Ми подаємо до суду на Портнова, - 5 канал

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "5 канал", медійники хочуть також звернутися до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури з приводу дій соратника Януковича.
"У четвер з'явилася нова програма "Спостерігача" про "державу Коломойського" і одразу викликала бурхливу реакцію глядачів. А точніше, конкретного глядача - адвоката Андрія Портнова. Через те, що ми показали автівки, які зупиняються біля його офісу й офісу Коломойського. Ми теж відреагуємо і подамо відповідну заяву до суду за образу", - повідомила журналістка Лілія Ткачук.
Зазначається, що Андрій Портнов після виходу нового випуску програми "Спостерігач" у своєму телеграм-каналі обізвав журналістів "задроченним бидлом із задроченного каналу". У редакції припускають, що він дивився програму неуважно, бо журналісти не стверджували, що він користується автомобілями, про які йдеться в сюжеті.
Усёк ?
Нахабна і огидна мерзота вже повністю вийшла з берегів.
З нетерпінням чекаю, коли заглохне. Назавжди.
Источник: https://censor.net/n3170632
Какой же богатый лексикон у специалиста по Конституционному Праву, господина Портнова.
Жаль, право слова, что не стал он заведовать кафедрой по указанному предмету.
Тогда украинские дипломаты смогли бы разговаривать на языке, понятным дипломатам российским.