7417 відвідувачів онлайн

СБУ розслідує прослуховування в кабінеті Гончарука, - Рябошапка

СБУ розслідує прослуховування в кабінеті Гончарука, - Рябошапка

Служба безпеки України почала розслідування за фактом незаконного прослуховування в кабінеті прем'єр-міністра України Олексія Гончарука

Як передає Цензор.НЕТ, про це в коментарі "РБК-Україна" 17 січня розповів генпрокурор Руслан Рябошапка.

Він зазначив, що відкрито кримінальне провадження за фактом прослуховування Гончарука.

Нагадаємо, 15 січня з'явився аудіозапис, на якому нібито прем'єр-міністр Олексій Гончарук радиться на засіданні, як пояснити президенту Володимиру Зеленському економічну ситуацію в Україні. Той, хто говорить, зокрема, вказує на свою економічну неграмотність, а також "примітивне розуміння економічних процесів" Зеленським.

У пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Пізніше з'явилися друга і третя частини запису.

Прем'єр-міністр записав відеозвернення, в якому заявив, що проти нього і уряду розгорнули масовану медіа атаку.

17 січня Гончарук написав заяву про відставку.

Топ коментарі
+22
а СБУ не хочет расследовать об чем Бубочка с сурковым в Омане договорился?
показати весь коментар
18.01.2020 03:09 Відповісти
+20
Вони там зовсім зебільні. Нафіга шукати прослушки, якщо у кожного в кишені по телефону, а може і по два. Писати може кожен, було б бажання.
показати весь коментар
18.01.2020 02:29 Відповісти
+15
да ещё, а про Оман и сбитый самолёт уже не интересно и хор стада поёт другую песню, грустно и дёшово, очень дёшова.
показати весь коментар
18.01.2020 02:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ПРОЛЕТАЙряту Свободу!!!
показати весь коментар
18.01.2020 08:15 Відповісти
СБУ расследует прослушку в кабинете Гончарука, - Рябошапка - Цензор.НЕТ 2024
показати весь коментар
18.01.2020 08:19 Відповісти
Я ні на шо не намікаю....
Злива, яка була викликана тропічним циклоном "Любан", викликала сильну повінь у Ємені та Омані.

СБУ расследует прослушку в кабинете Гончарука, - Рябошапка - Цензор.НЕТ 5350
показати весь коментар
18.01.2020 08:25 Відповісти
дурик и такие же как и ты, циклон начался ещё задолго до приезда Зеленского в Оман с Саудовской Аравии .
показати весь коментар
18.01.2020 08:31 Відповісти
и именно поэтому презЕдент с семьей полетел... именно туда... отдыхать-загорать?
а Ленка щеголяла в пляжных шлепках на всех мероприятиях?
показати весь коментар
18.01.2020 08:39 Відповісти
я вообще то сказал за циклон, а не кто и в чём щеголял .
показати весь коментар
18.01.2020 08:40 Відповісти
не-не...за циклон я понял...
но в Омане, куда преЗЕдентская чета намылилась на отдых с погодой было все нормально, а вот после того как они покинули Оман, на их место зашел циклон (это наверное и имел ввиду саша...тем более он ни на что не намекал))) - каждый прочел как захотел ))))
показати весь коментар
18.01.2020 08:46 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2020 10:49 Відповісти
СБУ расследует прослушку в кабинете Гончарука, - Рябошапка - Цензор.НЕТ 4692
показати весь коментар
18.01.2020 08:35 Відповісти
Как можно расследовать то чего не было?
А если расследуется, значит было
А если было - Украиной управляют дебилы
показати весь коментар
18.01.2020 09:26 Відповісти
сейчас найдут какого нибудь Гражданина, повесят на него прослушку
и будут следующие четыре года делить погоны и нажираться из корыта
.......
показати весь коментар
18.01.2020 09:28 Відповісти
Ну не все ж такие как ты, сеня, не суди по себе
показати весь коментар
18.01.2020 10:10 Відповісти
а не так давно нам про фейки лапшу вешали,
кабыла какая то вообще сказала, чт иётамнету
показати весь коментар
18.01.2020 09:29 Відповісти
Вам не Порох нужен,а даже не Лех Валенса и Вацлав Гавел..вам нужен Путлер и Джугашвили...быдло тупое
показати весь коментар
18.01.2020 09:40 Відповісти
Прослушка в кабинете премьера ещё со времён яценюка, а яценюку её мог подложить только соратник по партии на букву ава...
показати весь коментар
18.01.2020 10:03 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2020 10:51 Відповісти
Зараз як раз не те що треба слухати цих тупих клоВунів аби чого не наробили ще гіршого, - треба канал телебачення організувати та показувати онлайн все за виключенням військовмих та інших таємниць від яких це прокацапське бидло треба совсім відсторонити. Цих дурнів з підворотні треба контролювати кожну секунду, бо вони "напрацюють" як кіт на глині..що потім розгрібатимемо десятиліттями за свій рахунок. А СБУ замість красти на паливі та забезпечувати своїх губатих шльондр статками більшими ніж трамп маланку свою з проституцького дому - коли небудь у перервах повинно займатися своїми прямими обов'язками які цій петуховичській мусорні вже вчити треба бо забули. Подивіться на ці залляті жиром рила рагульські у погонах - це ж просто жах та ганьба!
показати весь коментар
18.01.2020 10:27 Відповісти
які нахір військові таємниці в Україні..

