10263 відвідувача онлайн

Перші ракетні комплекси з ракетою "Нептун" отримають морпіхи, - командувач Содоль

Про це АрміяInform повідомив командувач морської піхоти ВМС ЗС України генерал-лейтенант Юрій Содоль, пише Цензор.НЕТ.

"Загалом у 2020 році ми плануємо отримати понад 70 одиниць автомобільної техніки та понад 80 одиниць бронетанкової.

Цього року заплановано оснащення двох батальйонів багатофункціональними бронеавтомобілями "Козак-2М1", який призначений для виконання широкого кола бойових завдань.

Планується переозброєння, доозброєння майже всіх підрозділів для підвищення бойових спроможностей. А найголовніше ‒ ми наближаємося до того, щоб штати наших двох бригад стали однаковими, з однотипним озброєнням, що дозволить універсально використовувати дані підрозділи на будь-якому напрямку.

Також саме у підрозділи морської піхоти надійдуть перші ракетні комплекси наземного базування. Після прийняття на озброєння протикорабельної ракети "Нептун" буде створений ракетний полк, а це надасть нам серйозні можливості для протидії агресії Росії з моря", - зазначив він.

Топ коментарі
+20
Наша возможность потопить любую посудину кацапов в любой точке Черного и Азовского морей будет их неплохо дисциплинировать.
показати весь коментар
12.01.2020 21:25 Відповісти
+9
При наступному Президенті.
показати весь коментар
12.01.2020 21:11 Відповісти
+9
А шо такое? Ты уже перестал топить за бубочку? быстро...
показати весь коментар
12.01.2020 21:22 Відповісти

Завантаження...