11217 відвідувачів онлайн

Військовослужбовці-десантники випробували українські бронеавтомобілі "Дозор-Б", "Новатор", "Варта" та "Oncilla-M"

Військовослужбовці-десантники випробували українські бронеавтомобілі

На полігоні в Житомирській області провели масштабні випробування чотирьох українських військових броньовиків.

Про це повідомляє видання "Урядовий кур'єр", передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що тести проходили "Дозор-Б", "Новатор", "Варта" та "Oncilla-M", які були виготовлені на трьох різних підприємствах.

Уся техніка раніше пройшла випробування бездоріжжям у Кременчуці та проїхала понад 500 км до Житомира.

На Житомирщині броньовики випробовували в екстремальних польових умовах. Крім штатних екіпажів, техніку на зручність випробували військовослужбовці-десантники.

У повідомленні йдеться, що також випробовували бойову міць автомобілів. Броньовики призначені не лише для перевезення бойового складу, але і для підтримки кулеметним і артилерійсько-ракетним озброєнням дій воїнів. Випробування дозволять у перспективі відібрати найкращі зразки бронетехніки і заздалегідь усунути неполадки.

Топ коментарі
+3
Да, польская лицензионная версия "Дозора Б".
Как Дозор, токо сталь нормальная, и у сварщиков руки из плечей растут.
показати весь коментар
09.01.2020 12:06 Відповісти
+3
Та ладна. Мы на "Дозоре-Б" еще прошлым летом по своему полигону рычачили на убой.
Бывший песчаный карьер - рельеф соответствующий.
Больше за руль такого агрегата не сяду. Чуть, блин, не перевернулись. Обзор слабоват. Нихрена не видно))
А так, да.
Вещь.
показати весь коментар
09.01.2020 12:14 Відповісти
+2
Разве Oncilla - это не польская доработка Дозора?
показати весь коментар
09.01.2020 11:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Разве Oncilla - это не польская доработка Дозора?
показати весь коментар
09.01.2020 11:50 Відповісти
Да, польская лицензионная версия "Дозора Б".
Как Дозор, токо сталь нормальная, и у сварщиков руки из плечей растут.
показати весь коментар
09.01.2020 12:06 Відповісти
Могли бы не испытывать на бездорожье, а просто дать по некоторым дорогам покататься, это одно и то же.
показати весь коментар
09.01.2020 11:53 Відповісти
100%, нехай би проіхали тимі Дозорами від Грушева до Львова
показати весь коментар
09.01.2020 11:57 Відповісти
Та ладна. Мы на "Дозоре-Б" еще прошлым летом по своему полигону рычачили на убой.
Бывший песчаный карьер - рельеф соответствующий.
Больше за руль такого агрегата не сяду. Чуть, блин, не перевернулись. Обзор слабоват. Нихрена не видно))
А так, да.
Вещь.
показати весь коментар
09.01.2020 12:14 Відповісти
коли"Нихрена не видно)" ЦЕ Ж ДОБРЕ!! набагато гірше коли "хрена видно)"
показати весь коментар
09.01.2020 12:32 Відповісти
Це як : " Гогі ти яблокі любіш ? Кушат да , а так нет " .
показати весь коментар
09.01.2020 12:48 Відповісти
Пети не стало и сразу про армию вспомнили..
показати весь коментар
09.01.2020 12:42 Відповісти
Зачетный подлиз...
показати весь коментар
09.01.2020 12:55 Відповісти
А почему на этих испытаниях мы не видим ни одного экземпляра от Пециного хламосборника Богдан?
показати весь коментар
09.01.2020 13:02 Відповісти
Может потому,что сейчас по Богдану судебные дела слушаются,и Богдану иск выставлен на 1,3 лярда гривен от государственного Укрэксимбанка?
Господарський суд міста Києва ухвалою від 27 грудня 2019 року відкрив провадження у справі №910/18605/19 про визнання недійсним договору про реструктуризацію боргів автомобільної компанії "Богдан Моторс" перед державним Укрексімбанком (Київ) на суму 1,3 млрд грн, зазначено в ухвалі суду, розміщеній в єдиному реєстрі судових рішень.
показати весь коментар
09.01.2020 13:06 Відповісти
Це ті машини, які покрав мародер? А де вашіі машини? Де розробки конструкторів і замовлення?
показати весь коментар
09.01.2020 15:52 Відповісти
Бажано їх зразу на лінію зіткнення відправити відстрілювати дурненьких росіян, які хочуть покласти голову за свого російського царька-недомірка ху@ла...