СБУ повністю контрольована ФСБ(за Порошенка теж).
АБрамявічус навіть не має які таємниці продати...
показати весь коментар
18.01.2020 11:42 Відповісти
Чому прокурор не називає статтю по якій порушено?
показати весь коментар
18.01.2020 11:01 Відповісти
Безпеку прем'єр-міністра і будівлі уряду, відповідно до закону, забезпечує Управління державної охорони, яке зараз нафаршироване людьми Коломойського. Питання є?
показати весь коментар
18.01.2020 11:04 Відповісти
И нихрена эти клоуны не найдут....
А вот мудрый Виктор Фёдорович в своё время не даром в подвале Кабинета Министров поставил бронированную комнату для переговоров, помните?
показати весь коментар
18.01.2020 11:09 Відповісти
кому треба стер(все-таки хтось з служби держохорони) відеозапис спостереження у потрібний час.. І ВСЕ.
показати весь коментар
18.01.2020 11:24 Відповісти
якщо у кімнаті ,де була зустріч,велося відеоспостереження то розслідувати особливо нічого ...
зробити аналіз звуку-визначити місце запису аналізом аудіо з точністю до півметра...
показати весь коментар
18.01.2020 11:22 Відповісти
не розумію.. чому такий серйозний режим охорони ?
все рівно вони обговорюють ціну"набору олівьє" і вигоду від виробництва французських макаронів

а ще рівень знань президента в Економіці..
теж нічого невідомого ))
показати весь коментар
18.01.2020 11:27 Відповісти
з телеграму :

3. Розмови всіх топ-чиновників пишуться українськими спецслужбами, співробітники, яких потім продають записи, тим, кому вони потрібні. Іноді навіть без відома начальства (існує цілий тіньовий ринок подібних послуг). Так записали, а потім і продали, розмова Гончарука.

Відзначимо, що остання версія з політичної точки зору найвигідніша для влади, так як не підводить під кримінальну справу нікого з топів. Хоча і не факт, що вона вірна.

Так чи інакше, але через два тижні якусь відповідь силові структури повинні будуть пред'явити.

За часів Порошенко з цим було простіше. Тут же б звинуватили в усьому ФСБ-ГРУ і на цьому питання було б закрите.

Зараз ця версія для Зеленського з іміджево-електоральної точки зору безглузда. А тому доведеться придумати щось інше.
показати весь коментар
18.01.2020 11:40 Відповісти
Писатель - это один из участников этого сборища клоунов. Чей голос на записи громче всех - того и мобила.
показати весь коментар
18.01.2020 12:37 Відповісти
А что скажет тов...щь Аваков?
показати весь коментар
18.01.2020 12:48 Відповісти
Президенту України

Я геніальний сіщік, Мені допомога НЕ потрібна! Знайду я даже прищики На тілі у слона. Як лев борюся в Бійці, Працюю я як бджола, А нюх як у соба-баки, А око, як у орла. Руки моєї залізної Боятися як вогню. І в загально марно ховати від мене. Спрітнішімі макаки.

А. Аваков-Рюкзакович
показати весь коментар
18.01.2020 14:08 Відповісти
Шафу і диван перевірили, грьобані сищики?
https://www.youtube.com/watch?v=0N9PCPW2fpY
показати весь коментар
18.01.2020 14:07 Відповісти
Та що там розслідувати, знімайте детектив , можна і в Омані з сурком, зрада і сдача національних інтересів України.
показати весь коментар
18.01.2020 14:09 Відповісти
Ничего в этих записях особого нет. Все это задумано на высшем уровне, чтобы развлечь избирателей. Шоу 95 квартал. Это для того, чтобы отвлечь от более существенного. Например от намерений разворовывания украинской земли.
показати весь коментар
18.01.2020 15:14 Відповісти
Сторінка 2 з 2