекою у цій країні".

Посольство також рекомендує українцям, які вже перебувають в Іраку та Іракському Курдистані, "виявляти підвищену пильність та обережність, уникати місць масового скупчення людей".

Топ коментарі
+7
Если Зе сегодня приземлицца в аєропорту Детдомова или Шереметьево, то он станет предателем Украині в квадрате
показати весь коментар
08.01.2020 15:49 Відповісти
+5
Да, так обосраться нужно уметь...
показати весь коментар
08.01.2020 16:03 Відповісти
+5
Во дебіл... Ростов не там!
показати весь коментар
08.01.2020 16:09 Відповісти

Завантаження...