10291 відвідувач онлайн
2 035 17

Зеленський підписав закон про боротьбу з рейдерством

Зеленський підписав закон про боротьбу з рейдерством

Президент України підписав закон "Про внесення змін до Земельного кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Ради.

Згідно з пояснювальною запискою, метою закону є забезпечення захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Також передбачається введення на законодавчому рівні дієвих запобіжників, які б унеможливили:

- неправомірне заволодіння землями, які використовуються сільськогосподарськими підприємствами, зокрема шляхом подвійної реєстрації договорів оренди земельних ділянок, які використовуються ними.

- захоплення майна сільськогосподарських підприємств (будівель і споруд, сільськогосподарської техніки, врожаю, інших матеріальних активів);

- поглинання сільськогосподарських підприємств шляхом протиправного привласнення корпоративних прав (часток)

- протиправне припинення діяльності сільськогосподарських підприємств внаслідок необґрунтованого накладення арешту на майно та активи підприємств, силової протидії їх виробничої діяльності.

Нагадаємо, відповідний закон Рада ухвалила 5 грудня 2019 року.

Топ коментарі
+10
Імітація бурхливої діяльності.
показати весь коментар
14.01.2020 10:40 Відповісти
+9
А возврат Игорю Валерьевичу Привет Банка это не будет считаться рейдерским захватом?
показати весь коментар
14.01.2020 10:43 Відповісти
+8
то що, тепер бурят богдан, не зможе заволодіти активами Бахматюка?
показати весь коментар
14.01.2020 10:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
то що, тепер бурят богдан, не зможе заволодіти активами Бахматюка?
показати весь коментар
14.01.2020 10:39 Відповісти
Імітація бурхливої діяльності.
показати весь коментар
14.01.2020 10:40 Відповісти
Тепер усі захоплення майна земель та інших активів в Україні стануть правомірними.
показати весь коментар
14.01.2020 10:40 Відповісти
Опа, пишут что при "Порохе" едва ли не каждую неделю - новый завод открывали иностранцы, но закона не было? Так какой же дурак захотел бы чтобы после запуска завода, на следующий день он уже просто Вася, а завод переписан на Ваню Пупкина?
Или заводы открывали под личные обязательства Гройсмана? или кто-то заврался?(я эт у/в Антиколорадоса читал - шо открывалась куча всякого, а теперь - наоборот, бегут отсюдова)
показати весь коментар
14.01.2020 10:41 Відповісти
Опа, пишут что при "Порохе" едва ли не каждую неделю...
У нас много чего пишут. Бумага все стерпит. А уж тем более электронная.
показати весь коментар
14.01.2020 10:56 Відповісти
Беня главный рейдер и другие олигархи!
показати весь коментар
14.01.2020 10:42 Відповісти
Почему только сельское хозяйство ?
показати весь коментар
14.01.2020 10:43 Відповісти
А возврат Игорю Валерьевичу Привет Банка это не будет считаться рейдерским захватом?
показати весь коментар
14.01.2020 10:43 Відповісти
Це буде вважатись боротьбою з рейдерським захопленням... Ой, мля, це ж тоді вийде, що держава - рейдер. Так і ІгарВалєріч неувінават. Ай-ай-ай, що ж тоді робити?
показати весь коментар
14.01.2020 11:00 Відповісти
http://milkua.info/ru/post/porosenko-podpisal-vaznyj-dla-borby-s-rejderstvom-zakon Порошенко подписал важный для борьбы с рейдерством закон

"Зеленский подписал закон о борьбе с рейдерством"

Ну и что, уже не будет рейдерства?
показати весь коментар
14.01.2020 10:53 Відповісти
Наверно по этому закону, теперь рейдерство называется бизнес конкуренция?
показати весь коментар
14.01.2020 10:58 Відповісти
так, а де вiдео пiдписання з фiтнес-залу, з унiтазу, чи з пляжу?
якось не в традицiях...невже шмаркля втрачає форму???
показати весь коментар
14.01.2020 11:20 Відповісти
игарьвалеричь добро дал
показати весь коментар
14.01.2020 11:24 Відповісти
а в Омане сегодня макароны...
показати весь коментар
14.01.2020 11:38 Відповісти
Хороший закон,нужный,главное только чтобы работал.
показати весь коментар
14.01.2020 12:20 Відповісти
бубочка подписала закон по которому посадят бородатую бабу каломойшу?
чудеса...
показати весь коментар
14.01.2020 19:48 Відповісти