Бойовики з гранатометів обстріляли позиції ООС біля Павлополя, - Міноборони

Втрат унаслідок обстрілу немає.
Про це повідомив на брифінгу в Міноборони представник відомства Максим Праута, інформує Цензор.НЕТ.
"Близько 8 ранку російсько-окупаційні війська з ручних протитанкових гранатометів обстріляли опорні пункти підрозділів Об'єднаних сил, обладнані поблизу Павлополя. Противник вів вогонь протягом 15 хвилин з боку окупованого населеного пункту Соснівське", - сказав він.
Праута зазначив, що втрат з нашого боку в результаті цього обстрілу немає.