У Києві подорожчає парковка, - Рахматуллін

Про це написав на своїй сторінці в Facebook заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури столичної міськдержадміністрації Дмитро Рахматуллін, інформує Цензор.НЕТ.
"З кожним роком кількість автомобілів у Києві зростає. Так, у 2019 році кількість автомобілів зросла на 15% порівняно з 2018 роком. У результаті столичні дороги і вулиці перевантажені", - написав він.
За словами Рахматулліна, водії паркуються, де і як їм захочеться, і часто залишають машини поруч із напівпорожніми паркінгами.
"Сьогодні, щоб вирішити проблему з хаотичним паркуванням, не потрібно збільшувати кількість паркомісць. Чому? - запитаєте ви. Все дуже просто: скільки ми не будуватимемо паркінгів, ситуація тільки погіршуватиметься, адже авто в рази більше. А місто не розраховане на таку автомобілізацію", - вважає Рахматуллін.
У планах влади - збільшити вартість парковки.
"Зазначу, що востаннє тарифи змінювалися в 2016 році. Найближчим часом тариф за паркування планується збільшити в центральній частині міста - як мінімум, до 50 гривень за годину. Крім цього, необхідно збільшити штрафи. Все це має мотивувати водіїв шукати місця на парковках, або залишати авто недалеко від метро і пересуватися по місту громадським транспортом", - написав чиновник.
Також, за його словами, потрібно, щоб покарання за порушення ПДР було невідворотним.

